Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување

ЗАЕВ ДО МИЦКОВСКИ: ОДЛУЧИ СЕ ВЕЌЕ ЕДНАШ, ГО КАНИШ АПАСИЕВ ВО КОАЛИЦИЈА, ВО ИСТО ВРЕМЕ ГО ОБВИНУВАШ ДЕКА РАБОТИ ЗА СДСМ?!?!

– Не го потценувај народот бе Мицковаки, кој ќе ти поверува дека еден радикален Апасиев соработува тајно со СДСМ па народот не пие нафта… Ти го каниш секој ден да дојде во коалиција со тебе, одлучи се веќе еднаш, ќе идеш со него на избори или е тој соработник на СДСМ?! И не лажи дека во собрание сум изјавил дека Левица е проект на СДСМ, тоа беше одговор во насока да не се лаже од говорница со прашања па јас поставив такво прашање за да доловам што е лага преку прашање, не ме вадете од контекст…

Премиерот Заев до Мицковски во дуелот на Канал 5.

loading...

Website https://twistmoe.net: Watch Rail of the Star: A True Story of Children twistmoe Episode Full online anime

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz

Watch anime online for free at AnimeDao animedao boku no hero

Website https://animeflv.uk: Watch Ginga no Uo Ursa Minor Blue animeflv Episode Full english dubbed anime

Notion: https://www.notion.so/AnimeFlix-36e3f0cb86fa44c49cbf233a1c1ecbd3

Sites google: https://sites.google.com/view/kissanime-official/home