Противпожарните единици во Кавадарци и Неготино добија нова опрема преку проект за меѓуопштинска соработка кој се реализира со поддршка на Програмата за развој на Обединетите нации (УНДП) и Бирото за регионален развој
Противпожарните единици во Кавадарци и Неготино добија нова опрема преку проект за меѓуопштинска соработка кој се реализира со поддршка на Програмата за развој на Обединетите нации (УНДП) и Бирото за регионален развој
АУЕ-ФОН на свечена церемонија ги додели дипломите на студентите од прв и втор циклус на студии
АУЕ-ФОН на свечена церемонија ги додели дипломите на студентите од прв и втор циклус на студии
Маричиќ за Тв 21: Владата прави се за ублажување на последиците од кризата, следува ребаланс и сериозни заштеди во Буџетот
Маричиќ за Тв 21: Владата прави се за ублажување на последиците од кризата, следува ребаланс и сериозни заштеди во Буџетот
АУДИ А6 СМРТНО ПРЕГАЗИ ПЕШАК ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
АУДИ А6 СМРТНО ПРЕГАЗИ ПЕШАК ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
ГРАД СКОПЈЕ: Продолжува чистењето на кејот на реката Вардар
ГРАД СКОПЈЕ: Продолжува чистењето на кејот на реката Вардар
Министерот Шаќири учествува на Светскиот образовен форум во Лондон
Министерот Шаќири учествува на Светскиот образовен форум во Лондон
КОСТАДИНОВ: Во Струмица повеќе нема диви продавачи на текстил
КОСТАДИНОВ: Во Струмица повеќе нема диви продавачи на текстил
Владата го усвои пакетот законски измени за повисоки плати во правосудниот и обвинителскиот систем
Владата го усвои пакетот законски измени за повисоки плати во правосудниот и обвинителскиот систем

ВМРОВЦИТЕ СЕ НАЈЛОШАТА НЕСРЕЌА ШТО И СЕ СЛУЧИЛА НА ЗЕМЈАВА – Пет години ВМРО-ДПМНЕ ја блокираат изградба на Клинички центар, а претходно десет години ја лажеа јавноста дека ќе го изградат

Речиси пет години ВМРО-ДПМНЕ предводена од Христијан Мицкоски ја блокира изградбата на нов современ Клинички центар кој треба да пружа целосно интегрирани здравствени услуги.

Претходно, ВМРО-ДПМНЕ како власт речиси десет години ја лажеше јавноста дека само што не изградиле нов Клинички центар во склоп на комплексот клиники. Зад таа лага со години сведочеше оградена парцела со лимени тараби.

ВМРО-ДПМНЕ заедно со Левица сега ги кочи и измените на Законот за здравствена заштита со кои граѓаните добиваат поквалитетни здравствни услуги.

Тоа е односот на ВМРО-ДПМНЕ кон јавното здравство, кочат и блокираат закони, шират лажни вести и ја злоупотребуваат пандемијата за свои партиски цели.

И како власт и како опозиција, ВМРО-ДПМНЕ е против здравствените работници, против подобри здравствени услуги за граѓаните.

loading...

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

My Hero Academia Season 4 Episode 19

AnimeHeaven Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School Runaway Episode 6

watch anime dub Death Note

english anime AnimeHeaven Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!!

anime streaming AnimeHeaven Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School Runaway