ДИК: Нема да има редици за гласање како во првиот круг, фингерпринт-уредите ќе бидат побрзи
ДИК: Нема да има редици за гласање како во првиот круг, фингерпринт-уредите ќе бидат побрзи
ШИЛЕГОВ: Со 280 илјади евра ќе се „дислоцира и мултиплицира“ зеленилото кое ќе се уништи за БРТ
ШИЛЕГОВ: Со 280 илјади евра ќе се „дислоцира и мултиплицира“ зеленилото кое ќе се уништи за БРТ
ШИЛЕГОВ: ЗОШТО АРСОВСКА ПРОДОЛЖУВА ДА ЈА ЛАЖЕ ЈАВНОСТА ДЕКА НЕМА БУГАРСКО ДРЖАВЈАНСТВО
ШИЛЕГОВ: ЗОШТО АРСОВСКА ПРОДОЛЖУВА ДА ЈА ЛАЖЕ ЈАВНОСТА ДЕКА НЕМА БУГАРСКО ДРЖАВЈАНСТВО
ШИЛЕГОВ: СКОПЈЕ ЌЕ ГО ИМА ПРВИОТ АКВАРИУМ ВО РЕГИОНОТ
ШИЛЕГОВ: СКОПЈЕ ЌЕ ГО ИМА ПРВИОТ АКВАРИУМ ВО РЕГИОНОТ
(ВИДЕО) Кондовски: Студентска стипендија за битолските студенти кои ќе се школуваат во Битола
(ВИДЕО) Кондовски: Студентска стипендија за битолските студенти кои ќе се школуваат во Битола
ШИЛЕГОВ: ДРИСЛА ПОВЕЌЕ НЕ ГО ТРУЕ СКОПЈЕ, ИНВЕСТИРАВМЕ ВО ЗДРАВЈЕТО НА ГРАЃАНИТЕ!
ШИЛЕГОВ: ДРИСЛА ПОВЕЌЕ НЕ ГО ТРУЕ СКОПЈЕ, ИНВЕСТИРАВМЕ ВО ЗДРАВЈЕТО НА ГРАЃАНИТЕ!
ДИКТАТОРОТ РАЗГОЛЕН ВО СУДНИЦА: ЕДНИОТ СТАН НА БИХАЌКА ГО ПЛАТИ ГРУЕВСКИ, АМА НЕ САКАШЕ ДА БИДЕ НА НЕГОВО ИМЕ, А ДРУГИОТ ГО ПЛАТИВ ЈАС, СВЕДОЧЕШЕ БИЗНИСМЕНОТ АЛЕК ТЕРАНОВА
ДИКТАТОРОТ РАЗГОЛЕН ВО СУДНИЦА: ЕДНИОТ СТАН НА БИХАЌКА ГО ПЛАТИ ГРУЕВСКИ, АМА НЕ САКАШЕ ДА БИДЕ НА НЕГОВО ИМЕ, А ДРУГИОТ ГО ПЛАТИВ ЈАС, СВЕДОЧЕШЕ БИЗНИСМЕНОТ АЛЕК ТЕРАНОВА
„Алкалоид“ со инвестиции во износ од над 850 милиони денари, со 178 нови вработувања во земјава и со раст на консолидираниот профит од 17 отсто во периодот јануари – септември 2021 г.
„Алкалоид“ со инвестиции во износ од над 850 милиони денари, со 178 нови вработувања во земјава и со раст на консолидираниот профит од 17 отсто во периодот јануари – септември 2021 г.

(ВИДЕО) ВО КАВАДАРЦИ ПУШТЕНА ВО УПОТРЕБА НОВА ПЕШАЧКО-ВЕЛИСОПЕДСКА ПАТЕКА ВРЕДНА 500 000е ФИНАНСИРАНА ОД АГЕНЦИЈАТА ЗА ЗЕМОДЕЛСКИ И РУРАЛЕН РАЗВОЈ

Никица Бачовски

Денес заедно со министрите за земјоделство, шумарство и водостопанство и локална самоуправа и градоначалникот на општина Кавадарци го одбележавме финализирањето на пешачко – велосипедската патека финансирана од Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделство и рурален развој.

Патеката е долга 4 километри и е со вредност од 30 милиони денари кои се 100% покриени од Агенција.
Одлична инвестиција во рурална средина со која на локалното население му се овозможува простор за рекрација и релаксација.

Линк до видео од изјавата на градоначалникот Митко Јанчев, овде.

loading...

https://animeflv.uk gogoanime

Animepahe: Infini-T Force Movie: Gatchaman - Saraba Tomo yo (Dub) anime episode Full online free at https://animepahe.cc anime pahe

Thunderbolt Fantasy: Touri-ken Yuuki Episode 13

Website https://animedao.nl: Watch Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - Solid State Society animedao Episode Full boruto animedao

Myspace: https://myspace.com/gogoanimelol

Twinoid: https://twinoid.com/user/10011235