(ВИДЕО) ЗАЕВ ДО ЧАДИКОВСКИ: МЛАДЕНЕ ЈАС МОЖАМ МНОГУ ЛЕСНО ЗА 24 ЧАСА ДА ЈА СКАРАМ ЗЕМЈАВА СО ПОЛА СВЕТ, НО ТОА НЕ Е ДОБРО ЗА НАРОДОТ!
(ВИДЕО) ЗАЕВ ДО ЧАДИКОВСКИ: МЛАДЕНЕ ЈАС МОЖАМ МНОГУ ЛЕСНО ЗА 24 ЧАСА ДА ЈА СКАРАМ ЗЕМЈАВА СО ПОЛА СВЕТ, НО ТОА НЕ Е ДОБРО ЗА НАРОДОТ!
ПРЕМИЕРЕ ПРОДОЛЖИ ХРАБРО, КАКО ШТО ЈА ВНЕСЕ ЗЕМЈАТА ВО НАТО, ВНЕСИ НЕ И ВО ЕУ, НАЈДИ ХРАБРИ РЕШЕНИЈА КОИ ЌЕ БОЛАТ НА ДВЕТЕ СТРАНИ, ИГНОРИРАЈ ГИ НЕКА СИ ЛААТ КУЧИЊАТА НАЦИОНАЛИСТИЧКИ
ПРЕМИЕРЕ ПРОДОЛЖИ ХРАБРО, КАКО ШТО ЈА ВНЕСЕ ЗЕМЈАТА ВО НАТО, ВНЕСИ НЕ И ВО ЕУ, НАЈДИ ХРАБРИ РЕШЕНИЈА КОИ ЌЕ БОЛАТ НА ДВЕТЕ СТРАНИ, ИГНОРИРАЈ ГИ НЕКА СИ ЛААТ КУЧИЊАТА НАЦИОНАЛИСТИЧКИ
СДСМ: Мицкоски е сигурен губитник, не му помага брифинг со новинарите и планот кој му го предложил Груевски
СДСМ: Мицкоски е сигурен губитник, не му помага брифинг со новинарите и планот кој му го предложил Груевски
ТОПЛИФИКАЦИЈА СТАНУВА ADORA ENERGY SOLUTIONS - ДУШКО ЧИФЛИГАНЕЦ: ОД ЗАГУБАРОТ ТОПЛИФИКАЦИЈА СО ДОБРО МЕНАЏИРАЊЕ И СО КВАЛИТЕТЕН ДОМАШЕН КАДАР ЌЕ НАПРАВИМЕ ПРОФИТАБИЛНА ДОМАШНА ФИРМА ЗА ТОПЛИНСКА И ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА
ТОПЛИФИКАЦИЈА СТАНУВА ADORA ENERGY SOLUTIONS - ДУШКО ЧИФЛИГАНЕЦ: ОД ЗАГУБАРОТ ТОПЛИФИКАЦИЈА СО ДОБРО МЕНАЏИРАЊЕ И СО КВАЛИТЕТЕН ДОМАШЕН КАДАР ЌЕ НАПРАВИМЕ ПРОФИТАБИЛНА ДОМАШНА ФИРМА ЗА ТОПЛИНСКА И ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА
Шахпаска: Ќе разгледувме нов начин како да се подобри пензионерскиот стандард
Шахпаска: Ќе разгледувме нов начин како да се подобри пензионерскиот стандард
ПРИЈАВЕТЕ КОРУПЦИЈА ОД НЕКОЈ ФУНКЦИОНЕР ИЛИ БИРОКРАТ НА 02 315 0050 - Промовиран новиот Електронски систем за поднесување поплаки и пријави за услугите на јавната администрација
ПРИЈАВЕТЕ КОРУПЦИЈА ОД НЕКОЈ ФУНКЦИОНЕР ИЛИ БИРОКРАТ НА 02 315 0050 - Промовиран новиот Електронски систем за поднесување поплаки и пријави за услугите на јавната администрација
Заев: Не смееме да обвинуваме цели нации за фашизам - и кај нас имало соработници со окупаторот
Заев: Не смееме да обвинуваме цели нации за фашизам - и кај нас имало соработници со окупаторот
КАКВА КОРИСТ ИМААТ ПРАТЕНИЦИТЕ АКО ИМ ШТЕТАТ НА РБОТНИЦИТЕ? Синдикатите бараат тие да гласаат за недела неработен ден
КАКВА КОРИСТ ИМААТ ПРАТЕНИЦИТЕ АКО ИМ ШТЕТАТ НА РБОТНИЦИТЕ? Синдикатите бараат тие да гласаат за недела неработен ден

ВМРОВЧЕТО ТРЕНДО НЕНАМЕРНО ЈА ПОФАЛИ ВЛАДАТА ПОСИЛНО И ОД САШЕ ПОЛИТИКО

Погледнете колку е демократска оваа власт, погледнете колкав демократа е Зоран Заев.

Можете ли да замислите во време на Грујо, портал да плука по премиерот, по цела влада и по градоначалникот а во исто време да има реклами од сите големи фирми во земјава?!?!

Тоа ќе беше незамисливо, сите ќе се плашеа да се поврзат со таков медиум, но во времето на Заев, тотална демократија, секој плука и што на ум тоа на друм, и на никој ништо не му фали!

Ниту телефони фрчат, ниту мејлови со закани се праќаат, ништо, тотално искулирано, Тренде вмровчето без да биде свесен вака И ДЕЛИ НАЈГОЛЕМИ КОМПЛИМЕНТИ НА ОВАА ВЛАСТ!!!

ПРОДУЖИ ДА ХЕЈТАШ ВМРОВЧИНО, ДЕМОКРАТИЈА Е, ШТО ТИ ЛЕЖИ НА ДУША, ИСКАЖИ СЕ СИНЕ! НИЕ СО ШАРЕНА РЕВОЛУЦИЈА И СО СДСМ И ЗАЕВ ЈАДЕВМЕ ЌОТЕК ЛЕЖЕВМЕ ПО ЗАНДАНИ ЗА МАЛЦЕ И ЌЕ ИЗГИНЕВМЕ НА 27-МИ АПРИЛ АМА СЕ ИЗБОРИВМЕ ЗА СИТЕ ВО ЗЕМЈАВА ПА И ТИ ДА МОЖЕШ СЛОБОДНО ДА ЗБОРИШ И МИРНО ДА СПИЕШ ДЕКА ДЕЦАТА ЌЕ ТИ ИМААТ УТРЕ ШТО ДА ЈАДАТ И ДА ИМААТ СЕ ШТО ИМ ТРЕБА. ПОВЕЛИ И ДРУГ ПАТ! НИЕ ГО НЕМАВМЕ ТОЈ ЛУКСУЗ ДОДЕКА ВЛАДЕЕШЕ ТВОЈОТ ОМИЛЕН ГРУЈО!

loading...

AnimeFreak Watch english anime Online in HD for FREE

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD

B-Project: Kodou*Ambitious (https://twistmoe.net/m/JPN) Episode 12

AnimeKisa Watch anime online, English anime online HD

Cdprojekt: https://www.cdprojekt.com/pl/forums/users/gogoanimelol/

Pastebin: https://pastebin.com/u/animeflixnl