СДСМ: Мицкоски да каже каде завршиле украдените пари од малверзациите со ниви во Делчево
СДСМ: Мицкоски да каже каде завршиле украдените пари од малверзациите со ниви во Делчево
СДСМ: Дали Мицкоски ја искористил шемата на неговиот шеф и ментор Груевски за ,,Делчевски ниви”?
СДСМ: Дали Мицкоски ја искористил шемата на неговиот шеф и ментор Груевски за ,,Делчевски ниви”?
Пановски до Град Скопје: Не шетајте ме по ќерамиди!
Пановски до Град Скопје: Не шетајте ме по ќерамиди!
СДСМ: Аферата „Криминални парцели“ води директно до Мицкоски
СДСМ: Аферата „Криминални парцели“ води директно до Мицкоски
ГРАД СКОПЈЕ: Рампата за пристап на лицата со потешкотии во движењето кон пешачкиот мост во Сарај се реализира според сите стандарди
ГРАД СКОПЈЕ: Рампата за пристап на лицата со потешкотии во движењето кон пешачкиот мост во Сарај се реализира според сите стандарди
Богоев на ТВ 24: Го штитиме стандардот на граѓаните, платите и пензиите растат и во време на најголема светска економска криза
Богоев на ТВ 24: Го штитиме стандардот на граѓаните, платите и пензиите растат и во време на најголема светска економска криза
Шаќири во Охрид и Струга, Алиу во Кичево: младите да се фокусираат на средното стручно образование кое нуди поголема веројатност за личен успех
Шаќири во Охрид и Струга, Алиу во Кичево: младите да се фокусираат на средното стручно образование кое нуди поголема веројатност за личен успех
Украинската црква прогласи целосна независност
Украинската црква прогласи целосна независност

ЗАЕДНО Е ПОЛЕСНО: Ненаменскиот потрошувачки кредит до 30.000 евра на Комерцијална банка веќе го освои пазарот со најповолните услови досега

Повторно е вистинско време за безгрижно купување со отплата дури до 120 месеци затоа што Комерцијална банка ви го овозможува тоа. Искористете ја можноста и до 31.12.2021 година аплицирајте за атрактивниот Потрошувачки кредит до 30.000 евра на Комерцијална банка затоа што ПОЛЕСНО Е ЗАЕДНО да ги оствариме вашите големи и мали желби.

Ненаменскиот потрошувачки кредит до 30.000 евра на Комерцијална банка веќе го освои пазарот со најповолните услови досега, а е создаден за да овозможи задоволување на вашите потреби како што вам најмногу ви одговара и без грижа од оптоварување на вашиот месечен буџет. Има каматни стапки од 4,7% годишно, фиксна за првите 3 години, и 5,7% годишно, променлива за остатокот од периодот за отплата на кредитот. Секако може да го отплатите и предвреме без провизија.

Посетете ја веб-страницата на Комерцијална банка https://kb.mk/ за повеќе информации за условите и потребните документи за аплицирање или поднесете ги вашите податоци и нашите вработени ќе ве контактираат.

loading...

dubbed anime. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

ANIMEFLIX Death Note (Dub) Episode 29

animeflix ANIMEFLIX Boruto: Naruto Next Generations (Dub)

anime online Attack on Titan Season 2

Redo of Healer Episode 6

anime sites My Hero Academia Season 2 (Dub)