Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување

Заев: Политичко профитерство е да се злоупотребува трагедија и да се биде истражител и судија во исто време каква што улога преземе лидерот на опозицијата

„Сакам да ги знам сите детали од истрагата, која потпомогната од експертите од Германија треба да ни ги предочи вистинските причини за трагедијата. Се работи за министер и заменик-министер во услови на КОВИД-19 кои одработија многу за справување со пандемијата“, истакна премиерот Заев во емисијата „Само вистина“ на ТВ Канал 5 организирана како дуел со лидерот на опозицијата Христијан Мицковски.

„Пандемијата уште постојува, ќе потрае уште некое време и треба да бидеме одговорни какви одлуки донесуваме во време кога пред нас има сериозни предизвици. Да се злоупотребува оваа трагедија во политички цели е жалосно. Народот го препознава тоа и ќе го казни на избори“, потенцираше претседателот на Владата Заев.

Премиерот Заев нагласи дека е политичко профитерство да се злоупотребува трагедија и да се биде истражител и судија во исто време каква што улога преземе лидерот на опозицијата.

„Модуларните болници се според стандардите на Светска банка за времени сместување кои во одреден период спасија стотици животи“, рече премиерот Заев, и додаде дека беа неопходни за соодветно болничко згрижување на граѓаните во услови какви што предизвика пандемијата.

loading...

AnimeDao Watch anime online, English anime online HD

ANIMEFLIX: Heaven's Lost Property OVA (Dub) anime episode Full online free at https://animeflix.nl animeflix dragon ball

Crayon Shin-chan Movie 11: Arashi wo Yobu Eikou no Yakiniku Road (https://wcostream.cc/m/gz9R) Episode Full

Website https://animebee.to: Watch Code-E animebee Episode 12 kissanime

Qiita: https://qiita.com/animefreakws

Android libhunt: https://android.libhunt.com/u/animefreakws