Трајанов: Се нарушува етничкиот баланс во Владата, ќе имаме повеќе министри албанци од македонци
Трајанов: Се нарушува етничкиот баланс во Владата, ќе имаме повеќе министри албанци од македонци
Шахпаска: Аудио-читачот „Хана“, достапен за слепите лица кои говорат албански јазик, е потврда на концептот „Едно општество за сите“
Шахпаска: Аудио-читачот „Хана“, достапен за слепите лица кои говорат албански јазик, е потврда на концептот „Едно општество за сите“
Жители на Ново Маало: „Зелен Хуман Град“ и останатите лажни борци за екологија немаат право да одлучуваат во име на нашите имоти
Жители на Ново Маало: „Зелен Хуман Град“ и останатите лажни борци за екологија немаат право да одлучуваат во име на нашите имоти
Заев и Ескобар: Партнерството меѓу САД и Северна Македонија и членството на земјата во ЕУ се многу важни за Скопје и Вашингтон
Заев и Ескобар: Партнерството меѓу САД и Северна Македонија и членството на земјата во ЕУ се многу важни за Скопје и Вашингтон
ДАНСКА ЌЕ НАСАДИ ДЕСЕТИЦИ ИЉАДИ ПЛОВЕЧКИ ВЕТЕРНИЦИ НА СЕВЕРНО МОРЕ ЗА ДА ЈА СНАБДУВА ЦЕЛА ЕВРОПА СО ЗЕЛЕНА ЕНЕРГИЈА
ДАНСКА ЌЕ НАСАДИ ДЕСЕТИЦИ ИЉАДИ ПЛОВЕЧКИ ВЕТЕРНИЦИ НА СЕВЕРНО МОРЕ ЗА ДА ЈА СНАБДУВА ЦЕЛА ЕВРОПА СО ЗЕЛЕНА ЕНЕРГИЈА
ФИНСКА ЈА ГРАДИ НАЈГОЛЕМАТА НУКЛЕАРНА ЦЕНТРАЛА ВО ЕВРОПА, ОТПАДОТ ЌЕ ОДИ НЕКОЛКУ КИЛОМЕТРИ ПОД ЗЕМЈА!
ФИНСКА ЈА ГРАДИ НАЈГОЛЕМАТА НУКЛЕАРНА ЦЕНТРАЛА ВО ЕВРОПА, ОТПАДОТ ЌЕ ОДИ НЕКОЛКУ КИЛОМЕТРИ ПОД ЗЕМЈА!
Со картичките на Комерцијална банка обувките на Пеко до 19 декември може да ги купите и на попуст и на рати
Со картичките на Комерцијална банка обувките на Пеко до 19 декември може да ги купите и на попуст и на рати
Груби: Дигиталната апликација “Хана“, сегмент на еднакво општество
Груби: Дигиталната апликација “Хана“, сегмент на еднакво општество

ВМРО ДПМНЕ СЕ ПРЕТЕРА СО ЦРНАТА ПРОПАГАНДА ПРОТИВ ЗАЕВ – НА СОЦИЈАЛНИ МРЕЖИ ВРИЈАТ КЛЕТВИ И ПОВИЦИ ЗА ПРЕМИЕРОТ ЗАЕВ ДА БИЛ УБИЕН, ПРЕТЕПАН, УМРЕН…

Само под еден пост на порталот Фокус на соц мрежата фејсбук може да се прочитаат стотина повици премиерот Заев да бил убиен, умрен, претепан, просто е неверојатно нивото на омраза со која се опсипува лидерот на СДСМ од членовите на ВМРО ДПМНЕ.

Секојдневните лажни вести и лажни обвинувања на негова сметка, хајката и црната пропаганда против него од ВМРО ДПМНЕ и нивните медиски слуги дава страшни резултати, рејтингот на Заев не се намалува но тие што веќе не го сакаат со оваа пропаганда само повеќе и повеќе го мразат до нивото да му посакуваат смрт и повикуваат за негово убиство, уверени во лагите дека тој ќе го уништува македонскиот народ, дека е криминалец, дека краде, дека е предавник итн итн…

loading...

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

english dubbed anime AnimeHeaven SK8 the Infinity

english anime AnimeHeaven Hunter x Hunter (2011) (Dub)

anime online AnimeHeaven Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town?

animeheaven app Komi Can’t Communicate

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub) Episode Full