ПРОФЕСОРОТ МАЛЕСКИ СЕ ИЗНЕРВИРА ОД ИЗЈАВИТЕ НА МИЦКОВСКИ И БАНДАТА: Проклето опасно поведение на опозицијата!
ПРОФЕСОРОТ МАЛЕСКИ СЕ ИЗНЕРВИРА ОД ИЗЈАВИТЕ НА МИЦКОВСКИ И БАНДАТА: Проклето опасно поведение на опозицијата!
МВР: Категорично ги отфрламе невистините пласирани од ВМРО-ДПМНЕ
МВР: Категорично ги отфрламе невистините пласирани од ВМРО-ДПМНЕ
СЕМЕЈНАТА ТАЈНА НА КАНДИДАТОТ НА ВМРО ВО ОХРИД: ТАТКОТО НА КИРИЛ ПЕЦАКОВ ПРЕД 10 ГОДИНИ ГО УНИШТИЛ ВМРО ДПМНЕ ВО ОХРИД КАКО КАНДИДАТ НА ЛИГА ЗА ДЕМОКРАТИЈА!
СЕМЕЈНАТА ТАЈНА НА КАНДИДАТОТ НА ВМРО ВО ОХРИД: ТАТКОТО НА КИРИЛ ПЕЦАКОВ ПРЕД 10 ГОДИНИ ГО УНИШТИЛ ВМРО ДПМНЕ ВО ОХРИД КАКО КАНДИДАТ НА ЛИГА ЗА ДЕМОКРАТИЈА!
(ВИДЕО) Заев од Кочани: Од први јануари минималната плата ќе биде 18.000 додека просечната плата порасна на 28.642 денари, да се обединиме да продолжи економскиот раст
(ВИДЕО) Заев од Кочани: Од први јануари минималната плата ќе биде 18.000 додека просечната плата порасна на 28.642 денари, да се обединиме да продолжи економскиот раст
ШИЛЕГОВ: Гневот го искажавте во првиот круг и со право, но сега е време да се договориме за доброто на Скопје
ШИЛЕГОВ: Гневот го искажавте во првиот круг и со право, но сега е време да се договориме за доброто на Скопје
ЗАЕВ И ЛАДИЧ: 31 октомври ќе значи продолжување на концептот на работење и проектите што ги реализиравме во изминатите четири години во Пробиштип!
ЗАЕВ И ЛАДИЧ: 31 октомври ќе значи продолжување на концептот на работење и проектите што ги реализиравме во изминатите четири години во Пробиштип!
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: ВОДНО ГО ВРАТИВМЕ НА ГРАЃАНИТЕ – УШТЕ ЕДНА НОВА ВЕЛОПАТЕКА НИЗ ШУМИТЕ НА ПЛАНИНАТА
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: ВОДНО ГО ВРАТИВМЕ НА ГРАЃАНИТЕ – УШТЕ ЕДНА НОВА ВЕЛОПАТЕКА НИЗ ШУМИТЕ НА ПЛАНИНАТА
Максо е кандидат на режимското ВМРО, навреме го намирисавме и затоа не е кандидат, рече Заев
Максо е кандидат на режимското ВМРО, навреме го намирисавме и затоа не е кандидат, рече Заев

ТРАГЕДИЈА ВО НАЈАВА: ЗА САМО НЕКОЛКУ ЧАСА, ВОДАЧИТЕ НА БОЈКОТИРАМ ЌЕ БИДАТ БРУТАЛНО МАСАКРИРАНИ ОД САШЕ ПОЛИТИКО ВО ДЕБАТА НА ЈУТУБ

Вечерва во 21 часот на следниот линк, ќе се деси дебатата на годината, каде тројцата водачи на Движење Бојкотирам, Пази Леџа, Никса и Петар ќе бидат брутално масакрирани од Саше Политико.

Дечките се преценија и прифатија дебата, нешто на што 10 години не се осмелуваат многу поголеми ѕверки од нив како Ефтов, Миленко, Геро, Пандов и цела Алфа ТВ и остала вмровска машинерија. Затоа што сите знаат што ги чека, тотален МА – СА – КАР!

Ќе ни биде жал за дечките од Бојкотирам, но нивните политички идеи се толку опасни што нивниот масакар е должност за еден водач на Заевистите како што е Саше Политико!

Кој сака добра и забавна дебата само нека набави пуканки нека седне пред телефоните или компјутерите и нека ужива!

Дуелот ќе се пренесува во живо и на ФБ групата на Движење Бојкотирам, линк овде.

loading...

AnimeBee Watch english anime Online in HD for FREE

TwistMoe Watch english anime Online in HD for FREE

GoGoAnime Watch anime online, English anime online HD

AnimeKisa: Ellcia anime episode 4 online free at https://animekisa.in animes online

Beatstars: https://www.beatstars.com/gogoanimelol/about

The-dots: https://the-dots.com/users/kiss-anime-1086972