ПАНИКА - ВМРОВЦИТЕ И МАФИЈАТА СЕ ДО СМРТ ИСПЛАШЕНИ: Ќе се конфискува имотот од над 30 илјади евра чие потекло нема да може да се докаже!
ПАНИКА - ВМРОВЦИТЕ И МАФИЈАТА СЕ ДО СМРТ ИСПЛАШЕНИ: Ќе се конфискува имотот од над 30 илјади евра чие потекло нема да може да се докаже!
БРАВО ЗАЕВ, ПОРОДОЛЖИ ТАКА, НАРОДОТ ЌЕ ТЕ НАГРАДИ НА ИЗБОРИ!
БРАВО ЗАЕВ, ПОРОДОЛЖИ ТАКА, НАРОДОТ ЌЕ ТЕ НАГРАДИ НА ИЗБОРИ!
ТЕМЕЛКОВСКИ: Грижата и поткрепата на родовата еднаквост е застапена во активностите на Кисела Вода
ТЕМЕЛКОВСКИ: Грижата и поткрепата на родовата еднаквост е застапена во активностите на Кисела Вода
СТРАТЕГИЈАТА СО АКЦИСКИ ПЛАН ЗА РАЗВОЈ НА КУЛТУРАTA НА ГРАД СКОПЈЕ ЗА ПЕРИОДОТ 2021 – 2030 ГОДИНА
СТРАТЕГИЈАТА СО АКЦИСКИ ПЛАН ЗА РАЗВОЈ НА КУЛТУРАTA НА ГРАД СКОПЈЕ ЗА ПЕРИОДОТ 2021 – 2030 ГОДИНА
ПОВЕЌЕ ПАРИ ЗА ОПШТИНИТЕ Ќе се зголеми стапката на дотација од ДДВ
ПОВЕЌЕ ПАРИ ЗА ОПШТИНИТЕ Ќе се зголеми стапката на дотација од ДДВ
ГРАД СКОПЈЕ: ЗЕЛЕН ХУМАН ГРАД МАНИПУЛИРА СО ГРАЃАНИТЕ ВО ОДНОС НА ЗЕЛЕНИЛОТО НА УЛИЦА ВАСКО КАРАНГЕЛЕСКИ
ГРАД СКОПЈЕ: ЗЕЛЕН ХУМАН ГРАД МАНИПУЛИРА СО ГРАЃАНИТЕ ВО ОДНОС НА ЗЕЛЕНИЛОТО НА УЛИЦА ВАСКО КАРАНГЕЛЕСКИ
Комерцијална банка, како верен партнер на „Браќа Манаки“, и годинава финансиски го помогна одржувањето на Фестивалот
Комерцијална банка, како верен партнер на „Браќа Манаки“, и годинава финансиски го помогна одржувањето на Фестивалот
МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ
МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ

Е ОВА Е ОДЛИЧЕН ПРОЕКТ: Водач до болница, проект на волонтери од Црвен Крст кои им помагаат на болните да ја најдат болницата во рамките на клинички центар Мајка Тереза

„Задоволна сум од пристапот на вработените во клиничкиот комплекс и од граѓаните кои секогаш учтиво ни се обраќаат и ја ценат нашата помош. Во оваа ситуација во која што се наоѓаме со Ковид-19 би препорачала маските постојано да се носат, задолжително пред и по посета на болница да се измијат и дезинфицираат рацете и секако да се одржува потребната дистанца“ – вели Дора Симоновска (19), волонтер во проектот „Водач во болница“ која својата инспирација за волонтирање преку Црвениот Крст ја наоѓа пред 6 години по еден натпревар за прва помош.

loading...

Watch anime online for free at KissAnime kissanime gone

https://animeheaven.pro attack on titan anime heaven

Website https://animeflv.uk: Watch Humanity Has Declined Specials animeflv Episode 6 gogoanime

ANIMEFLIX: Star☆Twinkle Precure anime episode 49 online free at https://animeflix.nl animeflix

Snupps: https://www.snupps.com/gogoanimebe

Telegra: https://telegra.ph/Anime-Flix-06-22