(ВИДЕО) Oд денеска во функција е лизгалиштето во Кавадарци
(ВИДЕО) Oд денеска во функција е лизгалиштето во Кавадарци
ПРЕМИЕРОТ КОВАЧЕВСКИ НАПРАВИ УВИД ВО ИЗГРАДБАТА НА ЕКСПРЕСНИОТ ПАТ РАНКОВЦЕ - КРИВА ПАЛАНКА ДЕЛ ОД КОРИДОРОТ 8 ОД ДРАЧ ДО БУРГАС
ПРЕМИЕРОТ КОВАЧЕВСКИ НАПРАВИ УВИД ВО ИЗГРАДБАТА НА ЕКСПРЕСНИОТ ПАТ РАНКОВЦЕ - КРИВА ПАЛАНКА ДЕЛ ОД КОРИДОРОТ 8 ОД ДРАЧ ДО БУРГАС
(ВИДЕО) Со грант поддршка од амбасадата на Полска во земјава целосно е опремен кабинет по биологија и хемија во ООУ „Димката Ангелов Габерот“ во Кавадарци
(ВИДЕО) Со грант поддршка од амбасадата на Полска во земјава целосно е опремен кабинет по биологија и хемија во ООУ „Димката Ангелов Габерот“ во Кавадарци
САРАЧИНИ: ШТО ИМ ДОЛЖИМЕ НА ЗАПАДОТ, САД И НАТО, А ШТО НА РУСИЈА?
САРАЧИНИ: ШТО ИМ ДОЛЖИМЕ НА ЗАПАДОТ, САД И НАТО, А ШТО НА РУСИЈА?
Папа Франциск: Родителите не треба да ги осудуваат геј децата, туку да ги поддржат
Папа Франциск: Родителите не треба да ги осудуваат геј децата, туку да ги поддржат
ФРЧКО НАЦИОНАЛЕ РАСПАЛИ ПО ГЕРО И МИЛЧИН: Перформативното молчење и фашистичкиот говор
ФРЧКО НАЦИОНАЛЕ РАСПАЛИ ПО ГЕРО И МИЛЧИН: Перформативното молчење и фашистичкиот говор
ЦУК: ОПАСНА КАРПА НАД ЕЗЕРОТО МАТКА - АКТИВНОСТИ ЗА ОПШТЕСТВЕНО ДЕЈСТВУВАЊЕ И ПРЕВЕНЦИЈА
ЦУК: ОПАСНА КАРПА НАД ЕЗЕРОТО МАТКА - АКТИВНОСТИ ЗА ОПШТЕСТВЕНО ДЕЈСТВУВАЊЕ И ПРЕВЕНЦИЈА
Пленковиќ и се извини на Украина поради Милановиќ
Пленковиќ и се извини на Украина поради Милановиќ

ЗАЕВ ГИ ОТЕПА ВМРОВЦИТЕ ДЕНЕСКА: Нема ВМРО да ја урне владата, туку мнозинството ќе порасне за 3-6 пратеници!

ВМРО-ДПМНЕ не е во можност да формира ново парламентарно мнозинство, туку мнозинството на СДСМ и ДУИ наскоро ќе се прошири за од три до шест пратеници, најави денеска премиерот Зоран Заев коментирајќи информации што излегувале од опозицискиот табор за наводни обиди за рушење на Владата во законодавниот дом.

-Со која партија на Албанците и врз која основа ВМРО-ДПМНЕ би коалицирала за формирање ново мнозинство? Дали тоа би било врз основа на уривање на договорите со Грција и со Бугарија? Која друга партија би го прифатила тоа? Тоа се информации што се пуштаат наменски да се оттргне вниманието од дебатата дали треба да се смени раководството на ВМРО-ДПМНЕ по изборниот пораз. Но, ВМРО-ДПМНЕ нема да прави ново мнозинство, туку нашето мнозинство наскоро ќе се прошири за три до шест пратеници – порача Заев.

Сепак, тој одби да посочи конкретни имиња на пратеници кои би заминале од опозицискиот табор, нагласувајќи дека не сака да му ги расипат разговорите со нив.

loading...

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4Anime Naruto

4Anime Boruto: Naruto Next Generations (Dub)

That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub) Episode 20

Death Note (Dub)

watch anime free BANANA FISH