(ВИДЕО) Македонски Телеком одбележува 25 години мобилна телефонија во Македонија
(ВИДЕО) Македонски Телеком одбележува 25 години мобилна телефонија во Македонија
ЕВЕ ЗОШТО ЗАЕВ ЌЕ БИДЕ ПРЕМИЕР УШТЕ ДОЛГО ВРЕМЕ: ВЛАСТА (СДСМ - БЕСА - ЛДП - ДОМ - ДУИ) ОСВОИ 390 000 ГЛАСОВИ НАСПРОТИ ОПОЗИЦИЈАТА (ВМРО ДПМНЕ-ГРОМ - АА) КОЈА ОСВОИ 340 000 ГЛАСОВИ НА ОВИЕ ЛОКАЛНИ ИЗБОРИ!
ЕВЕ ЗОШТО ЗАЕВ ЌЕ БИДЕ ПРЕМИЕР УШТЕ ДОЛГО ВРЕМЕ: ВЛАСТА (СДСМ - БЕСА - ЛДП - ДОМ - ДУИ) ОСВОИ 390 000 ГЛАСОВИ НАСПРОТИ ОПОЗИЦИЈАТА (ВМРО ДПМНЕ-ГРОМ - АА) КОЈА ОСВОИ 340 000 ГЛАСОВИ НА ОВИЕ ЛОКАЛНИ ИЗБОРИ!
КОЛКУ НЕКОИ НОВИНАРИ ПОВРШНО АНАЛИЗИРААТ - ИДИОТСКА КОЛУМНА НА УРЕДНИКОТ НА ДОЈЧЕ ВЕЛЕ ПОЛНА СО ТЕШКИ ГЛУПОСТИ
КОЛКУ НЕКОИ НОВИНАРИ ПОВРШНО АНАЛИЗИРААТ - ИДИОТСКА КОЛУМНА НА УРЕДНИКОТ НА ДОЈЧЕ ВЕЛЕ ПОЛНА СО ТЕШКИ ГЛУПОСТИ
ОМРАЗАТА КОН ЗАЕВ МУ ГО ПОМРАЧИЛА УМОТ НА ГЕРО, МУ СЕ ЗАКАНУВА НА ЗАЕВ СО ГРОБОВИ, НЕ ЗНАЕ ДА СЕ ИЗРАДУВА НА УСПЕХОТ НА НЕГОВИТЕ ВМРО ДПМНЕ, ТУКУ ЦЕЛИОТ СО КЛЕТВИ МУ СЕ ЗАКАНУВА НА ЗАЕВ
ОМРАЗАТА КОН ЗАЕВ МУ ГО ПОМРАЧИЛА УМОТ НА ГЕРО, МУ СЕ ЗАКАНУВА НА ЗАЕВ СО ГРОБОВИ, НЕ ЗНАЕ ДА СЕ ИЗРАДУВА НА УСПЕХОТ НА НЕГОВИТЕ ВМРО ДПМНЕ, ТУКУ ЦЕЛИОТ СО КЛЕТВИ МУ СЕ ЗАКАНУВА НА ЗАЕВ
ПРОФЕСОРОТ НАНО РУЖИН СТАНА ПРОФЕСОР НА УНИВЕРЗИТЕТОТ НА ОБЕДИНЕТИТЕ НАЦИИ ВО БЕЛГРАД
ПРОФЕСОРОТ НАНО РУЖИН СТАНА ПРОФЕСОР НА УНИВЕРЗИТЕТОТ НА ОБЕДИНЕТИТЕ НАЦИИ ВО БЕЛГРАД
СПОРЕДЕНО СО МИНАТИЕ ИЗБОРИ ВО 2017-ТА ГОДИНА, РЕЧИСИ 230 000 ГЛАСАЧИ ОСТАНАА ДОМА НА ОВИЕ ИЗБОРИ И РЕШИЈА ДА НЕ ГО ДАДАТ СВОЈОТ ГЛАС НИКОМУ
СПОРЕДЕНО СО МИНАТИЕ ИЗБОРИ ВО 2017-ТА ГОДИНА, РЕЧИСИ 230 000 ГЛАСАЧИ ОСТАНАА ДОМА НА ОВИЕ ИЗБОРИ И РЕШИЈА ДА НЕ ГО ДАДАТ СВОЈОТ ГЛАС НИКОМУ
СЕ ОГЛАСИ ЗАЕВ: Граѓаните пратија порака и ние таа порака мораме да ја слушаме, да ја разбереме и да постапуваме по неа
СЕ ОГЛАСИ ЗАЕВ: Граѓаните пратија порака и ние таа порака мораме да ја слушаме, да ја разбереме и да постапуваме по неа
Кондовски кон битолчани: Вашата поддршка ми значи, одиме на голема победа!
Кондовски кон битолчани: Вашата поддршка ми значи, одиме на голема победа!

