БРАВО СТОПАНСКА БАНКА СКОПЈЕ - ДОНИРАА ОПРЕМА ЗА ГПС ЗА АМБУЛАНТНИТЕ ВОЗИЛА, ВКУПНО СЕ ДОНИРАНИ 250 000 ЕВРА
БРАВО СТОПАНСКА БАНКА СКОПЈЕ - ДОНИРАА ОПРЕМА ЗА ГПС ЗА АМБУЛАНТНИТЕ ВОЗИЛА, ВКУПНО СЕ ДОНИРАНИ 250 000 ЕВРА
ГНИДИ ВМРОВСКИ - УНИШТЕН СЛОГАНОТ НА ВЛЕЗ ВО БИТОЛА: Кога не те бива за ништо друго, за уништување ќе те бива
ГНИДИ ВМРОВСКИ - УНИШТЕН СЛОГАНОТ НА ВЛЕЗ ВО БИТОЛА: Кога не те бива за ништо друго, за уништување ќе те бива
ТОП 7 НАЈИДИОТСКИ ТЕЗИ И НАРАТИВИ НА МРЧАТОРИТЕ СО КОИ СЕ НАПАЃА ЗАЕВ ОКОЛУ СКАНДАЛОТ СО САШО МИЈАЛКОВ
ТОП 7 НАЈИДИОТСКИ ТЕЗИ И НАРАТИВИ НА МРЧАТОРИТЕ СО КОИ СЕ НАПАЃА ЗАЕВ ОКОЛУ СКАНДАЛОТ СО САШО МИЈАЛКОВ
НУКЛЕАРНА БОМБА НА МИРЈАНА НАЈЧЕВСКА: ПОГЛЕДНЕТЕ КАКВИ МОНСТРУМ СУДИИ ДЕЛАТ ПРАВДА ВО ЗЕМЈАВА!
НУКЛЕАРНА БОМБА НА МИРЈАНА НАЈЧЕВСКА: ПОГЛЕДНЕТЕ КАКВИ МОНСТРУМ СУДИИ ДЕЛАТ ПРАВДА ВО ЗЕМЈАВА!
Бесими во Брисел на средби со еврокомесарите Вархеи, Џентилони и Хан
Бесими во Брисел на средби со еврокомесарите Вархеи, Џентилони и Хан
ШЕФИЦАТА НА НАСА ЗА МИСИЈАТА НА МАРС Е СРБИНКА РОДЕНА ВО БЕЛГРАД
ШЕФИЦАТА НА НАСА ЗА МИСИЈАТА НА МАРС Е СРБИНКА РОДЕНА ВО БЕЛГРАД
ЗАЕВ СЕ ПОФАЛИ СО НОВ УСПЕХ: Продолжува растот на платите, посветени сме да стигнеме до 34.000 денари просечна плата
ЗАЕВ СЕ ПОФАЛИ СО НОВ УСПЕХ: Продолжува растот на платите, посветени сме да стигнеме до 34.000 денари просечна плата
Почитувани, ве известуваме дека Комерцијална банка АД Скопје од четврток, 25.02.2021 година, ќе започне со исплата на февруарските пензии
Почитувани, ве известуваме дека Комерцијална банка АД Скопје од четврток, 25.02.2021 година, ќе започне со исплата на февруарските пензии

ЗАЕВ: БИТИЌИ МЕ ИЗВЕСТИ ДЕКА ЌЕ ГИ ВКЛУЧИ ПЕШЕВСКИ И МИНОВСКИ ВО ПРОЕКТОТ ЗА МАКЕДОНИЈА СО ЉУБОВ, НО ТИЕ НЕ СЕ НА ПЛАТЕН СПИСОК, СВЕСЕН БЕВ ДЕКА ТОА ЌЕ ПРЕДИЗВИКА НЕРВОЗА ВО СДСМ, НО МОРА ДА ПОДАВАМЕ РАКА КОН ДЕСНИЦАТА

– Битиќи ме извести за својата намера да вклучи поранешни функционери од десницата во проектот ЗА МАКЕДОНИЈА СО ЉУБОВ, јас бев свесен дека тоа ќе предизвика нервоза во СДСМ, но мораме да подаваме рака кон десницата за вакви национални проекти кои се обединувачки и над партиски.

Премиерот Заев го бранеше вице премиерот Битиќи за одлуката да ги вклучи екс министрите на Груевски, Пешевски и Миновски во проектот ЗА МАКЕДОНИЈА СО ЉУБОВ што предизвика голема нервоза во базата на СДСМ.

loading...

SK8 the Infinity Episode 2 at ANIMEFLIX fairy tail animeflix

Fire Force (Dub) (https://kissanimeonline.com/m/7BQ9) Episode 24 at website https://kissanimeonline.com. See more kiss x sis kissanime