Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување

ЗА МАФИЈАТА КОРОНАТА Е ДАР ОД БОГА – Поради Ковид-19 во ноември се одложиле дури 20 рочишта по предмети на СЈО

Изминатиот месец се одложиле, односно не се одржале, дури 20 рочишта по предмети на СЈО, и тоа поради Ковид-19, информираат од Коалицијата „Сите за правично судење“.

-Во месец ноември од вкупно 37 насрочени рочишта по предметите што се иницирани од страна на СЈО, 23 се одложени. Во однос на одложените рочишта, 20 од нив се одложени поради причини поврзани со КОВИД-19, велат од Коалицијата.

loading...

GoGoAnime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://animetv.cc: Watch Lupin III: Alcatraz Connection animetv Episode Full watch anime dub

AnimeKisa: Kirin Hyoketsu: Atarashiku Ikou Animation Movie anime episode Full online free at https://animekisa.in animekisatv

Koihime†Musou Episode 12

Mymediads: https://mymediads.com/profiles/63946

Animefreak-73 webselfsite: https://animefreak-73.webselfsite.net/