НУКЛАРНА БОМБА НА МАКТЕЛ: ДАНЕЛА И ГРУЈО СЕ БЛИСКИ И НЕРАЗДЕЛНИ ОД ДЕТСТВО, ЖИВЕЕЛЕ СТАН ДО СТАН ВО ЗГРАДА ВО ЃОРЧЕ!
НУКЛАРНА БОМБА НА МАКТЕЛ: ДАНЕЛА И ГРУЈО СЕ БЛИСКИ И НЕРАЗДЕЛНИ ОД ДЕТСТВО, ЖИВЕЕЛЕ СТАН ДО СТАН ВО ЗГРАДА ВО ЃОРЧЕ!
(ВИДЕО) АЛБАНЕЦ ОД СКОПЈЕ: НИКОГАШ НЕМА ДА ГЛАСАМЕ ЗА ВМРО ДПМНЕ ДА СЕ ВРАТИ НА ВЛАСТ, УШТЕ ГИ ПАМЕТИМЕ ЗЛОСТОРИТЕ ВРЗ НАС АЛБАНЦИТЕ
(ВИДЕО) АЛБАНЕЦ ОД СКОПЈЕ: НИКОГАШ НЕМА ДА ГЛАСАМЕ ЗА ВМРО ДПМНЕ ДА СЕ ВРАТИ НА ВЛАСТ, УШТЕ ГИ ПАМЕТИМЕ ЗЛОСТОРИТЕ ВРЗ НАС АЛБАНЦИТЕ
ШИЛЕГОВ: Драги скопјанки и скопјани, иднината на Скопје е во вашите раце, бидете внимателни кому му ја доверувате иднината на нашиот сакан град
ШИЛЕГОВ: Драги скопјанки и скопјани, иднината на Скопје е во вашите раце, бидете внимателни кому му ја доверувате иднината на нашиот сакан град
(ВИДЕО) ДАНЕЛА ЖИВА ФАТЕНА КАКО ГИ ЛАЖЕ СКОПЈАНИ - А1он направи проверка на личната карта на име Даниела Арсовска во МВР на Бугарија: Валиден документ!
(ВИДЕО) ДАНЕЛА ЖИВА ФАТЕНА КАКО ГИ ЛАЖЕ СКОПЈАНИ - А1он направи проверка на личната карта на име Даниела Арсовска во МВР на Бугарија: Валиден документ!
ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ: Ранувањето и смртта на Александар Серафимов за мене се еден од најтажните и најболни настани од воената 2001
ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ: Ранувањето и смртта на Александар Серафимов за мене се еден од најтажните и најболни настани од воената 2001
ОБЕДИНУВАЊЕТО СЕ ОКРУПНУВА – БЕСА СО ПОДДРШКА ЗА ШИЛЕГОВ!
ОБЕДИНУВАЊЕТО СЕ ОКРУПНУВА – БЕСА СО ПОДДРШКА ЗА ШИЛЕГОВ!
ЧЛЕНОВИТЕ НА СДСМ ВО ШОК: НА ОВИЕ ИЗБОРИ БРАНКО И НЕГОВИТЕ БЛИСКИ АГИТИРААТ ДА СЕ ГЛАСА ПРОТИВ СДСМ?!?!
ЧЛЕНОВИТЕ НА СДСМ ВО ШОК: НА ОВИЕ ИЗБОРИ БРАНКО И НЕГОВИТЕ БЛИСКИ АГИТИРААТ ДА СЕ ГЛАСА ПРОТИВ СДСМ?!?!
НУКЛЕАРНА БОМБА ЈА ПОТРЕСЕ КАМПАЊАТА ЗА СКОПЈЕ - ОД СДСМ ЈА ОБЈАВИЈА БУГАРСКАТА ЛИЧНА КАРТА НА ДАНЕЛА Документот е издаден на име Даниела Арсовска
НУКЛЕАРНА БОМБА ЈА ПОТРЕСЕ КАМПАЊАТА ЗА СКОПЈЕ - ОД СДСМ ЈА ОБЈАВИЈА БУГАРСКАТА ЛИЧНА КАРТА НА ДАНЕЛА Документот е издаден на име Даниела Арсовска

ВРИЕ ВО ВМРО ДПМНЕ ШТИП ПО ПОРАЗОТ ОД САШКО НИКОЛОВ, БАЗАТА Е ЛУТА ШТО Е ДОЖИВЕАН УШТЕ ЕДЕН ГОЛЕМ ПОРАЗ, ШТИПСКИТЕ ВМРОВЦИ НЕ ГО САКААТ ИВАН ЈОРДАНОВ КОЈ СЕ ОДНЕСУВА ДИКТАТОРСКИ И ФОРСИРА СВОИ ПОСЛУШНИЦИ!

Пратеникот Иван Јорданов ја има окупирано партијата ВМРО ДПМНЕ во Штип каде што узива во својата удобна фотеља и го слуша неговиот ментор Мицковски моментално е пратеник и се спрема за градоначалник на општина Штип на изборите сега не излезе поради анкетите што му беа доставени дека ќе изгуби катастрофално и ќе биде сменет од местото претседател на ВМРО ДПМНЕ.

Иако неговото членство во Штип беа да се излезе на избори по цена да се загуби но тој да си ја спаси фотељата удобна и пратеничката плата остана да бојкотира во Штип но изборите се ближат за неполна 1 година и тој сега е во паника поради непослушност на неговите бројни членови и месни комитети низ градот Штип реши да си стави нови послушници и објави конкурс за да ги смене сите стари членови за да не го сменат него од ВМРО во Штип тој исто така бесе разочаран за денот на гласањето во Штип поради излегување на негови видни членови и челници во ВМРО каде што он лично се има јавувано да им се заканува затоа што излегле на гласање.

Иван им се заканувал и велел дека ставот на партијата е да не излегуваат на гласање и затоа ќе сноселе одговорност кога во некое идно време ќе досол Иван на влас ке им се одмаздил а сите тие видни вмровци се против него затоа што тој сака да седне на сите можни функции и да ги скористе сите благодети што му ги нуди партијата.

Голем дел од членовите на ВМРО ДПМНЕ веќе работат на негова смена па затоа он реши да се одмазди да ги смени сите месни комитети да постави негови послушници.

Истиот Иван Јораданов се појави на митинг на СДСМ во Штип каде говор имаше премиерот Зоран Заев тој сакасе да предизвика инцидент и да ги испровоцира подрзувачите но само се избламира во неговите намери по Штип се зборува дека Иван Јорданов на последните избори има изрекетирано многу познати Штипски фирми и бизнисмени за негов личен интерес каде што има барано пари и им се заканувал со УЈП каде што тој пред да стане пратеник беше вработен во УЈП и од позиција на УЈП им се заканувал дека ќе имаат контроли.

loading...

Are You Ok (https://animedao.nl/m/0k9K) Episode 12

GoGoAnime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Dream Eater Merry (https://animebee.to/m/bwdw) Episode 13

ANIMEFLIX: Dokyuu Hentai HxEros: HxEros Report anime episode Full online free at https://animeflix.nl your name animeflix

Twitter: https://twitter.com/gogoanimebe

Openstreetmap: https://www.openstreetmap.org/user/animefreakws