ШТО ЛИ ЌЕ КАЖАТ СЕЛА И ТАРАВАРИ ЗА ОВА - НИКОЛОВСКИ: ПОСЕТАТА НА ПРЕМИЕРОТ НА КОСОВО ВО СКОПЈЕ БЕШЕ ПОНИЖУВАЊЕ ЗА МАКЕДОНИЈА?!?!
ШТО ЛИ ЌЕ КАЖАТ СЕЛА И ТАРАВАРИ ЗА ОВА - НИКОЛОВСКИ: ПОСЕТАТА НА ПРЕМИЕРОТ НА КОСОВО ВО СКОПЈЕ БЕШЕ ПОНИЖУВАЊЕ ЗА МАКЕДОНИЈА?!?!
(ВИДЕО) Обраќање на претседателот Пендаровски на 42. издание на фестивалот „Браќа Манаки“
(ВИДЕО) Обраќање на претседателот Пендаровски на 42. издание на фестивалот „Браќа Манаки“
(ФОТО ГАЛЕРИЈА) СУГАРЕВСКИ: СЕ ВРАТИ ФУДБАЛОТ НА ГОЛЕМА ВРАТА ВО ПРИЛЕП!
(ФОТО ГАЛЕРИЈА) СУГАРЕВСКИ: СЕ ВРАТИ ФУДБАЛОТ НА ГОЛЕМА ВРАТА ВО ПРИЛЕП!
(ВИДЕО) КОГА ИЗДРОГИРАН ИЛИ МРТОВ ПИЈАН ИЛИ БОЛЕН ЌЕ СЕ ПОЈАВИШ НА ТВ ЕМИСИЈА?!?!?
(ВИДЕО) КОГА ИЗДРОГИРАН ИЛИ МРТОВ ПИЈАН ИЛИ БОЛЕН ЌЕ СЕ ПОЈАВИШ НА ТВ ЕМИСИЈА?!?!?
НЕРВОЗЕН НАСТАП НА НИКОЛОВСКИ НА АЛФА: ПЛАЧЕ ЗОШТО ГО ВИКАЛЕ ЛИГЊА И ШУНКА, ГИ НАВРЕДУВАШЕ СЕЛАНИТЕ, ГИ НАВРЕДУВАШЕ ДОЈДЕНЦИТЕ ВО СКОПЈЕ, ГО НАВРЕДУВАШЕ КАНДИДАТОТ НА СДСМ ВО БИТОЛА
НЕРВОЗЕН НАСТАП НА НИКОЛОВСКИ НА АЛФА: ПЛАЧЕ ЗОШТО ГО ВИКАЛЕ ЛИГЊА И ШУНКА, ГИ НАВРЕДУВАШЕ СЕЛАНИТЕ, ГИ НАВРЕДУВАШЕ ДОЈДЕНЦИТЕ ВО СКОПЈЕ, ГО НАВРЕДУВАШЕ КАНДИДАТОТ НА СДСМ ВО БИТОЛА
ШОКАНТЕН НАСТАП НА НИКОЛОВСКИ НА АЛФА: ОРЦЕ КАМЧЕВ Е ГОЛЕМ МАФИЈАШ, ВМРО ДПМНЕ СЕ ДИСТАНЦИРА ОД НЕГО И НЕМА ПОВЕЌЕ ДА ПРИФАЌА ДОНАЦИИ ОД НЕГО!
ШОКАНТЕН НАСТАП НА НИКОЛОВСКИ НА АЛФА: ОРЦЕ КАМЧЕВ Е ГОЛЕМ МАФИЈАШ, ВМРО ДПМНЕ СЕ ДИСТАНЦИРА ОД НЕГО И НЕМА ПОВЕЌЕ ДА ПРИФАЌА ДОНАЦИИ ОД НЕГО!
МВР: Авганистанските разбојници кои извршиле физички напад и кражба се илегални мигранти кои влегле во земјава од Грција и никако не се поврзани со граѓаните за кои државата обезбеди хуманитарна помош
МВР: Авганистанските разбојници кои извршиле физички напад и кражба се илегални мигранти кои влегле во земјава од Грција и никако не се поврзани со граѓаните за кои државата обезбеди хуманитарна помош
AЈДЕЕЕ, ТОНИ ШАНАЦ НЕМА НИТУ ДА СЕ ПЛАСИРА ВО ВТОР КРУГ А НЕ ПА ДА ПОБЕДИ?!?!
AЈДЕЕЕ, ТОНИ ШАНАЦ НЕМА НИТУ ДА СЕ ПЛАСИРА ВО ВТОР КРУГ А НЕ ПА ДА ПОБЕДИ?!?!

Заев: Утре ќе најавиме нови иницијативи, ќе го објавиме името на овој нов балкански развој

Градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов денеска беше домаќин на премиерот Зоран Заев, албанскиот премиер Еди Рама, како и на српскиот претседател Александар Вучиќ, кои се во посета на Скопје во рамки на одржувањето на регионалниот деловен економски форум, а премиерот му заблагодари на скопскиот градоначалник.

„Му благодарам на градоначалникот Петре Шилегов што ни беше домаќин на прошетката низ Скопје во пресрет на утрешниот прв Економски форум за регионална соработка.Со претседателот Вучиќ и премиерот Рама имавме прилика да го видиме новиот кеј покрај Вардар и со гордост можам да кажам дека се согласивме дека Скопје навистина е една поинаква приказна“ напиша Заев.

Тој додаде дека соработката помеѓу три држави на граѓаните им носи огромни придобивки.

„Утре ќе најавиме нови иницијативи, ќе го објавиме името на овој нов балкански развој и ќе ја интензивираме соработката со потпишување на три договори од заеднички интерес“ напиша Заев на фејсбук.

Сподели

loading...

AnimeFreak Watch anime online, English anime online HD

GoGoAnime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://animeheaven.pro: Watch All Purpose Cultural Cat Girl Nuku Nuku TV (Dub) animeheaven Episode 12 watch anime free

Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen (https://twistmoe.net/m/O8M9) Episode Preview

Progettokublai: http://www.progettokublai.net/forums/users/animefreakws

Vi gravatar: https://vi.gravatar.com/animeflixnl