(ВИДЕО) ЕУФОРИЈА ВО КАВАДАРЦИ: ФК ТИКВЕШ ВЛЕГУВА ВО ПРВАТА ЛИГА
(ВИДЕО) ЕУФОРИЈА ВО КАВАДАРЦИ: ФК ТИКВЕШ ВЛЕГУВА ВО ПРВАТА ЛИГА
Арсовска – Алтај: Потпишан значаен договор за соработка меѓу Скопје и турскиот град Конја
Арсовска – Алтај: Потпишан значаен договор за соработка меѓу Скопје и турскиот град Конја
Средба во Давос на претседателот Стево Пендаровски со нобеловецот по економија Џозеф Штиглиц
Средба во Давос на претседателот Стево Пендаровски со нобеловецот по економија Џозеф Штиглиц
(ВИДЕО) Претседателот Пендаровски на панел сесијата „Одржувањето на безбедноста во Европа“ на Светскиот економски форум во Давос
(ВИДЕО) Претседателот Пендаровски на панел сесијата „Одржувањето на безбедноста во Европа“ на Светскиот економски форум во Давос
Сите што гласавме за Преспанскиот договор имаме удел во ова што се случува со МПЦ, велат осумте пратеници од опозицијата што гласаа за уставните измени
Сите што гласавме за Преспанскиот договор имаме удел во ова што се случува со МПЦ, велат осумте пратеници од опозицијата што гласаа за уставните измени
ПЕНДАРОВСКИ ВО ДАВОС ОСТВАРИ КРАТКИ СРЕДБИ СО ШПАНСКИОТ ПРЕМИЕР САНЧЕЗ И СО ПРЕМИЕРОТ НА КОСОВО КУРТИ
ПЕНДАРОВСКИ ВО ДАВОС ОСТВАРИ КРАТКИ СРЕДБИ СО ШПАНСКИОТ ПРЕМИЕР САНЧЕЗ И СО ПРЕМИЕРОТ НА КОСОВО КУРТИ
НОВО МАСОВНО ПУКАЊЕ ВО САД, 18 ГОДИШНИК УБИ 14 УЧЕНИЦИ И ПРОФЕСОР ВО СРЕДНО УЧИЛИШТЕ ВО ТЕКСАС, ПОЛИЦИЈАТА СМРТНО ГО ЗАСТРЕЛА
НОВО МАСОВНО ПУКАЊЕ ВО САД, 18 ГОДИШНИК УБИ 14 УЧЕНИЦИ И ПРОФЕСОР ВО СРЕДНО УЧИЛИШТЕ ВО ТЕКСАС, ПОЛИЦИЈАТА СМРТНО ГО ЗАСТРЕЛА
ССМ најави масовни протести од утре: Не добиле средба со Владата
ССМ најави масовни протести од утре: Не добиле средба со Владата

ВО СОБРАНИЕТО СЕ СЛУЧИЛ ИНЦИДЕНТ: СОПАРТИЈЦИТЕ ЦЕЛ ДЕН ГО ЗАБОРАВИЛЕ МИЦЕВСКИ СО СКАФАНДЕР ВО КАБИНА БЕЗ ВОДА И ХРАНА

Координаторот на пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Мицевски, кој во четвртокот во Собранието на Република Северна Македонија се појави во скафандер, бил вознемирен откако неговите сопартијци го заборавиле во кабината, без никаков контакт, брифира една пратеничка од опозициската партија.

Мицевски телефонски реагирал до неговите сопартијци попладнето дека цел ден бил оставен во кабината, без никаков контакт. Тој се пожалил дека никој не му се ни јавил да го праша како се чувствува, ниту пак да му понуди вода или некакво освежување.

Како што брифира пратеничката, Мицевски се пожалил дека да не биле службите на Собранието, но и координаторот на пратеничката група на СДСМ, кој постојано му праќал сокови и вода, тој ќе останел и без тоа.

loading...

anime streaming. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

animes online Bleach (Dub)

anime streaming ANIMEFLIX That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 (Dub)

anime streaming ANIMEFLIX Attack on Titan Season 2 (Dub)

Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai Episode 11

Attack on Titan Season 3 (Dub) Episode 12