Радев: Очекувам одбрана на бугарскиот интерес!
Радев: Очекувам одбрана на бугарскиот интерес!
Само Македонците разбираат како е да ви биде понижен идентитетот, порача Кулеба
Само Македонците разбираат како е да ви биде понижен идентитетот, порача Кулеба
Почина поранешниот претседател на Албанија, Бујар Нишани
Почина поранешниот претседател на Албанија, Бујар Нишани
Донбас ќе биде украински, порача Зеленски
Донбас ќе биде украински, порача Зеленски
Младите чекаат да појдат на психолог и по два месеца, потребни се бесплатни советувалишта
Младите чекаат да појдат на психолог и по два месеца, потребни се бесплатни советувалишта
Забрчанец: Со Отворен Балкан стануваме пазар од 12 милиони жители
Забрчанец: Со Отворен Балкан стануваме пазар од 12 милиони жители
Петков ќе бара бугарските услови да влезат во преговарачката рамка за Македонија
Петков ќе бара бугарските услови да влезат во преговарачката рамка за Македонија
Ангел Димитров: За РСМ Договорот за пријателство е карта за ЕУ, а не цврста политичка определба
Ангел Димитров: За РСМ Договорот за пријателство е карта за ЕУ, а не цврста политичка определба

(Видео) Вработена во најгледаната телевизија заврши во затвор поради Транспарент среде вестите: „Стоп за војната, не верувајте во пропагадната, овде ве лажат“

Жената која го направила овој потег е всушност вработена во телевизијата Марија Овсијаникова, која била приведена во полиција и во моментов е на распит.

Во вестите на една од најгледаните телевизии во Русија, Канал 1 ( до 2002 година познта како Руска јавна ТВ) вечерва се случи герила акција, при што зад презентерката која ги читаше вестите се појави жена со транспарент со порака против војната во Украина:

„Стоп за војната, не верувајте во пропагандата, овде ве лажат“,

е текстот на банерот напишан на рака.

loading...

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy- Episode 9

The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub] Episode 10

Dragon Ball (Dub)

animeflix website Boruto: Naruto Next Generations

watch animes ANIMEFLIX My Hero Academia Season 3