ОСМАНИ ВО ЊУЈОРК НА СРЕДБА СО БАЛАКРИШНАН, МИНИСТЕР ЗА НАДВОРЕШНИ РАБОТИ НА ЕКОНОМСКИОТ ЏИН СИНГАПУР
ОСМАНИ ВО ЊУЈОРК НА СРЕДБА СО БАЛАКРИШНАН, МИНИСТЕР ЗА НАДВОРЕШНИ РАБОТИ НА ЕКОНОМСКИОТ ЏИН СИНГАПУР
ДАНЕЛА ГИ РАЗОЧАРА ВМРОВЦИТЕ: НЕ МИ СЕ ДОПАЃА СКОПЈЕ 2014-ТА!
ДАНЕЛА ГИ РАЗОЧАРА ВМРОВЦИТЕ: НЕ МИ СЕ ДОПАЃА СКОПЈЕ 2014-ТА!
(ВИДЕО) ЕВЕ ЗОШТО ДАНЕЛА ИЗБЕГА ОД НОВИНАРИТЕ: ВЕЛИТЕ НЕ СТЕ ЧОВЕК НА ГРУЕВСКИ, НО ФАКТИТЕ ВЕЛАТ ДЕКА СТАНАВТЕ ЛИДЕР НА ССК ВО ЕКОТ НА РЕЖИМОТ, НЕ КАЖАВТЕ НИТУ ЕДНА КРИТИКА ЗА РЕЖИМОТ, ПОТОА СТАНАВТЕ КОНЗУЛ БАШ НА УНГАРИЈА КАДЕ Е ИЗБЕГАН ГРУЕВСКИ, СЕГА БАШ ВИЕ СТЕ КАНДИДАТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ВМРО ДПМНЕ?!?!
(ВИДЕО) ЕВЕ ЗОШТО ДАНЕЛА ИЗБЕГА ОД НОВИНАРИТЕ: ВЕЛИТЕ НЕ СТЕ ЧОВЕК НА ГРУЕВСКИ, НО ФАКТИТЕ ВЕЛАТ ДЕКА СТАНАВТЕ ЛИДЕР НА ССК ВО ЕКОТ НА РЕЖИМОТ, НЕ КАЖАВТЕ НИТУ ЕДНА КРИТИКА ЗА РЕЖИМОТ, ПОТОА СТАНАВТЕ КОНЗУЛ БАШ НА УНГАРИЈА КАДЕ Е ИЗБЕГАН ГРУЕВСКИ, СЕГА БАШ ВИЕ СТЕ КАНДИДАТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ВМРО ДПМНЕ?!?!
РАБОТА ЗА ИНЖЕНЕРИ ВО РЕНОМИРАНА ФИРМА ВО ГЕРМАНИЈА, ПЛАТА НАД 3000 ЕВРА МЕСЕЧНО
РАБОТА ЗА ИНЖЕНЕРИ ВО РЕНОМИРАНА ФИРМА ВО ГЕРМАНИЈА, ПЛАТА НАД 3000 ЕВРА МЕСЕЧНО
ДАНЕЛА АРСОВСКА ПРИЗНА ДЕКА Е РЕЖИМСКА ИЗМАМА: НИКОГАШ НЕ СУМ СЕ БАВЕЛА СО БИЗНИС, ИАКО ВОДЕВ 6 ГОДИНИ КОМОРА ЗА МАЛИ БИЗНИСИ?!?!
ДАНЕЛА АРСОВСКА ПРИЗНА ДЕКА Е РЕЖИМСКА ИЗМАМА: НИКОГАШ НЕ СУМ СЕ БАВЕЛА СО БИЗНИС, ИАКО ВОДЕВ 6 ГОДИНИ КОМОРА ЗА МАЛИ БИЗНИСИ?!?!
(ВИДЕО) СКАНДАЛ: ВО СТИЛОТ НА ГРУЕВСКИ, ДАНЕЛА АРСОВСКА ЗАДОЦНИ 40 МИНУТИ НА ПОТПИШУВАЊЕТО НА ДЕКЛАРАЦИЈАТА ЗА ФЕР ИЗБОРИ, ПОТОА ИЗБЕГА ОД НОВИНАРИТЕ ПОРАДИ НЕЗГОДНИТЕ ПРАШАЊА!
(ВИДЕО) СКАНДАЛ: ВО СТИЛОТ НА ГРУЕВСКИ, ДАНЕЛА АРСОВСКА ЗАДОЦНИ 40 МИНУТИ НА ПОТПИШУВАЊЕТО НА ДЕКЛАРАЦИЈАТА ЗА ФЕР ИЗБОРИ, ПОТОА ИЗБЕГА ОД НОВИНАРИТЕ ПОРАДИ НЕЗГОДНИТЕ ПРАШАЊА!
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: ПРЕД ОЧИТЕ НА ДАНЕЛА АРСОВСКА, НЕЈЗИНИТЕ БОДИГАРДИ ГО ЛАКТАА И ГУРАА САШЕ ПОЛИТИКО ЗАТОА ШТО ПОСТАВУВАЛ НЕЗГОДНИ ПРАШАЊА?!?!
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: ПРЕД ОЧИТЕ НА ДАНЕЛА АРСОВСКА, НЕЈЗИНИТЕ БОДИГАРДИ ГО ЛАКТАА И ГУРАА САШЕ ПОЛИТИКО ЗАТОА ШТО ПОСТАВУВАЛ НЕЗГОДНИ ПРАШАЊА?!?!
(ВИДЕО) ЗАЕВ ДО ЧАДИКОВСКИ: МЛАДЕНЕ ЈАС МОЖАМ МНОГУ ЛЕСНО ЗА 24 ЧАСА ДА ЈА СКАРАМ ЗЕМЈАВА СО ПОЛА СВЕТ, НО ТОА НЕ Е ДОБРО ЗА НАРОДОТ!
(ВИДЕО) ЗАЕВ ДО ЧАДИКОВСКИ: МЛАДЕНЕ ЈАС МОЖАМ МНОГУ ЛЕСНО ЗА 24 ЧАСА ДА ЈА СКАРАМ ЗЕМЈАВА СО ПОЛА СВЕТ, НО ТОА НЕ Е ДОБРО ЗА НАРОДОТ!

Заев ги пофали новинарите: Вашата улога за време на пандемија е особено важна

Улогата на медиумите во услови на Ковид 19 пандемијата е особено важна за навремено и точно информирање на населението, порача премиерот Зоран Заев на својот профил на Инстаграм.

„Секоја чест за медиумските работници кои посветено и професионално ги следат теренските случувања и за тоа ја известуваат јавноста. Вашата улога во услови на Ковид 19 пандемија е особено важна за навремено и точно информирање на населението. Ви честитаме на ангажманот, продолжете посветено, почитувајте ги мерките“, напиша Заев.

loading...

AnimeBee Watch english anime Online in HD for FREE

4Anime: Mysterious Play OVA 2 (Dub) anime episode 6 online free at https://4anime.biz animes online

Website https://animedao.nl: Watch Chao Shen Xueyuan season3 animedao Episode 10 kissanime animedao

Website https://animefreak.ws: Watch Hyouka: Motsubeki Mono wa (Dub) animefreak Episode Full watch anime free

Gfycat: https://gfycat.com/@gogoanimelol

Play eslgaming: https://play.eslgaming.com/player/17002048/