(ВИДЕО) ТЕШКИ ВРЕМИЊА ЗА ВМРО: КОГА НОВИНАРИТЕ ГИ КОРИСТИШ КАКО КУРТОНИ, НА КРАЈ САМО УШТЕ ЉУПЧЕ ЗЛАТЕВ ЌЕ ТИ ОСТАНЕ КАКО ВРВНО НОВИНАРСКО АНАЛИТИЧКО ПЕРО!
(ВИДЕО) ТЕШКИ ВРЕМИЊА ЗА ВМРО: КОГА НОВИНАРИТЕ ГИ КОРИСТИШ КАКО КУРТОНИ, НА КРАЈ САМО УШТЕ ЉУПЧЕ ЗЛАТЕВ ЌЕ ТИ ОСТАНЕ КАКО ВРВНО НОВИНАРСКО АНАЛИТИЧКО ПЕРО!
ТОНИ ШАНАЦ ШИРЕШЕ ЛАЖНИ ВЕСТИ НА КУРТОН АЛФА ЗА ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ, КУРТОНИТЕ БИВИС И БАТХЕД КОИ ГЛУМАТ НОВИНАРИ НЕ ГО СПРЕЧИЈА
ТОНИ ШАНАЦ ШИРЕШЕ ЛАЖНИ ВЕСТИ НА КУРТОН АЛФА ЗА ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ, КУРТОНИТЕ БИВИС И БАТХЕД КОИ ГЛУМАТ НОВИНАРИ НЕ ГО СПРЕЧИЈА
КРАЛОТ НА ЛАЖНИТЕ ВЕСТИ, ГЛОДУРОТ НА КУРТОН АЛФА, МОМИРОВСКИ, СМИСЛИ НОВА НЕВЕРОЈАТНА ФИНТА ЗА ПРОПАГАНДА ПРОТИВ ВЛАДАТА, НЕМА ДА ВИ СЕ ВЕРУВА ШТО СМИСЛИЛ!
КРАЛОТ НА ЛАЖНИТЕ ВЕСТИ, ГЛОДУРОТ НА КУРТОН АЛФА, МОМИРОВСКИ, СМИСЛИ НОВА НЕВЕРОЈАТНА ФИНТА ЗА ПРОПАГАНДА ПРОТИВ ВЛАДАТА, НЕМА ДА ВИ СЕ ВЕРУВА ШТО СМИСЛИЛ!
(ВИДЕО) БОЈКОТИРАМ СЕРКОВЦИ - СО ГОДИНИ ШИРАТ НАЦИОНАЛИЗАМ И ИМ ОБЈАВУВААТ ВОЈНА НА СИТЕ, АМА ДЕЦАТА ВО ВОЈНА НЕ ГИ ПУШТАЛЕ
(ВИДЕО) БОЈКОТИРАМ СЕРКОВЦИ - СО ГОДИНИ ШИРАТ НАЦИОНАЛИЗАМ И ИМ ОБЈАВУВААТ ВОЈНА НА СИТЕ, АМА ДЕЦАТА ВО ВОЈНА НЕ ГИ ПУШТАЛЕ
ЛДП и ДОМ на локалните избори ќе одат самостојно, без коалиција
ЛДП и ДОМ на локалните избори ќе одат самостојно, без коалиција
Пратеникот Салиу се извини на Фејсбук, го испровоцирале полицајците
Пратеникот Салиу се извини на Фејсбук, го испровоцирале полицајците
НАШИТЕ ВОЈНИЦИ ДОБИЈА ПОФАЛБА ОД НАЈВИСОКО НИВО - Брнз: Секогаш сум импресионирана од професионалноста и од стручноста на војниците што ги сретнувам во земјава
НАШИТЕ ВОЈНИЦИ ДОБИЈА ПОФАЛБА ОД НАЈВИСОКО НИВО - Брнз: Секогаш сум импресионирана од професионалноста и од стручноста на војниците што ги сретнувам во земјава
БРАВО - Маричиќ: Успешно стартува првата фаза од попишувањето
БРАВО - Маричиќ: Успешно стартува првата фаза од попишувањето

WORK AND TRAVEL AMERICA 2021 СТАРТ НА НОВАТА СЕЗОНА 14 ОКТОМВРИ ПРОМОТИВНА ЦЕНА И ДРУГИ БЕНЕФИТИ ЗА НАЈБРЗИТЕ АПЛИКАНТИ

Почитувани Студенти,

На почетокот сме на периодот од годината кога се „ отвараат “ вратите за аплицирање за најпопуларната програма за летна студентска работа.
🇺🇸 Work and Travel е програма која нуди безброј бенефити за учесниците ( т.е за студентите ) и програма која е уникатна по начинот на кој се реализира.
Имајќи ги предвид актуелните здравствени протоколи за работа на агенциите, ние нудиме можност за 🇲🇰 ОНЛИНЕ🇲🇰 аплицирање.
Без да доаѓате во нашите канцеларии ќе можете да аплицирате за 🇺🇸 W&T 2021.

За „ најбрзите “ студенти , кои уште во ОКТОМВРИ ќе се пријаваат за оваа програма гарантираме :

1. НАЈДОБРА ЦЕНА НА ПРОГРАМАТА
2. СИГУРНО МЕСТО ЗА УЧЕСТВО ВО ПРОГРАМАТА ( прв пријавен, прв прифатен )
3. ИЗБОР НА РАБОТНО МЕСТО ОД ПРЕМИУМ ЛИСТАТА НА РАБОТОДАВЦИ

Важно е да споменеме дека бројот на студентите кои ќе имаат можност да учествуваат во програмата во текот на следното лето ( 🇲🇰 2021 ) година, ќе биде лимитиран т.е наместо досегашните 85.000 студенти, се очекува максималниот број да биде 🇲🇰 53.000 студенти.
( нека ова биде причина вие да бидет дел од малиот број на студенти од светот кои ќе ја имаат привилегијата да бидат дел од W&T 2021 )

ВЕ МОЛИМЕ да ја пополните онлине апликацијата на овој линк https://workandtravel.mk/online-application/

Исто така Ве покануваме да ја следите нашата web страна 🇺🇸 www.workandtravel.mk 🇺🇸
каде ќе ги објавуваме сите информации поврзани со програмата и сите актуелни работни понуди.

Ако имате одредени прашања или барања, Ве молиме де не контактирате на 🇲🇰 [email protected] или на 🇲🇰
078 45 44 26

Со почит
🇲🇰 КОУЗОН 🇲🇰

loading...

High School DxD Episode 12 at KissAnime kissanime fairy tail

DARLING in the FRANXX (Dub) (https://animeplanet.cc/m/Z5ml) Episode 24 at website https://animeplanet.cc anime planet anime