Османи: Силно ја поддржуваме аспирацијата на Шведска и Финска за членство во НАТО
Османи: Силно ја поддржуваме аспирацијата на Шведска и Финска за членство во НАТО
Маричиќ: Преку ИПА проекти за управување со органски отпад ги реализираме целите на Залениот договор
Маричиќ: Преку ИПА проекти за управување со органски отпад ги реализираме целите на Залениот договор
КАСАМИ МУ ДАДЕ КОРПА НА МИЦКОВСКИ: СЕГА НЕ Е ВРЕМЕ ЗА ИЗБОРИ!
КАСАМИ МУ ДАДЕ КОРПА НА МИЦКОВСКИ: СЕГА НЕ Е ВРЕМЕ ЗА ИЗБОРИ!
(Фото) Езерцата во Градски парк неисчистени со месеци, Арсовска ги претвори во извор на зараза
(Фото) Езерцата во Градски парк неисчистени со месеци, Арсовска ги претвори во извор на зараза
СДСМ инвестира во здравството, после 50 години нов оддел и апарат за магнетна резонанца во Прилеп
СДСМ инвестира во здравството, после 50 години нов оддел и апарат за магнетна резонанца во Прилеп
ВМРО ДПМНЕ СЕ ФАЛИ ДЕКА ВОДАТ НА АНКЕТИ, СДСМ ВЕЛИ ДЕКА ТОА СЕ НАРАЧАНИ АНКЕТИ СО ВЕШТАЧКИ БРОЈКИ
ВМРО ДПМНЕ СЕ ФАЛИ ДЕКА ВОДАТ НА АНКЕТИ, СДСМ ВЕЛИ ДЕКА ТОА СЕ НАРАЧАНИ АНКЕТИ СО ВЕШТАЧКИ БРОЈКИ
Претрес во Куманово и Кичево, пронајдени кокаин, амфетмин и марихуана, приведени дилер и купувач
Претрес во Куманово и Кичево, пронајдени кокаин, амфетмин и марихуана, приведени дилер и купувач
Зеленски: Евровизија ќе се одржи во Мариупол!
Зеленски: Евровизија ќе се одржи во Мариупол!

ВЛАДАТА СЕ ОГРАДУВА ОД ИЗЈАВАТА НА НАЦИОНАЛНИОТ КООРДИНАТОР ПИВОВАРОВ ДЕКА ПАТНИЦИТЕ ТРЕБАЛО ДА ПРОВЕРУВААТ ЛИЦЕНЦИ НА АВТОБУСОТ НА БЕСА ТРАНС

Мактел побара изјава од владата за изјавата на професорот Пивоваров кој е и национален координатор за гранична соработка, кој утрово изјави дека патниците на БЕСА ТРАНС требало самите да проверат дали возилото имало лиценца.

Од владата ни изјавија дека владата се оградува од таа изјава на професорот и дека според владата патниците немаат никаква вина за трагедијата, туку вината треба да се бара во други фактори и тоа ќе го утврди истрагата која е во тек и во Бугарија но и кај нас дома веќе се покренати истраги од страна на ОЈО.

– Јавноста ќе ги добие сите детали и одговори за оваа трагична несреќа која ги потресе граѓаните и нанесе голема тага на многу семејства во нашата земја. – велат нашите извори од владата.

loading...

watch subbed anime. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

anime heaven AnimeHeaven Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub)

anime websites Death Note

stream anime online Dragon Ball (Dub)

animes online AnimeHeaven Naruto: Shippuden

anime heaven au Tokyo Revengers

tải go88