Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања

(ВИДЕО) Заев од Прилеп: Во недела граѓаните повторно ќе го поразат Мицкоски и неговото ВМРО-ДПМНЕ

Нема да дозволиме повторно да се вратиме во минатото, нема да дозволиме повторно да се врати режимот, ниту овде со хилти никој повеќе да влегува, ниту веќе никогаш повеќе пиштење и вриштење по Прилеп, порача денеска од Прилеп претседателот на СДСМ Зоран Заев.

Тој нагласи дека ВМРО-ДПМНЕ и Мицкоски не нудат ништо, освен лажни вести деструкции и блокади.

Знаат сите дека таму нема никаква промена, никаква понуда и затоа во недела повторно граѓаните ќе го поразат Мицкоски и неговото ВМРО-ДПМНЕ, истакна Заев.

Тој нагласи дека Прилеп беше на вистинската страна пред 80 години, беше на вистинската страна пред 4 години и денес повторно Прилеп ќе биде на вистинската страна.

Затоа Прилепчани, на 17 октормви ќе се прилепат на најдоброто, на победата, на авангардноста, на одењето напред, со поддршка за Горан Сугарески, за иднината, за најдоброто, порача претседателот на СДСМ Зоран Заев.

loading...

KissAnime Watch english anime Online in HD for FREE

AnimeTV: Superdimensional Romanesque Samy: Missing 99 anime episode Full online free at https://animetv.cc chia anime tv me

Yamada and the Seven Witches (Dub) Episode 12

Wild Cardz (Dub) (https://animefreak.ws/m/mgJq) Episode Full

Website https://animepahe.cc: Watch You and Me 2 animepahe Episode 13 watch anime free