Александар Наумоски: Моите резултати се мојата предност
Александар Наумоски: Моите резултати се мојата предност
ГОЛЕМ ИНЦИДЕНТ НА МЕЃУНАРОДЕН БОРЕЧКИ ТУРНИР: Борач на Лирија со нож се обиде да убие борач на Бучим Радовиш, репрезентативец на Македонија
ГОЛЕМ ИНЦИДЕНТ НА МЕЃУНАРОДЕН БОРЕЧКИ ТУРНИР: Борач на Лирија со нож се обиде да убие борач на Бучим Радовиш, репрезентативец на Македонија
Филипче: Tрета доза веројатно ќе биде потребна за сите граѓани
Филипче: Tрета доза веројатно ќе биде потребна за сите граѓани
ДУИ: Села и Таравари стојат зад насилството и оцрнување на жените Албанки на вчерашните протести
ДУИ: Села и Таравари стојат зад насилството и оцрнување на жените Албанки на вчерашните протести
ЛУЃЕ ВАКЦИНИРАЈТЕ СЕ, СПАСЕТЕ СЕ - Денеска се починати 41 лице – меѓу нив 18 и 23 годишни!!!
ЛУЃЕ ВАКЦИНИРАЈТЕ СЕ, СПАСЕТЕ СЕ - Денеска се починати 41 лице – меѓу нив 18 и 23 годишни!!!
ЗА СИТЕ ВЕРНИЦИ АНТИВАКСЕРИ ШТО МИСЛАТ ДЕКА ГОСПОД ЌЕ ГИ СПАСИ: ЕВЕ ШТО ВЕЛИ БИБЛИЈАТА ЗА ЛЕКАРИТЕ И МЕДИЦИНАТА
ЗА СИТЕ ВЕРНИЦИ АНТИВАКСЕРИ ШТО МИСЛАТ ДЕКА ГОСПОД ЌЕ ГИ СПАСИ: ЕВЕ ШТО ВЕЛИ БИБЛИЈАТА ЗА ЛЕКАРИТЕ И МЕДИЦИНАТА
(ВИДЕО) ГОВОРНИЧКА НА ПРОТЕСТОТ НА АНТИВАКСЕРИТЕ: ОВИЕ ОД ТЕРАСИТЕ ШТО НЕ ГЛЕДААТ НЕ МИСЛАТ ДЕКА СМЕ ЛУДАЦИ, НИЕ НЕ СМЕ ПРОТИВ ВАКЦИНИТЕ, НИЕ СМЕ ПРОТИВ ВЛАСТА?!?!
(ВИДЕО) ГОВОРНИЧКА НА ПРОТЕСТОТ НА АНТИВАКСЕРИТЕ: ОВИЕ ОД ТЕРАСИТЕ ШТО НЕ ГЛЕДААТ НЕ МИСЛАТ ДЕКА СМЕ ЛУДАЦИ, НИЕ НЕ СМЕ ПРОТИВ ВАКЦИНИТЕ, НИЕ СМЕ ПРОТИВ ВЛАСТА?!?!
(ВИДЕО) РАЗДОР ВО ДЕСНИЦАТА - АНТИВАКСЕРИТЕ МУ СЕ НАЛУТИЈА НА ВЛАДИКАТА ПЕТАР!
(ВИДЕО) РАЗДОР ВО ДЕСНИЦАТА - АНТИВАКСЕРИТЕ МУ СЕ НАЛУТИЈА НА ВЛАДИКАТА ПЕТАР!

Заев: Парламентарното мнозинство ќе расте, ќе истераме цел мандат

Веќе најавив дека добив уверување за поддршка од дополнителни тројца пратеници надвор од парламентарното мнозинство за одредени проекти, но не можам да ги откријам, рече премиерот Зоран Заев на МТВ.

-Поддршката се однесува за одредени проекти, но кога ќе дојдат на ред ќе се видат гласовите – рече Заев, додавајќи дека во следниот период очекува зголемување на мнозинството, но, како што рече, стабилноста на владата не зависи од бројките туку од политиките.

Тој додаде дека не планира предвремени парламентарни избори се до редовниот термин во 2024 година поради предвидливост.

-Сега ќе има локални избори, па 2022 и 2023 година нема избори-убавина, за економијата, за стопанството… – истакна Заев.

loading...

ANIMEFLIX: Wake Up, Girls! ZOO anime episode 10 online free at https://animeflix.nl fairy tail animeflix

Dragon Ball Z Special 2: The History of Trunks (Dub) Episode Full

TwistMoe Watch anime online, English anime online HD

Mama is Just a Fourth Grade Pupil (https://animeflv.uk/m/APrn) Episode 51

Scoop: https://www.scoop.it/u/gogoanimelol

Stp binhduong: https://stp.binhduong.gov.vn/hethongvanban/Lists/HoiDap/DispForm.aspx?ItemID=1351