(ВИДЕО) Заев во Европскиот Парламент на средбата со Сасоли: Во Брисел сме за да порачаме дека итно треба да се одблокира европскиот пат, но преговори за македонскиот идентитет не се опција
(ВИДЕО) Заев во Европскиот Парламент на средбата со Сасоли: Во Брисел сме за да порачаме дека итно треба да се одблокира европскиот пат, но преговори за македонскиот идентитет не се опција
ГАК: Починатата пациентка не беше родилка, злонамерни се шпекулациите за причините за смртта
ГАК: Починатата пациентка не беше родилка, злонамерни се шпекулациите за причините за смртта
БРАЌАТА ШВЕЃАНИ СЕ БОРАТ ЗА НАС: Шведска бара итен почеток на ЕУ преговорите со С. Македонија
БРАЌАТА ШВЕЃАНИ СЕ БОРАТ ЗА НАС: Шведска бара итен почеток на ЕУ преговорите со С. Македонија
СПАСОВСКИ: Одделот за специјални полициски операции добива нова униформа.
СПАСОВСКИ: Одделот за специјални полициски операции добива нова униформа.
ВИДЕО: Пендаровски домаќин на претседателката на Грузија, Саломе Зурабишвили која носеше маска со знамето на Северна Македонија
ВИДЕО: Пендаровски домаќин на претседателката на Грузија, Саломе Зурабишвили која носеше маска со знамето на Северна Македонија
ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ЧЕЛО - СОЦИЈАЛДЕМОКРАТИТЕ ВО ПРИЛЕП СЕ КРЕНАА НА НОЗЕ ВО ЕКОЛОШКА АКЦИЈА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ГРАДОТ
ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ЧЕЛО - СОЦИЈАЛДЕМОКРАТИТЕ ВО ПРИЛЕП СЕ КРЕНАА НА НОЗЕ ВО ЕКОЛОШКА АКЦИЈА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ГРАДОТ
Вице премиерот Груби се вакцинираше и апелира до граѓаните да се регистрираат на vakcinacija.mk
Вице премиерот Груби се вакцинираше и апелира до граѓаните да се регистрираат на vakcinacija.mk
КОЖУВЧАНКА ДОО со донација од 100.000 шишиња вода Изворска и 22.000 лименки безалкохолен пијалок Sinetta за потребите на пунктовите за вакцинација ширум земјава
КОЖУВЧАНКА ДОО со донација од 100.000 шишиња вода Изворска и 22.000 лименки безалкохолен пијалок Sinetta за потребите на пунктовите за вакцинација ширум земјава

ВМРОВСКИТЕ БОТОВИ ПРАВАТ ЛОМ НА ИНТЕРНЕТ: Зад лажниот профил на Саше Политико @sasepolikliniko стојат ботови од центарот за манипулации на ВМРО ДПМНЕ!

ќќ

Многу бргу стаса демант од споменатиот Василевски:

Почитуван Саше Политико Sashe Ivanovski, јас, Стефан Василевски, ја демантирам информацијава. Ова е класичен fake news и веројатно може и да следи тужба. Но ќе бидам мангуп на ниво, нема да го сторам истото доколку се извиниш.
Новинарството секогаш треба да се заснова на проверени информации и факти, а ова личи на класичен координиран напад против неистомисленици.
Очекуваме јавно извинување.

Мактел.мк му се извинува на Василевски за погрешно пренесената информација. Најверојатно вистинските ботови треба да се бараат во седиштето на ВМРО ДПМНЕ, таму ништо не е сменето од времето на Груевизмот.

loading...

AnimeFreak animefreak death note: That Time I Got Reincarnated as a Slime (https://animefreak.ws/m/MRpj) Episode 24

AniWatch aniwatch: Watch Dragon Ball (Dub) Episode 16