ИНТЕРЕСНА СЛУЧАЈНОСТ: ВО ИСТ ДЕН НА ДВЕ ТЕЛЕВИЗИИ ГОСТУВА ИСТ РЕЛИГИСКИ ЕКСПЕРТ НА ТЕМА МПЦ СПЦ
ИНТЕРЕСНА СЛУЧАЈНОСТ: ВО ИСТ ДЕН НА ДВЕ ТЕЛЕВИЗИИ ГОСТУВА ИСТ РЕЛИГИСКИ ЕКСПЕРТ НА ТЕМА МПЦ СПЦ
БОМБА НА ХАРИ КОСТОВ: ДА ИМ СЕ ЗАБРАНИ НА МЛАДИТЕ ПОД 30 ГОДИНИ ДА СЕ БАВАТ СО ПОЛИТИКА, НАМЕСТО ДА ЛЕПАТ ПЛАКАТИ И ДА ЧЕКАТ ПАРТИИТЕ ДА ГИ УХЛЕБАТ ДА УЧАТ ДА ЗАРАБОТАТ ПАРИ НА ПАЗАРОТ НА ТРУД
БОМБА НА ХАРИ КОСТОВ: ДА ИМ СЕ ЗАБРАНИ НА МЛАДИТЕ ПОД 30 ГОДИНИ ДА СЕ БАВАТ СО ПОЛИТИКА, НАМЕСТО ДА ЛЕПАТ ПЛАКАТИ И ДА ЧЕКАТ ПАРТИИТЕ ДА ГИ УХЛЕБАТ ДА УЧАТ ДА ЗАРАБОТАТ ПАРИ НА ПАЗАРОТ НА ТРУД
Петков по средбата со Ковачевски: Си ветивме дека конструктивниот дијалог ќе продолжи
Петков по средбата со Ковачевски: Си ветивме дека конструктивниот дијалог ќе продолжи
ЗОШТО (НЕ) Е ТАКА? Митови за менталното здравје
ЗОШТО (НЕ) Е ТАКА? Митови за менталното здравје
Трајанов: САД ќе ги седнат С. Македонија и Бугарија на иста маса
Трајанов: САД ќе ги седнат С. Македонија и Бугарија на иста маса
АПЕЛ ЗА ПОМОШ ЗА СЕМЕЈСТВОТО НА МАЛАТА НИЛ НАСУФОСКИ
АПЕЛ ЗА ПОМОШ ЗА СЕМЕЈСТВОТО НА МАЛАТА НИЛ НАСУФОСКИ
Делегација на СПЦ преводена од Патријархот Порфириј пристигна во Скопје
Делегација на СПЦ преводена од Патријархот Порфириј пристигна во Скопје
Ковачевски: Не може да се зборува за каков било напредок со Бугарија, разговорите продолжуваат
Ковачевски: Не може да се зборува за каков било напредок со Бугарија, разговорите продолжуваат

ВМРОВЦИТЕ ТИПИЧНО БЕЗ СРАМ И ОБРАЗ – МИЦКОВСКИ ДИПЛОМИРАШЕ, МАГИСТРИРАШЕ И ДОКТОРИРАШЕ КАЈ ТАТЕ И ТОА ЗА ВМРО НЕ Е ПРОБЛЕМ, ТУКУ ПРОБЛЕМ Е ШТО КОВАЧЕВСКИ БИЛ НА СТРУЧНО УСОВРШУВАЊЕ ВО ЕЛИТНИОТ АМЕРИКАНСКИ КОЛЕЏ ХАРВАРД

Ковачевски никогаш не бил студент на Харвард, туку посетил тридневен скап курс од каде што не се издава диплома, изјави портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Наум Стоилковски.

Каква дрскост е да го обвинуваш Ковачевски за нешто што не го кажал, тој никогаш не тврдел дека студирал на Харвард туку дека таму стручно се усовршил што значи посетувал некакви курсеви и предавања итн итн…

Колку треба да си без срам да го обвинуваш професорот на Америкам Колеџ кој магистрирал и докторирал на елитниот УКИМ и бил меѓу другите и на курс на Харвард додека твојот лидер дипломирал, магистрирал и докторирал кај тате на Машински?!?!

loading...

https://animeheaven1.com/. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

sites to watch anime How NOT to Summon a Demon Lord Ω

animeheaven app Demon Slayer: Entertainment District Arc

AnimeHeaven Redo of Healer Episode 11

AnimeHeaven SK8 the Infinity Episode 8

animeheaven es AnimeHeaven To Your Eternity