ДУИ: Рекордно покачување на платите од 15% за наставниците
ДУИ: Рекордно покачување на платите од 15% за наставниците
Кој води психолошка војна против братска Србија?
Кој води психолошка војна против братска Србија?
(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Брнабиќ се сретна со Ковачевски, заедно ќе присуствуваат на економскиот форум во Александар Палас
(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Брнабиќ се сретна со Ковачевски, заедно ќе присуствуваат на економскиот форум во Александар Палас
Ковачевски: За економски успех потребни се реформи во образованието
Ковачевски: За економски успех потребни се реформи во образованието
Победниците на „Евровизија“ тргнуваат на турнеја низ Европа за да собираат пари за војската и добротворните организации во Украина
Победниците на „Евровизија“ тргнуваат на турнеја низ Европа за да собираат пари за војската и добротворните организации во Украина
УНИВЕРЗИТЕТ АУЕ ФОН: Факултетот за правни и политички науки во рамките на својата годишна програма, организираше дебата за студентите на тема „Право на абортус“
УНИВЕРЗИТЕТ АУЕ ФОН: Факултетот за правни и политички науки во рамките на својата годишна програма, организираше дебата за студентите на тема „Право на абортус“
Делегација од Општина Куманово на покана на активистите од невладиниот сектор кои што работат на Ромските прашања на Балканот е во посета на Европскиот парламент во Брисел на настанот "The Most Roma Friendly Mayor"
Делегација од Општина Куманово на покана на активистите од невладиниот сектор кои што работат на Ромските прашања на Балканот е во посета на Европскиот парламент во Брисел на настанот "The Most Roma Friendly Mayor"
Мојановски: Сослужувањето со СПЦ значи дека МПЦ не е веќе расколничка
Мојановски: Сослужувањето со СПЦ значи дека МПЦ не е веќе расколничка

Вучиќ од ученик на Шешељ станува голем државник како Зоран Џинџиќ: Да гледаме во иднината и да разбереме кога и тие се лутеа кога ги палевме нивните знамиња

„ Знам дека повеќето луѓе ги интересира што ќе кажам за палењето на знамето, но рационално посматрано, мораме да гледаме во иднината и да разбереме кога тие се лутат кога ние ги палиме нивните знамиња, а тоа се случи пред доаѓањето на Еди Рама во Србија. Нема да влегувам во нивните внатрепартиски причини но секако дека е недопустливо да ги сквернавите симболите и мислам дека Албанија реагираше промптно, сериозно и одговорно и тоа е наша работа истото да го направиме, изјави српскиот претседател Вучиќ.

Полицијата во Албанија уапси две лица кои се осомничени дека го запалиле српското знаме за време на вчерашните протести во Тирана, пишува „Газета Сињали“.

Според албанскиот портал „Топ чанел“, уапсените лица се однесени во полициска станица на распит, објави, Косово онлајн“.

loading...

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

Bleach (Dub) Episode 365

ANIMEFLIX Komi Can’t Communicate Episode 8

That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Part 2

ANIMEFLIX BANANA FISH

My Hero Academia Season 2 (Dub)

tải go88