ЧЛЕН НА СДСМ СО РАДИКАЛЕН ПРЕДЛОГ: Народ сака да му се помага!
ЧЛЕН НА СДСМ СО РАДИКАЛЕН ПРЕДЛОГ: Народ сака да му се помага!
ПОМАЛИОТ СИН НА МИТКО ЈАНЧЕВ ВЧЕРА НАПОЛНИ 7 ГОДИНИ, ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И СРЕЌЕН ДА РАСТЕ
ПОМАЛИОТ СИН НА МИТКО ЈАНЧЕВ ВЧЕРА НАПОЛНИ 7 ГОДИНИ, ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И СРЕЌЕН ДА РАСТЕ
Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ

Заев: Не е во ред некој да оди во затвор ако користел половина грам канабис

Премиерот на Македонија, Зоран Заев на денешната прес конференција говореше за евентуалната легализација на медицински канабис во нашата земја.

Како што истакна тој, наредната година ќе следи темелна дебата за можно легализирање на канабисот, кој би се употребувал за медицински цели.

„Не е во ред некој да оди во затвор ако користел половина грам канабис. Следува дебата за легализација на канабисот во 2021 година. Полицијата ќе продолжи да реагира на тие кои канабисот не го употребуваат за медицински цели и го продаваат низ земјава“, истакна Заев.

loading...

Watch anime online for free at KissAnime god of highschool kissanime

Watch Mijikamon Episode 13

Website https://animeflix.nl: Watch Lupin III animeflix Episode 23 animeflix app ios

Website https://gogoanime.be: Watch Fireball Humorous gogoanime Episode 3 gogoanime overlord

Ko-fi: https://ko-fi.com/gogoanimebe

Debate: https://www.debate.org/animefreakws/