Отворени избирачките места, право на глас имаат 1 824 864 граѓани, се гласа од 7 до 19, сите ќе се проверуваат со фингерпринт
Отворени избирачките места, право на глас имаат 1 824 864 граѓани, се гласа од 7 до 19, сите ќе се проверуваат со фингерпринт
ДИК: Досега гласале 10.653 лица кои се болни или во затвор кои по правило гласаат 1 ден пред денот на гласање
ДИК: Досега гласале 10.653 лица кои се болни или во затвор кои по правило гласаат 1 ден пред денот на гласање
ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ВМРО ДПМНЕ: УАПСЕН КАНДИДАТОТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ДЕЛЧЕВО, НУДЕЛ ПО 50е ЗА ГЛАС!
ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ВМРО ДПМНЕ: УАПСЕН КАНДИДАТОТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ДЕЛЧЕВО, НУДЕЛ ПО 50е ЗА ГЛАС!
И ЗА ОВИЕ СЕ ШПЕКУЛИРА ДЕКА СЕ ВМРОВЦИ: Кривична пријава против две лица од Кочани за "повреда на слободата на определување на гласачите"
И ЗА ОВИЕ СЕ ШПЕКУЛИРА ДЕКА СЕ ВМРОВЦИ: Кривична пријава против две лица од Кочани за "повреда на слободата на определување на гласачите"
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: МИЦКОВСКИ ФАТЕН КАКО КРШИ ИЗБОРЕН МОЛК, ОВА Е КРИВИЧНО ДЕЛО ЗА ШТО КАЗНАТА Е 3 ГОДИНИ ЗАТВОР!
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: МИЦКОВСКИ ФАТЕН КАКО КРШИ ИЗБОРЕН МОЛК, ОВА Е КРИВИЧНО ДЕЛО ЗА ШТО КАЗНАТА Е 3 ГОДИНИ ЗАТВОР!
ВНИМАВАЈТЕ - Отворен е лажен профил во име на Елизабета Пендаровска, се крадат податоци од граѓаните, се земаат и информации за кредитни картички
ВНИМАВАЈТЕ - Отворен е лажен профил во име на Елизабета Пендаровска, се крадат податоци од граѓаните, се земаат и информации за кредитни картички
БРАВО - Гласањето на болните, немоќните, лицата со Ковид-19 и затворениците за локалните избори тече без проблем
БРАВО - Гласањето на болните, немоќните, лицата со Ковид-19 и затворениците за локалните избори тече без проблем
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ДИК - Даштевски : Максимално сме подготвени за локалните избори
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ДИК - Даштевски : Максимално сме подготвени за локалните избори

ЕВЕ ЗОШТО НИКОЈ НЕ СЕ НАФАЌА ДА БИДЕ ВМРОВСКИ КАНДИДАТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК, ГУБАТ СЕКАДЕ НА АНКЕТИТЕ – ВМРОВЦИТЕ ВО ШОК ВО ГАЗИ БАБА: ВРЕДНИОТ И НЕУМОРЕН БОРЧЕ ГЕОРГИЕВСКИ ИМ ВОДИ НА СИТЕ АНКЕТИ ВО ОПШТИНАТА!

Мактел дојде до интерни анкети на ВМРО ДПМНЕ на кои губат дури и во вмровскиот бастион Гази Баба каде ВМРО победува 30 години освен последните избори. Ова е вистински шок за ВМРОВЦИТЕ иако оние кои добро го познаваат Борче Георгиевски велат дека тој со својата работливост и народна харизма е неприкосновен меѓу граѓаните од суте етноси па дури и од сите партии во општината.

loading...

THE [email protected] MOVIE: BEYOND THE BRILLIANT FUTURE! Episode Full

Website https://animeheaven.pro: Watch Sadamitsu the Destroyer animeheaven Episode 10 animeheaven dragon ball

KissAnime Watch english anime Online in HD for FREE

https://animeflv.uk watch anime free

Muare: https://muare.vn/shop/anime-freak/770815

Wakelet: https://wakelet.com/@animefreakws