ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување
НИКОЛОВ: Ќе победиме затоа што општина Росоман го заслужува најдоброто
НИКОЛОВ: Ќе победиме затоа што општина Росоман го заслужува најдоброто
Од 113-тата седница на Владата: Укинато е ограничувањето на бројот на гости на една маса во угостителските објекти и се дозволува поголема исполнетост на капацитетите и во отворениот и во затворениот дел
Од 113-тата седница на Владата: Укинато е ограничувањето на бројот на гости на една маса во угостителските објекти и се дозволува поголема исполнетост на капацитетите и во отворениот и во затворениот дел
НЕОДГОВОРЕН НАРОД НА КОЈ НЕ МУ Е ВАЖНО КОЈ МУ ГИ ВОДИ ОПШТИНИТЕ И ДРЖАВАТА: ОСВЕН ШТО 250 000 ОСТАНАЛЕ ДОМА, ДУРИ 60 000 ГИ ПРЕЧКРТАЛЕ ЛИВЧИЊАТА?!?!
НЕОДГОВОРЕН НАРОД НА КОЈ НЕ МУ Е ВАЖНО КОЈ МУ ГИ ВОДИ ОПШТИНИТЕ И ДРЖАВАТА: ОСВЕН ШТО 250 000 ОСТАНАЛЕ ДОМА, ДУРИ 60 000 ГИ ПРЕЧКРТАЛЕ ЛИВЧИЊАТА?!?!
Османи: Мнозинството е стабилно, нема да има нови избори и потреси
Османи: Мнозинството е стабилно, нема да има нови избори и потреси
Илиевски за Телма и ТВ 24: Димитриевски и на Општината ќе ги затемни стаклата, нема да дозволиме!
Илиевски за Телма и ТВ 24: Димитриевски и на Општината ќе ги затемни стаклата, нема да дозволиме!

Заев со огромна предност пред Мицкоски според анкетата на реномираниот Брима за “Слободен Печат”

Премиерот Зоран Заев е во огромна предност пред опонентот и лидер на дел од опозицијата Христијан Мицкоски.

Лидерот на СДСМ, Зоран Заев има рејтинг од 11,8 отсто, додека Христијан Мицкоски има 7 посто рејтинг.

Во пресрет на локалните избори СДСМ има рејтинг од 19,5 отсто, додека ВМРО ДПМНЕ има 17 отсто.

Целиот резултат од анкетата спроведена од Брима може да го прочитате во утрешното издание на Слободен Печат.

loading...

TwistMoe: Yu Yu Hakusho: Ghost Files anime episode 112 online free at https://twistmoe.net anime twist

Website https://animeflix.nl: Watch Dragon Ball Z: Dead Zone (Dub) animeflix Episode Full neon genesis evangelion animeflix

Website https://animedao.nl: Watch Bannou Yasai Ninninman animedao Episode Full assassination classroom animedao

GoGoAnime: Aoki Hagane no Arpeggio: Ars Nova DC anime episode Full online free at https://gogoanime.be gogoanime twitter

Blip: https://blip.fm/gogoanimebe

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/gogoanimelol/