Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања

ЗАЕВ: ЧЛЕНСТВОТО Е ЗАДОВОЛНО КАКО ЈА ВОДАМ ПАРТИЈАТА, КОГА СДСМ ЌЕ ПОЧНЕ ДА ГУБИ ЌЕ ИМА ПОВЕЌЕ КАНДИДАТИ ЗА ЛИДЕР, НОРМАЛНО Е ДА БИДАМ ЕДИНСТВЕН КАНДИДАТ ЗА ЛИДЕР КОГА СДСМ РЕДИ ПОБЕДИ ОД 2016-ТА НА СИТЕ ИЗБОРИ, ЛОКАЛНИ, ПРЕТСЕДАТЕЛСКИ И ПАРЛАМЕНТАРНИ

– Кога СДСМ реди победи, членството е задоволно од водењето на партијата и затоа бев единствен кандидат за лидер, кога ќе почне СДСМ да губи ќе има повеќе кандидати за лидер. СДСМ реди победи од 2016-та на сите можни избори, преку локални, парламентарни и претседателски и затоа бев единствен лидер на првите отрворени директни избори за лидер на партијата.

Премиерот Заев на прашање при посетата на Прилеп каде се отвори градинка и ковид центар.

loading...

Animepahe Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

AnimeDao: Scrapped Princess anime episode 24 online free at https://animedao.nl animedao my hero academia

Watch Kennosuke-sama Episode Full

Watch anime online for free at AnimeFLV watch anime free

Spreaker: https://www.spreaker.com/user/14844520

Ello: https://ello.co/animeflixnl