ДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ: ПРИЗНАНИЕ И БЕНИФИЦИРАН СТАЖ ЗА ЗДРАВСТВЕНИТЕ РАБОТНИЦИ
ДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ: ПРИЗНАНИЕ И БЕНИФИЦИРАН СТАЖ ЗА ЗДРАВСТВЕНИТЕ РАБОТНИЦИ
Андов за Камчев: Во затворот постои куќен ред и нема привилегирани „гости“ без разлика кои се и што се
Андов за Камчев: Во затворот постои куќен ред и нема привилегирани „гости“ без разлика кои се и што се
ГЛАВНИОТ ШТАБ И ПРЕДЛАГА НА ВЛАДАТА ОД СРЕДА ПОЛИЦИСКИОТ ЧАС ДА ПОЧНУВА ОД 24 ЧАСОТ!
ГЛАВНИОТ ШТАБ И ПРЕДЛАГА НА ВЛАДАТА ОД СРЕДА ПОЛИЦИСКИОТ ЧАС ДА ПОЧНУВА ОД 24 ЧАСОТ!
МАФИЈАТА КЛЕКНАТА НА КОЛЕНА - Обвинителството ќе бара да му се продолжи притворот на Камчев, следната недела обвинение за „Плацевите на Водно“
МАФИЈАТА КЛЕКНАТА НА КОЛЕНА - Обвинителството ќе бара да му се продолжи притворот на Камчев, следната недела обвинение за „Плацевите на Водно“
Груби: Сега ја очекуваме иста храброст од европските лидери која тие ја бараа од нас
Груби: Сега ја очекуваме иста храброст од европските лидери која тие ја бараа од нас
Димитров: Европа да си го одржи зборот, крајно време е да ги почнеме заслужените преговори
Димитров: Европа да си го одржи зборот, крајно време е да ги почнеме заслужените преговори
ПРЕМИЕРОТ ЈА ПОЧНА ЕВРОПСКАТА ТУРНЕЈА - Средба со Лајчак: С Македонија го сработи својот дел, на ред е ЕУ
ПРЕМИЕРОТ ЈА ПОЧНА ЕВРОПСКАТА ТУРНЕЈА - Средба со Лајчак: С Македонија го сработи својот дел, на ред е ЕУ
„Стандард“: Не разбираме што му стана. Изјавите на Вархеји предизвикуваат чудење во ЕУ
„Стандард“: Не разбираме што му стана. Изјавите на Вархеји предизвикуваат чудење во ЕУ

ЗАЕВ ГО ИСКОМЕНТИРА ПИСМОТО НА БРАНКО: Ме зачуди човекот, наместо да му се обрати на народот, он се обрати на членството на СДСМ, таму он одамна е замрзнат?!

– Наместо да биде нашиот Стипе Месиќ и да дели мудри совети на редовна база, он го немаше никаде па одеднаш се јави и се обрати на членството на СДСМ?! Што има таму да се обраќа, он таму одамна е замрзнат, он треба на народот да му се обрати со мудри совети а не пучови да прави во СДСМ…

Премиерот и лидер на СДСМ, Зоран Заев на интервју во Канал 5.

loading...

AniWatch aniwatch.me: Watch TONIKAWA: Over the Moon For You Episode 2 (https://aniwatch.pro/m/dWMj/ep-2)

AnimeHeaven toradora anime heaven: Watch DARLING in the FRANXX Episode 21 (https://animeheaven.pro/m/dE2a/ep-21)