На денешниот брифинг со новинарите, ги информирав за статусот на реализација на Планот за борба против корупција и придобивките од мерките за превенција и сузбивање на корупцијата
На денешниот брифинг со новинарите, ги информирав за статусот на реализација на Планот за борба против корупција и придобивките од мерките за превенција и сузбивање на корупцијата
Американскиот Универзитет на Европа – ФОН, заедно со Корот на карабинерите од Република Италија денеска организираше меѓународна конференција на тема „Сеопфатен пристап во борбата против транснационалниот тероризам: глобални предизвици и одговори на тероризмот“
Американскиот Универзитет на Европа – ФОН, заедно со Корот на карабинерите од Република Италија денеска организираше меѓународна конференција на тема „Сеопфатен пристап во борбата против транснационалниот тероризам: глобални предизвици и одговори на тероризмот“
Конференција на тема „Жената како жртва на насилство- механизми за заштита и помош од институциите“, организираше Американскиот Универзитет на Европа – ФОН во рамките на кампањата „СТОП на домашното насилство. Биди храбра!“
Конференција на тема „Жената како жртва на насилство- механизми за заштита и помош од институциите“, организираше Американскиот Универзитет на Европа – ФОН во рамките на кампањата „СТОП на домашното насилство. Биди храбра!“
ОВОЈ Е АЛБАНСКИОТ АНТОЊО МИЛОШОСКИ, А ЗИНЕ ЛАЖЕ - Таравари: Немам доказ за поткуп на пратеници
ОВОЈ Е АЛБАНСКИОТ АНТОЊО МИЛОШОСКИ, А ЗИНЕ ЛАЖЕ - Таравари: Немам доказ за поткуп на пратеници
СООБРАЌАЈКАТА КАЈ МАВРОВКА ЗАЕДНО СО НЕСПОСОБНАТА ДАНЕЛА АРСОВСКА ДЕНЕСКА НАПРАВИ ХАОС ВО ГРАДОТ, МВР МОРАШЕ ДА ИНТЕРВЕНИРА!!!
СООБРАЌАЈКАТА КАЈ МАВРОВКА ЗАЕДНО СО НЕСПОСОБНАТА ДАНЕЛА АРСОВСКА ДЕНЕСКА НАПРАВИ ХАОС ВО ГРАДОТ, МВР МОРАШЕ ДА ИНТЕРВЕНИРА!!!
Обраќање на претседателот Пендаровски на форумот „Сиромаштијата на децата во Северна Македонија - примањата не се единствен фактор”
Обраќање на претседателот Пендаровски на форумот „Сиромаштијата на децата во Северна Македонија - примањата не се единствен фактор”
САД НЕМА ДА ДОЗВОЛАТ ВОЈНА ВО БОСНА - „Тоа нема да се случи. Тоа еднаш го кажав и ќе повторам: Нема да има војна во БиХ. Ова не е 1991 година“, изјави Ескобар во интервју за сараевската телевизија Н1, кое подетално ќе се емитува вечерва
САД НЕМА ДА ДОЗВОЛАТ ВОЈНА ВО БОСНА - „Тоа нема да се случи. Тоа еднаш го кажав и ќе повторам: Нема да има војна во БиХ. Ова не е 1991 година“, изјави Ескобар во интервју за сараевската телевизија Н1, кое подетално ќе се емитува вечерва
АНГОВ: Главна цел ќе биде развој на еко- туризмот и Дојран да стане првата еко-туристичка дестинација во државата
АНГОВ: Главна цел ќе биде развој на еко- туризмот и Дојран да стане првата еко-туристичка дестинација во државата

ЗАЕВ Е ЛИДЕРИШТЕ, ДРЖАВНИК ГИГАНТ РАМЕН НА КИРО ГЛИГОРОВ – Еееееј ќе произведуваме заедно гас со Грците и после ќе го шиткаме на соседите Косово, Србија, Црна Гора… Бре бре ова некоој да ни го кажувал во 90-тите….

Еј човече, во 90-тите бевме без капка нафта и мораше да се молиме кај Бугарите да ги пуштат конвоите со цистерни за да не измрзнеме зимата 1993-та поради ембаргото на Грција.

30 години подоцна, сега ќе произведуваме со Грците гас и ќе го носиме со гасовод до Скопје и после ќе го продаваме на нашите северни соседи?!?!?! Замислете која е тоа стратешка и профитна можност за нашата земја да не зборам пак поволности за економијата од тој ефтин гас чија дистрибуција и производство нема да зависи од никого туку од нас?!?!

Ова е вистински патриотизам ова е стратешко размислување ова е невиден триумф за нашата земја!

Заев со овој потег заслужува орден на голем државник и голем лидер. Навистина досега тој има многу такви успеси и тој продолжува да ги реди и до крајот на вториот мандат очекувам вакви повеќе успеси со кои ќе се покаже мудроста и визијата и енергијата и храброста на Заев која резултираше со сите овие успеси за земјата и народот.

БРАВО БРАВО БРАВО!!!

loading...

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

free anime online Bleach

AniWatch SK8 the Infinity

AniWatch Black Clover (Dub) Episode 168

AniWatch Tokyo Revengers Episode 20 - Uncen

Komi Can’t Communicate Episode 4