(ВИДЕО) ТЕМЕЛКОВСКИ: Со поддршка од Владата и други донатори обезбедивме грантови за повеќе од 40 проекти!
(ВИДЕО) ТЕМЕЛКОВСКИ: Со поддршка од Владата и други донатори обезбедивме грантови за повеќе од 40 проекти!
ПАНИКА - ВМРОВЦИТЕ И МАФИЈАТА СЕ ДО СМРТ ИСПЛАШЕНИ: Ќе се конфискува имотот од над 30 илјади евра чие потекло нема да може да се докаже!
ПАНИКА - ВМРОВЦИТЕ И МАФИЈАТА СЕ ДО СМРТ ИСПЛАШЕНИ: Ќе се конфискува имотот од над 30 илјади евра чие потекло нема да може да се докаже!
БРАВО ЗАЕВ, ПОРОДОЛЖИ ТАКА, НАРОДОТ ЌЕ ТЕ НАГРАДИ НА ИЗБОРИ!
БРАВО ЗАЕВ, ПОРОДОЛЖИ ТАКА, НАРОДОТ ЌЕ ТЕ НАГРАДИ НА ИЗБОРИ!
ТЕМЕЛКОВСКИ: Грижата и поткрепата на родовата еднаквост е застапена во активностите на Кисела Вода
ТЕМЕЛКОВСКИ: Грижата и поткрепата на родовата еднаквост е застапена во активностите на Кисела Вода
СТРАТЕГИЈАТА СО АКЦИСКИ ПЛАН ЗА РАЗВОЈ НА КУЛТУРАTA НА ГРАД СКОПЈЕ ЗА ПЕРИОДОТ 2021 – 2030 ГОДИНА
СТРАТЕГИЈАТА СО АКЦИСКИ ПЛАН ЗА РАЗВОЈ НА КУЛТУРАTA НА ГРАД СКОПЈЕ ЗА ПЕРИОДОТ 2021 – 2030 ГОДИНА
ПОВЕЌЕ ПАРИ ЗА ОПШТИНИТЕ Ќе се зголеми стапката на дотација од ДДВ
ПОВЕЌЕ ПАРИ ЗА ОПШТИНИТЕ Ќе се зголеми стапката на дотација од ДДВ
ГРАД СКОПЈЕ: ЗЕЛЕН ХУМАН ГРАД МАНИПУЛИРА СО ГРАЃАНИТЕ ВО ОДНОС НА ЗЕЛЕНИЛОТО НА УЛИЦА ВАСКО КАРАНГЕЛЕСКИ
ГРАД СКОПЈЕ: ЗЕЛЕН ХУМАН ГРАД МАНИПУЛИРА СО ГРАЃАНИТЕ ВО ОДНОС НА ЗЕЛЕНИЛОТО НА УЛИЦА ВАСКО КАРАНГЕЛЕСКИ
Комерцијална банка, како верен партнер на „Браќа Манаки“, и годинава финансиски го помогна одржувањето на Фестивалот
Комерцијална банка, како верен партнер на „Браќа Манаки“, и годинава финансиски го помогна одржувањето на Фестивалот

ВМРОВЦИТЕ ПРЕД ВРЕМЕ СЕ ИЗРАДУВАА: Беса ќе настапува самостојно во Собранието, договорот за коалиција со СДСМ не се растура

Од денеска, движењто Беса во Собранието ќе настапува самостојно. Ваквата одлука е со знаење на коалицискиот партнер СДСМ, вели пратеникот од Фадиљ Зендели од Беса за Слободен печат.

– Остануваме дел од мнозинството. Ваквиот чекор на движењето Беса е во договор со СДСМ. Во Собранието организациски ќе дејствуваме како посебна група на пратеници на Беса. Нема никакви пролеми со коалицискиот партнер. Ќе ги поддржуваме сите закони. Ова го направивме поради подобро препознавање надвор од Коалицијата „Можеме“, рече Зендели за Слободен печат.
Движењето Беса во Собранието има 4 пратеници, Бастри Бајрамки, Биљал Касами, Кастриот Реџепи и Фадиљ Зендели.

loading...

Soukyuu no Fafner: Dead Aggressor - The Beyond (https://animepahe.cc/m/zz7j) Episode 3

Watch Fairy Musketeers Episode 39

Website https://animefreak.ws: Watch Ojamajo Doremi: Owarai Gekijou animefreak Episode 26 anime freak new site

WCOStream: Kagaku Ninja-tai Gatchaman (Movie) anime episode Full online free at https://wcostream.cc watch anime dub

App roll20: https://app.roll20.net/users/9451130/gogoanimebe

Gogoanimebe mystrikingly: https://gogoanimebe.mystrikingly.com/