Наумоски: Го спасивме Хром, претходно секоја куќа беше потенцијална зграда
Наумоски: Го спасивме Хром, претходно секоја куќа беше потенцијална зграда
РУБИН ЗЕМОН: Знаете ли колку офицери имало во бугарската фашистичка војска по потекло или родени од Македонија? Глава боли од бројката...
РУБИН ЗЕМОН: Знаете ли колку офицери имало во бугарската фашистичка војска по потекло или родени од Македонија? Глава боли од бројката...
КАКО ШТО ГО ДАЛ ГОСПОД, ЛАТАС НЕ МОЖЕ А ДА НЕ ИЗЛАЖЕ, ТОА МУ Е ВО КРВТА: Езерото Треска ВМРО го даде на општина Сарај, а не СДСМ!
КАКО ШТО ГО ДАЛ ГОСПОД, ЛАТАС НЕ МОЖЕ А ДА НЕ ИЗЛАЖЕ, ТОА МУ Е ВО КРВТА: Езерото Треска ВМРО го даде на општина Сарај, а не СДСМ!
(ВИДЕО) ЗОРАН ИВАНОВ: КАКО ШТО ГИ ИЗБРИШАВМЕ ТЕРМИНИТЕ КЛЕТИ ТУРЦИ ОД УЧЕБНИЦИТЕ ЗА ДОБРИ ОДНОСИ СО ТУРЦИЈА, ТАКА ЌЕ ГИ СМЕНИМЕ И ТЕРМИНИТЕ БУГАРСКИ ФАШИСТИ ЗА ДА ВЛЕЗЕМЕ ВО ЕУ
(ВИДЕО) ЗОРАН ИВАНОВ: КАКО ШТО ГИ ИЗБРИШАВМЕ ТЕРМИНИТЕ КЛЕТИ ТУРЦИ ОД УЧЕБНИЦИТЕ ЗА ДОБРИ ОДНОСИ СО ТУРЦИЈА, ТАКА ЌЕ ГИ СМЕНИМЕ И ТЕРМИНИТЕ БУГАРСКИ ФАШИСТИ ЗА ДА ВЛЕЗЕМЕ ВО ЕУ
СОЦИЈАЛДЕМОКРАТОТ ОЛАФ ШОЛЦ ПРОГЛАСИ ПОБЕДА Гласачите покажаа дека сакаат да бидам идниот канцелар на Германија!
СОЦИЈАЛДЕМОКРАТОТ ОЛАФ ШОЛЦ ПРОГЛАСИ ПОБЕДА Гласачите покажаа дека сакаат да бидам идниот канцелар на Германија!
ШИЛЕГОВ: Голема и безрезервна поддршка за „Борка - за секој нов ден” македонското здружение за борба против ракот
ШИЛЕГОВ: Голема и безрезервна поддршка за „Борка - за секој нов ден” македонското здружение за борба против ракот
ФОТО: Заев, Мицкоски и Холштајн со колбаси и пиво во дворот на германската амбасада ги следат резултатите во Германија
ФОТО: Заев, Мицкоски и Холштајн со колбаси и пиво во дворот на германската амбасада ги следат резултатите во Германија
ТУРИСТИТЕ НЕМА ДА ЈА ПОСЕТУВААТ БИТОЛА САМО ТРАНЗИТНО Христо Кондовски се сретна со битолските угостители
ТУРИСТИТЕ НЕМА ДА ЈА ПОСЕТУВААТ БИТОЛА САМО ТРАНЗИТНО Христо Кондовски се сретна со битолските угостители

(ВИДЕО) ВАСЕВ: Една недела молк од Мицкоски за скандалот ,,Кражба” негова единствена агенда е да ги одбрани криминалците во својата партија

Почитувани граѓани, почитувани новинари,

Изминува речиси една недела откако во јавноста проби скандалот „кражба“ каде со документи е потврдено дека Антонијо Милошоски бил осуден од суд во Германија.

Една недела скандал „кражба“ една недела молк од Христијан Мицкоски, шефот на Милошоски.

Милошоски нема образ да излезе пред граѓаните, а Мицкоски го штити, наместо да повика на морална одговорност.

Тоа е Мицкоски, поддржува пратеник кој бил осуден за кривични дела во Германија, за “кражба” и “фалсификување.

Поддржува ВМРО ДПМНЕ на Мицкоски човек против кого се водат предмети пред македонските судови.

Нема ниту “д” од доблест кај Мицкоски.

Павда и правичност за Мицкоски се непознати.

Од белиот дворец, од симболот на корупцијата и расипништвото, Мицкоски е се уште цврсто застанат на браникот на криминалот.

Неговата агедна е да ги одбрани криминалците во своите редови по секоја цена.

Затоа, Мицкоски шест пати е поразуван од граѓаните, затоа никој нема доверба во него.

loading...

AnimeFreak: Blood Reign: Curse of the Yoma (Dub) anime episode 2 online free at https://animefreak.ws animefreak death note

Saber Marionette J Again (Dub) Episode 6

Hakuoki ~Demon of the Fleeting Blossom~ Episode 12

Digimon Adventure tri. Determination (Dub) (https://animedao.nl/m/yXAR) Episode Full

Git project-hobbit: https://git.project-hobbit.eu/gogoanimebe

Issuu: https://issuu.com/animefreakws