Ципрас: Шест авиони „рафал“ ќе летаат над С Македонија
Ципрас: Шест авиони „рафал“ ќе летаат над С Македонија
ЕКО ФАНАТИЦИТЕ ЈА ЧИНАТ СРБИЈА 2,5 МИЛИЈАРДИ ЕВРА: Српската влада ја прекина соработката со Рио Тинто по масовните протести низ цела Србија
ЕКО ФАНАТИЦИТЕ ЈА ЧИНАТ СРБИЈА 2,5 МИЛИЈАРДИ ЕВРА: Српската влада ја прекина соработката со Рио Тинто по масовните протести низ цела Србија
На Русија може да ѝ се случи втор Авганистан доколку ја нападне Украина, предупредува британската министерка Лиз Трас
На Русија може да ѝ се случи втор Авганистан доколку ја нападне Украина, предупредува британската министерка Лиз Трас
Друштвената игра „Катан“ конечно достапна и на македонски јазик
Друштвената игра „Катан“ конечно достапна и на македонски јазик
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ЦУК, АНГЕЛОВ: ГОЛЕМА КАРПА ОД 20 ТОНА ВО МАТКА ЗАКАНА ЗА БРАНАТА НА НАШАТА НАЈСТАРА ХИДРОЦЕНТРАЛА, ИЗВЕСТЕНИ СЕ СИТЕ ИНСТИТУЦИИ
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ЦУК, АНГЕЛОВ: ГОЛЕМА КАРПА ОД 20 ТОНА ВО МАТКА ЗАКАНА ЗА БРАНАТА НА НАШАТА НАЈСТАРА ХИДРОЦЕНТРАЛА, ИЗВЕСТЕНИ СЕ СИТЕ ИНСТИТУЦИИ
Телефонски разговор на претседателот Пендаровски со бугарскиот претседател Радев
Телефонски разговор на претседателот Пендаровски со бугарскиот претседател Радев
МАРИЧИЌ: Од големо значење ни е американската подршка во процесот на евроинтеграција на нашата земја
МАРИЧИЌ: Од големо значење ни е американската подршка во процесот на евроинтеграција на нашата земја
ВМРО МУ ВОДИ НА СДСМ ЗА 5%, НО ВЛАДЕЈАЧКАТА КОАЛИЦИЈА ДОБРО СЕ ДРЖИ, КОВАЧЕВСКИ ИМА ВРЕМЕ ОД 3 ГОДИНИ ДА ГИ ПОПРАВИ ОВИЕ БРОЈКИ
ВМРО МУ ВОДИ НА СДСМ ЗА 5%, НО ВЛАДЕЈАЧКАТА КОАЛИЦИЈА ДОБРО СЕ ДРЖИ, КОВАЧЕВСКИ ИМА ВРЕМЕ ОД 3 ГОДИНИ ДА ГИ ПОПРАВИ ОВИЕ БРОЈКИ

(ВИДЕО) ВМРОВЦИТЕ УШТЕ СЕГА КРЕВААТ БЕЛО ЗНАМЕНЦЕ – Костов: Шилегов ќе победи во Скопје, не знам зошто ВМРО-ДПМНЕ не го објавува нивниот кандидат

За мене Шилегов не покажа доволни резултати. Скопје не е само 2014 година. Скопје се улиците, тротоарите, булеварите, зелените површини, патеките за велосипеди, установите и мислам дека тоа не го достигна Шилегов, вели политичкиот аналитичар, Сотир Костов во гостувањето на емисијата „Жешко политичко лето“.

Според него, актуелниот градоначалник на Скопје е лош кандидати, но не мисли дека ќе ги изгуби изборите.

-Еве го нема кандидатот на ВМРО-ДПМНЕ. Не знам зошто опозицијата тактизира со името. Таа доживеа дебакл во 2017 година, доби само 5 општини во земјава и требаше уште веднаш да се подготвува за новите локални избори, нагласува Костов.

loading...

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

free anime online Horimiya (Dub)

ANIMEFLIX The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants Episode 11

dubbed anime ANIMEFLIX My Hero Academia Season 3

Your Lie in April

Attack on Titan Season 2 Episode 4