СПАСОВСКИ: КУМАНОВЦИ, ЈАС ВИ ГАРАНТИРАМ ДЕКА ЌЕ СЕ ИСПОЛНАТ СИТЕ ВЕТУВАЊА ШТО ЌЕ ГИ ВЕТИ ОЛИВЕР ИЛИЕВСКИ
СПАСОВСКИ: КУМАНОВЦИ, ЈАС ВИ ГАРАНТИРАМ ДЕКА ЌЕ СЕ ИСПОЛНАТ СИТЕ ВЕТУВАЊА ШТО ЌЕ ГИ ВЕТИ ОЛИВЕР ИЛИЕВСКИ
ЗАЕВ: Вкупниот извоз во првите осум месеци во зоните достигна 2,04 милијарди евра, што е за над 50% повеќе во однос на истиот период лани, односно над 11% во споредба со 2019 и речиси 32% повеќе од 2018 година
ЗАЕВ: Вкупниот извоз во првите осум месеци во зоните достигна 2,04 милијарди евра, што е за над 50% повеќе во однос на истиот период лани, односно над 11% во споредба со 2019 и речиси 32% повеќе од 2018 година
ШЕЌЕРИНСКА: Честитки до германските социјалдемократи и особено до големиот победник, Олаф Шулц. Предноста е тесна, но пресвртот е огромен
ШЕЌЕРИНСКА: Честитки до германските социјалдемократи и особено до големиот победник, Олаф Шулц. Предноста е тесна, но пресвртот е огромен
ВЕНКО ФИЛИПЧЕ: Денеска чекоревме со Борките Не сте сами! НАПРЕД РОЗОВО!
ВЕНКО ФИЛИПЧЕ: Денеска чекоревме со Борките Не сте сами! НАПРЕД РОЗОВО!
БЕНИ ШАЌИРИ: МНОГУ СУМ ЗАДОВОЛЕН ОД РАБОТАТА НА ПРЕМИЕРОТ ЗОРАН ЗАЕВ, ЈАС СЕ БОРАМ СО ШИЛЕГОВ НЕ СО СДСМ
БЕНИ ШАЌИРИ: МНОГУ СУМ ЗАДОВОЛЕН ОД РАБОТАТА НА ПРЕМИЕРОТ ЗОРАН ЗАЕВ, ЈАС СЕ БОРАМ СО ШИЛЕГОВ НЕ СО СДСМ
МАКСО КАКО НЕ ТИ Е СРАМ: Куманово се мења за среќу што влада сипуе паре у општински буџет, за жал татко на градот шминкерајски све си препиша на соработку испечатена сс наши паре за његову рекламу
МАКСО КАКО НЕ ТИ Е СРАМ: Куманово се мења за среќу што влада сипуе паре у општински буџет, за жал татко на градот шминкерајски све си препиша на соработку испечатена сс наши паре за његову рекламу
Наумоски: За четири години реализиравме над 200 проекти или 80 отсто од програмата, од кои 7 се капитални проекти!
Наумоски: За четири години реализиравме над 200 проекти или 80 отсто од програмата, од кои 7 се капитални проекти!
Наумоски: Го спасивме Хром, претходно секоја куќа беше потенцијална зграда
Наумоски: Го спасивме Хром, претходно секоја куќа беше потенцијална зграда

ВИСОК ФУНКЦИОНЕР ОД ГЕНЕРАЛШТАБОТ НА АРМ: ОВА ШТО ГО ПРАВИ КОВАЧКИ ГО НЕМА НИКАДЕ ВО СВЕТОТ, АКТИВЕН ОФИЦЕР НА ПАРТИСКИ ПРЕСОВИ СЕ ПРЕСМЕТУВА СО СВОИТЕ НАДРЕДЕНИ, ТОТАЛНО ЛУДИЛО!

Прашавме висок функционер во генералштабот на АРМ што е галамата за НАТО сертификатите на Спасовски и Маричиќ и од таму ни одговорија:

Nema bukvalno nisto sustinsko, samo tie, VMRO DPMNE, po pametot na onaa budala Kovacki digaat galama kaj sto nema nikakov osnov. Nivnata glavna poenta e da kazat deka ovaa vlast e anti-NATO, a demek tie se za NATO, iako site znaeme deka Mickoski i Apasiev zaedno se najmnogu anti-NATO i zapadot.

Zamisli, se obiduvaat da kazat deka Sekerinska e protiv zapadot, a Aleksandar Nikolovski i Sinisha Aleksovski koh mu e glaven sovetnik za bezbednost na Mickoski se za NATO i za zapadot?

A za toj Kovacki, ne postoi ni eden edinstven primer vo svetot, vo bilo koja armija, aktiven polkovnik na partiski pres-konferencii da go kritikuva generalshtabot ili ministerot za odbrana

loading...

Website https://gogoanime.be: Watch Interlude gogoanime Episode 3 attack on titan season 3 gogoanime

AnimeFLV Watch anime online, English anime online HD

Bosco Adventure (https://animedao.nl/m/xonA) Episode 26

TwistMoe Watch anime online, English anime online HD

Folkd: https://www.folkd.com/user/gogoanimebe

Stp binhduong: https://stp.binhduong.gov.vn/hethongvanban/Lists/HoiDap/DispForm.aspx?ItemID=1351