БРАВО, БРАВО, БРАВО - КЕЈОТ 13 НОЕМВРИ ПОВТОРНО НАЗАД КАЈ ГРАЃАНИТЕ НА СКОПЈЕ, РЕКОНСТУРИРАН, ПОУБАВ И ПОШИРОК
БРАВО, БРАВО, БРАВО - КЕЈОТ 13 НОЕМВРИ ПОВТОРНО НАЗАД КАЈ ГРАЃАНИТЕ НА СКОПЈЕ, РЕКОНСТУРИРАН, ПОУБАВ И ПОШИРОК
Се враќаат жештините, повторно температури до 40 степени
Се враќаат жештините, повторно температури до 40 степени
Заев: Не можеме утре да ги внесеме Бугарите во Уставот
Заев: Не можеме утре да ги внесеме Бугарите во Уставот
Зибери: Воспитно-поправниот дом за малолетници не си ја извршува функцијата
Зибери: Воспитно-поправниот дом за малолетници не си ја извршува функцијата
ВМРО-Народна: Отворените изборни листи ќе ги збришат сите мали политички партии
ВМРО-Народна: Отворените изборни листи ќе ги збришат сите мали политички партии
Пендаровски и неговата сопруга Елизабета Ѓорѓиевска на средба со претставниците од „Дневен центар Доза среќа“
Пендаровски и неговата сопруга Елизабета Ѓорѓиевска на средба со претставниците од „Дневен центар Доза среќа“
Вицепремиеорот Битиќи за порталот Фактор: Прераснуваме во економија на можности, на старт-апи, во земја на иновации!
Вицепремиеорот Битиќи за порталот Фактор: Прераснуваме во економија на можности, на старт-апи, во земја на иновации!
ШИЛЕГОВ И ДЕЛЕЛЕГАЦИЈА НА ГРАД СКОПЈЕ ПОЛОЖИЈА ЦВЕЌИЊА ЗА ЗАГИНАТИТЕ ВО ЗЕМЈОТРЕСОТ ВО СКОПЈЕ
ШИЛЕГОВ И ДЕЛЕЛЕГАЦИЈА НА ГРАД СКОПЈЕ ПОЛОЖИЈА ЦВЕЌИЊА ЗА ЗАГИНАТИТЕ ВО ЗЕМЈОТРЕСОТ ВО СКОПЈЕ

ВМРО ДПМНЕ ГО ИЗГУБИ КОМПАСОТ, СИТЕ ИМ СЕ СМЕАТ: Мицковски забега со лагите и го обвинува за фалсификат својот началник Јанев!

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицковски денеска се изгуби во своите лаги и на денешниот брифинг за медиуми го обвини за фалсификат началникот на Одделот за сузбивање на организиран и сериозен криминал при МВР Александар Јанев, кој тој во техничката влада го постави преку неговиот технички министер Наќе Чулев. Имено, Мицковски се обиде со лага да ги намести новинарите и да ги излаже дека наводно тогашниот дополнителен началник Лазе Велковски направил фалсификат во координација со обвинителката Вилма Русковска, но вистината, според наши проверени информации, е сосема различна. Прво, не постои таков фалсификат затоа што документот кој е доставен од МВР- известување за пријава за злоупотреби при спроведување на јавна набавка е оригинален и нема измени,а второ потписник на документот е началникот на ОСОСК Александар Јанев-кадар на Мицковски, а дури потоа дополнителниот началник Велковски.

Очигледно, нема крај на лагите и подметнувањата на Мицковски, а за жал на ваквите подметнувања наседнаа и некои портали. Но, фактите ја демантираат оваа ефтина лага.

loading...

AniWatch Watch anime online, English anime online HD. Final Fantasy VII: On the Way to a Smile - Episode: Denzel (https://aniwatch.pro/m/OjBk) Episode Full

Watch anime online for free at AnimeHeaven weathering with you animeheaven. Garo Movie: Divine Flame Episode Full