Џозеф: Бугарското малтретирање на Македонија веќе е проблем и на НАТО
Џозеф: Бугарското малтретирање на Македонија веќе е проблем и на НАТО
Ковачевски со поддршка за Парадата на гордоста: Секој има право на почит и достоинство
Ковачевски со поддршка за Парадата на гордоста: Секој има право на почит и достоинство
Глобално обединети можеме да обезбедиме храна за сите е заклучокот од министерската конференција во Берлин „Uniting for Global Food Security“
Глобално обединети можеме да обезбедиме храна за сите е заклучокот од министерската конференција во Берлин „Uniting for Global Food Security“
ДРАМА ВО ПРИЛЕП: Сакал да прегази полицајци со комбе, тие пукале во гумите, граѓаните се извадиле од памет!
ДРАМА ВО ПРИЛЕП: Сакал да прегази полицајци со комбе, тие пукале во гумите, граѓаните се извадиле од памет!
Тренчевска: Преку кампањата „Подај рака и промени живот – стани згрижувач!“, ја подигаме свеста на значењето на згрижувачките семејства
Тренчевска: Преку кампањата „Подај рака и промени живот – стани згрижувач!“, ја подигаме свеста на значењето на згрижувачките семејства
Медиумски реформи – три чекори напред, два чекора назад
Медиумски реформи – три чекори напред, два чекора назад
Едвард Џозеф: Софија може да ги поткопа темелите на македонската држава
Едвард Џозеф: Софија може да ги поткопа темелите на македонската држава
КАЕВСКИ: Срамно, Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ ширеа лаги и ги рушеа државните позиции со Бугарија
КАЕВСКИ: Срамно, Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ ширеа лаги и ги рушеа државните позиции со Бугарија

ВМРОВЦИТЕ ВО ОЧАЈ – ИМ СЕ ПОТРОШИЈА КУРТОНИТЕ, МОРА ОД НАФТАЛИН И ОД ПЕШТЕРИ МЕЧКИ ДА ВАДАТ ПАК НА ТВ

Ацо Мечка и Љупче Златев излегоа потрошена инвестиција, нема многу аир од нив, па ВМРО ДПМНЕ мора од пештери и од нафталин да вадат мечки и стари началници.

По гостувањето на Латас на куртон Алфа пред неколку дена, ете ја и мечката се избаци на Алфа во Заспи Ако Можеш.

Тоа е очајот на опозицијата, велат ќе создадат нова иднина со старите куртони и старите режимски политичари, тоа никако не оди заедно, ама народот тоа многу добро го чита и нема да биде измамен.

loading...

bắn cá go88 go88 có hợp pháp không diễn đàn go88

SunWin - Game bài uy tín - Link vào Sun Win mới nhất 2022 sunwin international kết quả sunwin