СПАСОВСКИ: КУМАНОВЦИ, ЈАС ВИ ГАРАНТИРАМ ДЕКА ЌЕ СЕ ИСПОЛНАТ СИТЕ ВЕТУВАЊА ШТО ЌЕ ГИ ВЕТИ ОЛИВЕР ИЛИЕВСКИ
СПАСОВСКИ: КУМАНОВЦИ, ЈАС ВИ ГАРАНТИРАМ ДЕКА ЌЕ СЕ ИСПОЛНАТ СИТЕ ВЕТУВАЊА ШТО ЌЕ ГИ ВЕТИ ОЛИВЕР ИЛИЕВСКИ
ЗАЕВ: Вкупниот извоз во првите осум месеци во зоните достигна 2,04 милијарди евра, што е за над 50% повеќе во однос на истиот период лани, односно над 11% во споредба со 2019 и речиси 32% повеќе од 2018 година
ЗАЕВ: Вкупниот извоз во првите осум месеци во зоните достигна 2,04 милијарди евра, што е за над 50% повеќе во однос на истиот период лани, односно над 11% во споредба со 2019 и речиси 32% повеќе од 2018 година
ШЕЌЕРИНСКА: Честитки до германските социјалдемократи и особено до големиот победник, Олаф Шулц. Предноста е тесна, но пресвртот е огромен
ШЕЌЕРИНСКА: Честитки до германските социјалдемократи и особено до големиот победник, Олаф Шулц. Предноста е тесна, но пресвртот е огромен
ВЕНКО ФИЛИПЧЕ: Денеска чекоревме со Борките Не сте сами! НАПРЕД РОЗОВО!
ВЕНКО ФИЛИПЧЕ: Денеска чекоревме со Борките Не сте сами! НАПРЕД РОЗОВО!
БЕНИ ШАЌИРИ: МНОГУ СУМ ЗАДОВОЛЕН ОД РАБОТАТА НА ПРЕМИЕРОТ ЗОРАН ЗАЕВ, ЈАС СЕ БОРАМ СО ШИЛЕГОВ НЕ СО СДСМ
БЕНИ ШАЌИРИ: МНОГУ СУМ ЗАДОВОЛЕН ОД РАБОТАТА НА ПРЕМИЕРОТ ЗОРАН ЗАЕВ, ЈАС СЕ БОРАМ СО ШИЛЕГОВ НЕ СО СДСМ
МАКСО КАКО НЕ ТИ Е СРАМ: Куманово се мења за среќу што влада сипуе паре у општински буџет, за жал татко на градот шминкерајски све си препиша на соработку испечатена сс наши паре за његову рекламу
МАКСО КАКО НЕ ТИ Е СРАМ: Куманово се мења за среќу што влада сипуе паре у општински буџет, за жал татко на градот шминкерајски све си препиша на соработку испечатена сс наши паре за његову рекламу
Наумоски: За четири години реализиравме над 200 проекти или 80 отсто од програмата, од кои 7 се капитални проекти!
Наумоски: За четири години реализиравме над 200 проекти или 80 отсто од програмата, од кои 7 се капитални проекти!
Наумоски: Го спасивме Хром, претходно секоја куќа беше потенцијална зграда
Наумоски: Го спасивме Хром, претходно секоја куќа беше потенцијална зграда

(ВИДЕО) ВОЛЦИТЕ ИМПРЕСИОНИРАА ПРЕД ПРЕТСЕДАТЕЛОТ НА СЛОВЕНИЈА: ПРАВЕА НЕВИДЕНИ БОРЕЧКИ АКРОБАЦИИ И КРШЕА КЕРАМИДИ СО ГЛАВА!

Пендаровски напиша на фб:

Како сојузнички земји во NATO, Армиите на Северна Македонија и Словенија, често учествуваат во заеднички вежби и обуки.

На моја покана претседателот Borut Pahor денеска беше гостин во армискиот камп за обука на вода. Заедно ја следевме вежбата за разрешување заложничка криза на пловен објект и презентација на боречки вештини од страна на баталјонот за специјални сили.

Припадниците на Армијата демонстрираа висок степен на обученост и извежбаност за извршување на сложени задачи на вода согласно #НАТО стандардите.🇲🇰🇸🇮

loading...

WCOStream Watch english anime Online in HD for FREE

TwistMoe: Candy Boy Episode: EX01 - Mirai Yohouzu anime episode Full online free at https://twistmoe.net english anime

Website https://animebee.to: Watch Hua Jiang Hu Zhi Bu Liang Ren 2nd Season animebee Episode 40 anime streaming

Website https://animedao.nl: Watch Lemon Angel animedao Episode 37 boku no hero academia animedao

Bittube: https://bittube.tv/profile/animefreakws

Pokecommunity: https://www.pokecommunity.com/member.php?u=972961