ДЕЦАВА СЕ ИСПОТЕПАА СО БРЗО ВОЗЕЊЕ, ГЛЕДААТ ФИЛМОВИ И МИСЛАТ ДЕКА ЖИВОТОТ Е ФИЛМ: Загина 24-годишно момче, а друго е тешко повредено, излетале со „бмв“ кај Кичево
ДЕЦАВА СЕ ИСПОТЕПАА СО БРЗО ВОЗЕЊЕ, ГЛЕДААТ ФИЛМОВИ И МИСЛАТ ДЕКА ЖИВОТОТ Е ФИЛМ: Загина 24-годишно момче, а друго е тешко повредено, излетале со „бмв“ кај Кичево
Почна средбата Ковачевски – Мицкоски во Клубот на пратениците
Почна средбата Ковачевски – Мицкоски во Клубот на пратениците
СТЕВО РАСТУРИ, НАПРАВИ ДАР МАР ДЕНЕСКА НА ПРЕСОТ, ПОКЛОН ДО ЗЕМЈА ПРЕТСЕДАТЕЛЕ, СЕ ГОРДЕАМ СО ТЕБЕ, СТАНУВАШ НОВИОТ КИРО ГЛИГОРОВ!
СТЕВО РАСТУРИ, НАПРАВИ ДАР МАР ДЕНЕСКА НА ПРЕСОТ, ПОКЛОН ДО ЗЕМЈА ПРЕТСЕДАТЕЛЕ, СЕ ГОРДЕАМ СО ТЕБЕ, СТАНУВАШ НОВИОТ КИРО ГЛИГОРОВ!
ВЛАДА: Премиерот Ковачевски присуствуваше на седницата на Советот за безбедност, секоја одлука за предлогот ќе се носи низ дијалог и консултации во интерес на иднината на сите граѓани на Република Северна Македонија
ВЛАДА: Премиерот Ковачевски присуствуваше на седницата на Советот за безбедност, секоја одлука за предлогот ќе се носи низ дијалог и консултации во интерес на иднината на сите граѓани на Република Северна Македонија
ПЕНДАРОВСКИ: НЕМА ЗАКАНИ ЗА НАЦИОНАЛНАТА БЕЗБЕДНОСТ АКО СЕ СОПРЕ ЕУ ИНТЕГРАЦИЈАТА
ПЕНДАРОВСКИ: НЕМА ЗАКАНИ ЗА НАЦИОНАЛНАТА БЕЗБЕДНОСТ АКО СЕ СОПРЕ ЕУ ИНТЕГРАЦИЈАТА
ПЕНДАРОВСКИ: АПАСИЕВ Е ПСИХОПАТ, АКО Е ХРАБАР НЕКА ДОЈДЕ ДА МИ ЈА ОПЦУЕ ПОЧИНАТАТА МАЈКА ВО ЛИЦЕ ЌЕ ГО ИСПЛЕСКАМ КАКО МАГАРЕ
ПЕНДАРОВСКИ: АПАСИЕВ Е ПСИХОПАТ, АКО Е ХРАБАР НЕКА ДОЈДЕ ДА МИ ЈА ОПЦУЕ ПОЧИНАТАТА МАЈКА ВО ЛИЦЕ ЌЕ ГО ИСПЛЕСКАМ КАКО МАГАРЕ
Пронајдена дрога, приведени осум лица при контрола за време на музичка манифестација во Стар Дојран, Приведени двајца криумчари на мигранти, Приведено лице во Гостивар за издржување затворска казна, Приведен разбојник во Скопје, Приведен крадец во Скопје, одземеното вратено на сопственикот
Пронајдена дрога, приведени осум лица при контрола за време на музичка манифестација во Стар Дојран, Приведени двајца криумчари на мигранти, Приведено лице во Гостивар за издржување затворска казна, Приведен разбојник во Скопје, Приведен крадец во Скопје, одземеното вратено на сопственикот
ПЕНДАРОВСКИ: ПО ПРИФАЌАЊЕТО НА ОВОЈ ПРЕДЛОГ, АКО БУГАРИЈА ИЛИ НЕКОЈ ДРУГ ПАК ОТВОРИ ТЕМИ ЗА НАШИОТ ИДЕНТИТЕТ ИЛИ НАШАТА ИСТОРИЈА ЌЕ СЕ ОТКАЖЕМЕ ОД ЕУ ИНТЕГРАЦИЈАТА
ПЕНДАРОВСКИ: ПО ПРИФАЌАЊЕТО НА ОВОЈ ПРЕДЛОГ, АКО БУГАРИЈА ИЛИ НЕКОЈ ДРУГ ПАК ОТВОРИ ТЕМИ ЗА НАШИОТ ИДЕНТИТЕТ ИЛИ НАШАТА ИСТОРИЈА ЌЕ СЕ ОТКАЖЕМЕ ОД ЕУ ИНТЕГРАЦИЈАТА

Во Никоб Лаб од утре гратис вино за секој Ковид 19 тест и биохемиска анализа, за здравје да наздравиме со новото вино од винарија Парагон

Скопје – 11.04.2022 г.

Почитувани,

Во пресрет на пролетните празнични и семејни денови од утре Никоб Лаб го промовира новиот македонски традиционален бренд кој има светски вкус и исклучително трпезно црвено вино на винаријата Парагон THE BLACK SHEEP, од сопствени лозови насади во Лозово, рачно изработено по традиционални методи.

Во виното е вистината кога се конзумира умерено, а општо познато е дека чаша црвено вино е здраво и препорачливо.
Со посебна гордост го промовираме овој нов македонски бренд, па затоа со секој Ковид 19 PCR тест, брз антигенски тест или биохемиска анализа, полнолетните граѓани добиваат гратис флаша преубаво црвено вино од новата и урбана винарија Парагон.
Промоцијата ќе трае од утре 12 април до 3 мај 2022 година на следните локации на Никоб Лаб во државата, Кисела Вода, Табановце, Велес, Кавадарци, Прилеп, Богородица, Кочани и Струмица

За здравје да наздравиме,

Срдечно, НИКОБ ЛАБ

loading...

go88 club uy tin so mot chau a

sunwin energy sunwin pro plus sunwin đánh trực tiếp