(ФОТО + ВИДЕО) Ковачевски на средбата со Папата Франциск: Грижата за најранливите, толеранцијата и човечкото достоинство се вредности врз кои се продлабочува соработката со Ватикан
(ФОТО + ВИДЕО) Ковачевски на средбата со Папата Франциск: Грижата за најранливите, толеранцијата и човечкото достоинство се вредности врз кои се продлабочува соработката со Ватикан
НАЈМНОГУ ОНЛАЈН КУПУВАЊА ОД СТРАНСТВО КОН ДОМАШНИТЕ Е-ТРГОВЦИ ИЗВРШЕНИ СО ПЛАТЕЖНИ КАРТИЧКИ ОД САД И ОБЕДИНЕТО КРАЛСТВО, ВКУПНО ОНЛАЈН КОН СТРАНСТВО СМЕ ПРОДАЛЕ ПРОДУКТИ И УСЛУГИ ВО ВРЕДНОСТ НА 16 МИЛИОНИ ЕВРА
НАЈМНОГУ ОНЛАЈН КУПУВАЊА ОД СТРАНСТВО КОН ДОМАШНИТЕ Е-ТРГОВЦИ ИЗВРШЕНИ СО ПЛАТЕЖНИ КАРТИЧКИ ОД САД И ОБЕДИНЕТО КРАЛСТВО, ВКУПНО ОНЛАЈН КОН СТРАНСТВО СМЕ ПРОДАЛЕ ПРОДУКТИ И УСЛУГИ ВО ВРЕДНОСТ НА 16 МИЛИОНИ ЕВРА
Честитка од претседателот Пендаровски по повод 23 Мај, Националниот ден на Власите
Честитка од претседателот Пендаровски по повод 23 Мај, Националниот ден на Власите
КРИВИЧНА ПРИЈАВА ПРОТИВ ПОЛИЦАЕЦ ЗА ПРИМАЊЕ ПОТКУП, ПРИВЕДЕНИ ПЕТ ДИЛЕРИ НА МАРИХУАНА ВО ГОСТИВАР
КРИВИЧНА ПРИЈАВА ПРОТИВ ПОЛИЦАЕЦ ЗА ПРИМАЊЕ ПОТКУП, ПРИВЕДЕНИ ПЕТ ДИЛЕРИ НА МАРИХУАНА ВО ГОСТИВАР
(ВИДЕО) Ковачевски на средбата со Папата Франциск: Грижата за најранливите, толеранцијата и човечкото достоинство се вредности врз кои се продлабочува соработката со Ватикан
(ВИДЕО) Ковачевски на средбата со Папата Франциск: Грижата за најранливите, толеранцијата и човечкото достоинство се вредности врз кои се продлабочува соработката со Ватикан
(ВИДЕО) Ковачевски: Взаемната доверба и пријателство со Ватикан е потврдена преку заедничкото историско, културно и религиско наследство
(ВИДЕО) Ковачевски: Взаемната доверба и пријателство со Ватикан е потврдена преку заедничкото историско, културно и религиско наследство
ДЕМАНТ ОД ВЛАДАТА: НЕ Е ТОЧНО ДЕКА ВЛАДИНИ СЛУЖБЕНИЦИ ГЛУМЕЛЕ НОВИНАРИ ВО БУГАРИЈА, ТИЕ БЕА ДЕЛ ОД ВЛАДИНАТА ДЕЛЕГАЦИЈА, ПОМАГАА ВО СЛУЖБЕНАТА ПОСЕТА
ДЕМАНТ ОД ВЛАДАТА: НЕ Е ТОЧНО ДЕКА ВЛАДИНИ СЛУЖБЕНИЦИ ГЛУМЕЛЕ НОВИНАРИ ВО БУГАРИЈА, ТИЕ БЕА ДЕЛ ОД ВЛАДИНАТА ДЕЛЕГАЦИЈА, ПОМАГАА ВО СЛУЖБЕНАТА ПОСЕТА
МВР ФАТИ ПЕДОФИЛ ВО СТРУМИЦА: Кривична пријава за наставник од Струмица поради сомнение за кривично дело полов напад врз дете
МВР ФАТИ ПЕДОФИЛ ВО СТРУМИЦА: Кривична пријава за наставник од Струмица поради сомнение за кривично дело полов напад врз дете

ЗА СТУДЕНТИТЕ ОД МАКЕДОНИЈА – ЛЕТНА РАБОТА ВО АМЕРИКА

🇺🇸 ЗА СТУДЕНТИТЕ ОД МАКЕДОНИЈА – ЛЕТНА РАБОТА ВО АМЕРИКА 🇺🇸
ЧЕКОР КОН ПОДОБРА КАРИЕРА И МОТИВАЦИЈА ЗА УСПЕХ
WE WANT YOU FOR STUDENT SUMMER WORK & TRAVEL USA

НАЈДОБАРА ОПЦИЈА ЗА АКТИВЕНА ЛЕТНА „ АВАНТУРА “
За студентите од Македонија 24- години заедно – КОУЗОН

Со почетокот на месец Декември , КОУЗОН СТУДЕНТСКИ СЕРВИС – МАКЕДОНИЈА

👉 НАЈАВУВА

нови работни понуди за Летна студентска работа во Америка.

На нашата веб страна www.workandtravel.mk ги имате сите наши работни понуди.
✅ Во месец ДЕКЕМВРИ – ќе реализираме 3 он-лине интервјуа со Американски работодавци кои треба да вработат 78 студенти од Македонија.
✅ Покрај овие вработувања , за МАКЕДОНСКИТЕ СТУДЕНТИ нудиме избор на работни дестинации, реномирани работодавци кај уште 230 Американски компании.

👉 ЗА СЕЗОНА 2022 🇺🇸

✅ гарантираме ИСТА ЦЕНА НА ПРОГРАМАТА до 31.12,21
✅ гарантираме НАЈДОБРА ЦЕНА ВО МАКЕДОНИЈА
✅ гарантираме 24/7 поддршка за целиот процес на аплицирање , патување и престој во Америка.
✅ гарантираме – најголем избор на работни дестинации во Америка и најдобри работодавци , услови за вработување и сместување.

КОУЗОН – Студентски сервис Македонија е партнер со НАЈДОБРИТЕ СПОНЗОР КОМПАНИИ од Америка 🇺🇸 , кои ги имаат сите права доделени од Американската Влада да бидат организатори на програмата за летна студентска работа во Америка.

За сите Ваши прашања , Ви стоиме на располагање на [email protected] или на 078 45 44 26, 078 45 44 23 , 078 45 44 36

Со почит
КОУЗОН

loading...

online anime. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

Dragon Ball Z (Dub)

Seirei Gensouki: Spirit Chronicles

AnimeDao Your Name.

watch anime free Gintama

AnimeDao Record of Ragnarok