ЗА СИТЕ ВЕРНИЦИ АНТИВАКСЕРИ ШТО МИСЛАТ ДЕКА ГОСПОД ЌЕ ГИ СПАСИ: ЕВЕ ШТО ВЕЛИ БИБЛИЈАТА ЗА ЛЕКАРИТЕ И МЕДИЦИНАТА
ЗА СИТЕ ВЕРНИЦИ АНТИВАКСЕРИ ШТО МИСЛАТ ДЕКА ГОСПОД ЌЕ ГИ СПАСИ: ЕВЕ ШТО ВЕЛИ БИБЛИЈАТА ЗА ЛЕКАРИТЕ И МЕДИЦИНАТА
(ВИДЕО) ГОВОРНИЧКА НА ПРОТЕСТОТ НА АНТИВАКСЕРИТЕ: ОВИЕ ОД ТЕРАСИТЕ ШТО НЕ ГЛЕДААТ НЕ МИСЛАТ ДЕКА СМЕ ЛУДАЦИ, НИЕ НЕ СМЕ ПРОТИВ ВАКЦИНИТЕ, НИЕ СМЕ ПРОТИВ ВЛАСТА?!?!
(ВИДЕО) ГОВОРНИЧКА НА ПРОТЕСТОТ НА АНТИВАКСЕРИТЕ: ОВИЕ ОД ТЕРАСИТЕ ШТО НЕ ГЛЕДААТ НЕ МИСЛАТ ДЕКА СМЕ ЛУДАЦИ, НИЕ НЕ СМЕ ПРОТИВ ВАКЦИНИТЕ, НИЕ СМЕ ПРОТИВ ВЛАСТА?!?!
(ВИДЕО) РАЗДОР ВО ДЕСНИЦАТА - АНТИВАКСЕРИТЕ МУ СЕ НАЛУТИЈА НА ВЛАДИКАТА ПЕТАР!
(ВИДЕО) РАЗДОР ВО ДЕСНИЦАТА - АНТИВАКСЕРИТЕ МУ СЕ НАЛУТИЈА НА ВЛАДИКАТА ПЕТАР!
ОД БИХАЧКА РАСПАЛИЈА СО ТЕШКА МУНИНИЦИЈА ПО ВМРОВЦИТЕ: Со рушењето на галијата се чистат остатоците од ѓубрето на ВМРО-ДПМНЕ во Скопје
ОД БИХАЧКА РАСПАЛИЈА СО ТЕШКА МУНИНИЦИЈА ПО ВМРОВЦИТЕ: Со рушењето на галијата се чистат остатоците од ѓубрето на ВМРО-ДПМНЕ во Скопје
ШОКАНТНА КОЛУМНА НА ПРЕТСЕДАТЕЛОТ НА МАНУ, КОЦАРЕВ: АМЕРИКА ЌЕ СЕ РАСПАДНЕ, ЕУ НЕ НИ ТРЕБА, ДОГОВОРИТЕ ОД ПРЕСПА И СО БУГАРИЈА ГО ДЕСТАБИЛИЗИРААТ БАЛКАНОТ, ДА ЈА ПРОДОЛЖИМЕ ПОЛИТИКАТА НА ТИТО СО НЕВРЗАНИТЕ?!?!?!
ШОКАНТНА КОЛУМНА НА ПРЕТСЕДАТЕЛОТ НА МАНУ, КОЦАРЕВ: АМЕРИКА ЌЕ СЕ РАСПАДНЕ, ЕУ НЕ НИ ТРЕБА, ДОГОВОРИТЕ ОД ПРЕСПА И СО БУГАРИЈА ГО ДЕСТАБИЛИЗИРААТ БАЛКАНОТ, ДА ЈА ПРОДОЛЖИМЕ ПОЛИТИКАТА НА ТИТО СО НЕВРЗАНИТЕ?!?!?!
СДСМ ГО УДРИ ВМРО МЕЃУ РОГОВИ: Николов да каже какво здравство ќе имавме за 600 милиони евра колку што е Скопје 2014
СДСМ ГО УДРИ ВМРО МЕЃУ РОГОВИ: Николов да каже какво здравство ќе имавме за 600 милиони евра колку што е Скопје 2014
ВАЉОН САЛИХУ: Скопјани паметат и кој го делеше и уназадуваше Скопје, а кој го спојува и рамномерно развива
ВАЉОН САЛИХУ: Скопјани паметат и кој го делеше и уназадуваше Скопје, а кој го спојува и рамномерно развива
КУНГ-ФУ ПРЕСМЕТКА НА СЕМАФОРИ ВО КИСЕЛА ВОДА Двајца возачи со тупаници ја делеа правдата, настрада и една жена
КУНГ-ФУ ПРЕСМЕТКА НА СЕМАФОРИ ВО КИСЕЛА ВОДА Двајца возачи со тупаници ја делеа правдата, настрада и една жена

ЗАЕВ ГО УТЕПА КУРТОНОТ ОД АЛФА: ТОЧНО Е ДЕКА ГОДИНАВА СЕ ПОЗАЈМИВМЕ ЕДНА МИЛИЈАРДА И СТО ПЕЕСЕТ МИЛИОНИ ЕВРА, ЗАТОА ШТО ОВАА ГОДИНА ТРЕБАШЕ ДА ВРАТИМЕ ЕДНА МИЛИЈАРДА И ЧЕТИРИЕСЕТ МИЛИОНИ ЕВРА КРЕДИТИ ЗЕМЕНИ ОД ВМРО ДПМНЕ!!!

– Да точно е дека се позајмивме оваа година околу 1 милијарда и 150 милиони евра кредити, но да ве потсетам дека годинава требаше да вратиме 1 милијарда и 40 милиони евра кредити кои ги зеле гаринтурите на ВМРО ДПМНЕ пред нас, и тоа наш во година на пандемија на Корона, ете зошто ние алармиравме дека земјата не треба да се задолжува затоа што ќе дојдат времиња кога враќањето на кредитите ќе биде многу тешко и речиси невозможно, ова е лекција за сите нас!

Заев му одговори на новинарот на Алфа и го отепа, затоа што они со ВМРО ДПМНЕ со месеци врескаат дека владата земала 1 милијарда кредити а парите никој не ги видел?!?!

loading...

AniWatch: Sasami Magical Girls Club anime episode 13 online free at https://aniwatch.pro watch anime free

KissAnime: Sally the Witch anime episode 48 online free at https://kissanime.mx kiss x sis kissanime

https://4anime.biz haikyuu 4anime

ANIMEFLIX Watch english anime Online in HD for FREE

Forums ernieball: http://forums.ernieball.com/members/59015.html

Scoop: https://www.scoop.it/u/gogoanimelol