ПРОФЕСОРОТ МАЛЕСКИ СЕ ИЗНЕРВИРА ОД ИЗЈАВИТЕ НА МИЦКОВСКИ И БАНДАТА: Проклето опасно поведение на опозицијата!
ПРОФЕСОРОТ МАЛЕСКИ СЕ ИЗНЕРВИРА ОД ИЗЈАВИТЕ НА МИЦКОВСКИ И БАНДАТА: Проклето опасно поведение на опозицијата!
МВР: Категорично ги отфрламе невистините пласирани од ВМРО-ДПМНЕ
МВР: Категорично ги отфрламе невистините пласирани од ВМРО-ДПМНЕ
СЕМЕЈНАТА ТАЈНА НА КАНДИДАТОТ НА ВМРО ВО ОХРИД: ТАТКОТО НА КИРИЛ ПЕЦАКОВ ПРЕД 10 ГОДИНИ ГО УНИШТИЛ ВМРО ДПМНЕ ВО ОХРИД КАКО КАНДИДАТ НА ЛИГА ЗА ДЕМОКРАТИЈА!
СЕМЕЈНАТА ТАЈНА НА КАНДИДАТОТ НА ВМРО ВО ОХРИД: ТАТКОТО НА КИРИЛ ПЕЦАКОВ ПРЕД 10 ГОДИНИ ГО УНИШТИЛ ВМРО ДПМНЕ ВО ОХРИД КАКО КАНДИДАТ НА ЛИГА ЗА ДЕМОКРАТИЈА!
(ВИДЕО) Заев од Кочани: Од први јануари минималната плата ќе биде 18.000 додека просечната плата порасна на 28.642 денари, да се обединиме да продолжи економскиот раст
(ВИДЕО) Заев од Кочани: Од први јануари минималната плата ќе биде 18.000 додека просечната плата порасна на 28.642 денари, да се обединиме да продолжи економскиот раст
ШИЛЕГОВ: Гневот го искажавте во првиот круг и со право, но сега е време да се договориме за доброто на Скопје
ШИЛЕГОВ: Гневот го искажавте во првиот круг и со право, но сега е време да се договориме за доброто на Скопје
ЗАЕВ И ЛАДИЧ: 31 октомври ќе значи продолжување на концептот на работење и проектите што ги реализиравме во изминатите четири години во Пробиштип!
ЗАЕВ И ЛАДИЧ: 31 октомври ќе значи продолжување на концептот на работење и проектите што ги реализиравме во изминатите четири години во Пробиштип!
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: ВОДНО ГО ВРАТИВМЕ НА ГРАЃАНИТЕ – УШТЕ ЕДНА НОВА ВЕЛОПАТЕКА НИЗ ШУМИТЕ НА ПЛАНИНАТА
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: ВОДНО ГО ВРАТИВМЕ НА ГРАЃАНИТЕ – УШТЕ ЕДНА НОВА ВЕЛОПАТЕКА НИЗ ШУМИТЕ НА ПЛАНИНАТА
Максо е кандидат на режимското ВМРО, навреме го намирисавме и затоа не е кандидат, рече Заев
Максо е кандидат на режимското ВМРО, навреме го намирисавме и затоа не е кандидат, рече Заев

Забрчанец: Народот му ги порази сите блокади и бојкоти на Мицкоски, а тој упорен по умот на неговиот учител Груевски

Новиот пораз на Мицкоски не му донесе ни трошка политичка памет.

На фер и демократски избори, со постигнат цензус, со речиси 12.000 гласови ЗА новиот градоначалник Сашко Николов (речиси 2000 гласови повеќе од гласовите што СДСМ ги освои на парламентарните избори) и со нула гласови за ДПМНЕ, Мицкоски излегол со соопштение во кое велат дека ова било пораз за Заев, требало да си поднесел оставка.

Како да седнеш на лидерска средба со ваков политичар и да градиш стратегии за европска иднина на земјата?

Народот му ги порази сите блокади и бојкоти на Мицкоски, а тој упорен по умот на неговиот учител Груевски.

ФБ статус на Марјан Забрчанец, советник за стратешко планирање во владата

loading...

AnimeBee: Galaxy Express 999: Can You Love Like a Mother?!! anime episode Full online free at https://animebee.to anime sites

Website https://gogoanime.be: Watch Starship Girl Yamamoto Yohko gogoanime Episode 3 my hero academia heroes rising gogoanime

ANIMEFLIX Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

AnimeKisa Watch english anime Online in HD for FREE

Readthedocs: https://readthedocs.org/projects/anime-flix/

Reverbnation: https://www.reverbnation.com/artist/animefreakws