ВМРО ДПМНЕ ПАК ЛАЖЕ, ПРИБОРОТ НА ЗАЕВИ НЕ Е ЗЛАТЕН НИТИ ПОЗЛАТЕН, ТУКУ САМО ПРЕМАЧКАН СО ЖОЛТ ЕМАЈЛ

Ги прашавме блиските на семејството Заеви дали е точно дека приборот кој беше покажан од Ева Заева е златен како што тврди ВМРО ДПМНЕ овие три дена?

– Ниту е златен ниту е позлатен туку е таков жолт, со некаков емајл што личи на злато. ВМРО ДПМНЕ нема за што да се фати па само бара влакно во јајцето за да најде некоја маана и со денови да лупаат лажни вести, дури и да е златен приборот, а не е, тоа е нивна приватна работа, тие нивните пари ги заработуваат на домашните и светските пазари продаваат производи низ целиот свет и тоа го работат веќе 30 години и нема зошто тие да му даваат репорти на ВМРО ДПМНЕ како ги трошат нивните приватни пари. А дали се забегани и елитисти знае народот на кој му помагаат со години во рамките на можностите за што не ни сакаат многу да се фалат затоа што не е во ред да се фалиш кога донираш, донираме 30 години и тоа го знаат сите во земјава, само треба да се распрашаат оние кои тоа не го знаат. ВМРО ДПМНЕ шири омраза против нив со црна пропаганда, сакаат да ги прикажат како некакви зликовци себични криминалци но таа формула не им успева веќе 10 години затоа што едноставно не е точно, одамна е вреќе времето кога секој успешен човек во земјава мора да се срами од својот успех затоа што по автоматизам значи дека е криминалец, напротив, Заеви сакаат во земјава многумина да бидат успешни со своите бизниси, таленти, со својата мачна работа затоа правиме држава каде секој ќе има шанса да успее и потоа да ужива во својот успех. ВМРО ДПМНЕ како десничарска партија најмногу би требало да ги промовира тие вредности наместо да шири омраза за оние кои успеале со своите фирми, било да се земјоделци, лекари, адвокати или трговци и да им коментира што има на масата и слично… И многу е смешно за забеганост да коментира партијата со бел дворец од 25 милиони евра со сваровски кристали и слики од 20-20 метра за кои им е блокирана сметката… – велат блиски пријатели на Заеви кои добро ги познаваат.

loading...

4Anime: Argento Soma (Dub) anime episode 25 online free at https://4anime.biz 4anime online

TwistMoe: YuruYuri: For Whatever Reason, Never Ending, Heart Throbbing, Pitter-patter, Paradox Eternal anime episode Full online free at https://twistmoe.net online anime

Watch anime online for free at KissAnime assassination classroom kissanime

AniWatch: Ronin Warriors Message anime episode 5 online free at https://aniwatch.pro anime online

Lazi: https://lazi.vn/user/gogoanimelol

Atlas dustforce: http://atlas.dustforce.com/user/kissanimemx