Радев на средбата со Вархеји истакнал дека декларациите и ветувањата во дијалогот со Република Северна Македонија повеќе не функционираат и Бугарија очекува јасни правно обврзувачки одлуки што ќе доведат до одржливи и неповратни резултати
Радев на средбата со Вархеји истакнал дека декларациите и ветувањата во дијалогот со Република Северна Македонија повеќе не функционираат и Бугарија очекува јасни правно обврзувачки одлуки што ќе доведат до одржливи и неповратни резултати
Бугарски Блиц: САД ја малтретира Бугарија поради Македонија!
Бугарски Блиц: САД ја малтретира Бугарија поради Македонија!
Османи: Двајца дипломати не го поминаа ветингот, работниот однос ќе им биде прекинат
Османи: Двајца дипломати не го поминаа ветингот, работниот однос ќе им биде прекинат
Заев: Соработката на Владата со Црвениот крст ја креваме на следно ниво, преку Стоковите резерви се обезбедува хуманитарна помош која во секое време ќе биде достапна за граѓаните
Заев: Соработката на Владата со Црвениот крст ја креваме на следно ниво, преку Стоковите резерви се обезбедува хуманитарна помош која во секое време ќе биде достапна за граѓаните
(ВИДЕО) ЗАЕВ: Граѓаните ќе изберат каква иднина сакаат за својата општина и својата татковина
(ВИДЕО) ЗАЕВ: Граѓаните ќе изберат каква иднина сакаат за својата општина и својата татковина
Претседателот Пендаровски се обрати на 20.состанок на високо ниво во организација на Меѓународниот центар Низами Ганџави
Претседателот Пендаровски се обрати на 20.состанок на високо ниво во организација на Меѓународниот центар Низами Ганџави
Вицепремиерот Николовски на средба со извршната директорка на Канцеларијата на ООН за борба против дрога и криминал, Вали: Напредокот е препознаен и оттаму и поддршката од меѓународните партнери за бескомпромисна борба против корупцијата
Вицепремиерот Николовски на средба со извршната директорка на Канцеларијата на ООН за борба против дрога и криминал, Вали: Напредокот е препознаен и оттаму и поддршката од меѓународните партнери за бескомпромисна борба против корупцијата
ПОЛЕКА СО АРОГАНЦИЈАТА КОЛЕГИ - ПОЛИТИЧАРИТЕ СЕ 100 ПАТИ ПОХРАБРИ, ПОРАБОТЛИВИ, ПОЧЕСНИ И ПОПАМЕТНИ ОД НОВИНАРИТЕ
ПОЛЕКА СО АРОГАНЦИЈАТА КОЛЕГИ - ПОЛИТИЧАРИТЕ СЕ 100 ПАТИ ПОХРАБРИ, ПОРАБОТЛИВИ, ПОЧЕСНИ И ПОПАМЕТНИ ОД НОВИНАРИТЕ

ЗАЕВ СЕ ПОЖАЛИ: НОВИНАРИТЕ ДУШАТА МИ ЈА ВАДАТ, АМА СЕ НАВИКНАВМЕ, ПРАВАМ 5 ПРЕС КОНФЕРЕНЦИИ НЕДЕЛНО, МЕ ПРАШУВААТ ЗА СЕ И СЕШТО, НО МОРАМЕ ДА ИМ СЕ ПОКЛОНИМЕ, ТИЕ СЕ ПРЕСТАВНИЦИ НА НАРОДОТ А НИЕ РАБОТИМЕ ЗА НАРОДОТ!

– Новинарите во земјава се сите критични, душата ни ја вадат, но се навикнавме на тоа, имаме по 5 пресови неделно каде се поставуваат секакви прашања од политика па до приватен живот, но мораме да им се поклониме, новинарите се преставници на народот а ние работиме за народот, тие не плаќаат и нив им одговараме затоа нема лутење, нема бегање, само јаки нерви и искрен однос па кој ќе преживее ќе раскажува, многу министри и директори потклекнаа на тој притисок и си поднесоа оставки.

Премиерот Заев во интервју за српската Н1.

loading...

GoGoAnime: Kamen no Ninja Akakage anime episode 2 online free at https://gogoanime.be gogoanime tower of god

Plastic Little (Dub) Episode Full

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.

Website https://4anime.biz: Watch Amnesia 4anime Episode 12 i want to eat your pancreas 4anime

Coub: https://coub.com/gogoanimelol

Cycling74: https://cycling74.com/author/60e7b942a87778412f9b1c5b