БРАВО, БРАВО, БРАВО - КЕЈОТ 13 НОЕМВРИ ПОВТОРНО НАЗАД КАЈ ГРАЃАНИТЕ НА СКОПЈЕ, РЕКОНСТУРИРАН, ПОУБАВ И ПОШИРОК
БРАВО, БРАВО, БРАВО - КЕЈОТ 13 НОЕМВРИ ПОВТОРНО НАЗАД КАЈ ГРАЃАНИТЕ НА СКОПЈЕ, РЕКОНСТУРИРАН, ПОУБАВ И ПОШИРОК
Се враќаат жештините, повторно температури до 40 степени
Се враќаат жештините, повторно температури до 40 степени
Заев: Не можеме утре да ги внесеме Бугарите во Уставот
Заев: Не можеме утре да ги внесеме Бугарите во Уставот
Зибери: Воспитно-поправниот дом за малолетници не си ја извршува функцијата
Зибери: Воспитно-поправниот дом за малолетници не си ја извршува функцијата
ВМРО-Народна: Отворените изборни листи ќе ги збришат сите мали политички партии
ВМРО-Народна: Отворените изборни листи ќе ги збришат сите мали политички партии
Пендаровски и неговата сопруга Елизабета Ѓорѓиевска на средба со претставниците од „Дневен центар Доза среќа“
Пендаровски и неговата сопруга Елизабета Ѓорѓиевска на средба со претставниците од „Дневен центар Доза среќа“
Вицепремиеорот Битиќи за порталот Фактор: Прераснуваме во економија на можности, на старт-апи, во земја на иновации!
Вицепремиеорот Битиќи за порталот Фактор: Прераснуваме во економија на можности, на старт-апи, во земја на иновации!
ШИЛЕГОВ И ДЕЛЕЛЕГАЦИЈА НА ГРАД СКОПЈЕ ПОЛОЖИЈА ЦВЕЌИЊА ЗА ЗАГИНАТИТЕ ВО ЗЕМЈОТРЕСОТ ВО СКОПЈЕ
ШИЛЕГОВ И ДЕЛЕЛЕГАЦИЈА НА ГРАД СКОПЈЕ ПОЛОЖИЈА ЦВЕЌИЊА ЗА ЗАГИНАТИТЕ ВО ЗЕМЈОТРЕСОТ ВО СКОПЈЕ

ОТКАКО ЗНМ ГО ИСКАРА, ПРЕМИЕРОТ ЗАЕВ: ИМ СЕ ИЗВИНУВАМ НА НОВИНАРИТЕ И НА ЗНМ ЗА КОМЕНТАРИТЕ, НЕМАВ ЛОША НАМЕРА

– Сакав само да укажам дека треба да се слушне и втората страна, но еве ако сум згрешил им се извинувам на новинарите и на ЗНМ.

Премиерот Заев се извини по критиките од ЗНМ дека не требало да ги коментира истражувачките стории на ИРЛ и дека со тоа ги обесхрабрувал да истражуваат криминал во институциите.

loading...

AniWatch Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed. Watch School Rumble 3rd Semester Episode 2

Watch anime online for free at KissAnime kissanime plus. Watch Night Raid 1931 Specials (Dub) Episode 3

4Anime Watch anime online, English anime online HD. Watch Sousei no Aquarion Evol Episode Full