ЕВЕ КОИ МУ ПОМОГНАА НА МИЦКОВСКИ: РАЗОЧАРАНИ МАТЕРИЈАЛИСТИ КОИ НЕ ДОБИЈА ФУНКЦИЈА И РЕШИЈА ДА СЕ ОДМАЗДАТ НА СДСМ И ЗАЕВ!!!
ЕВЕ КОИ МУ ПОМОГНАА НА МИЦКОВСКИ: РАЗОЧАРАНИ МАТЕРИЈАЛИСТИ КОИ НЕ ДОБИЈА ФУНКЦИЈА И РЕШИЈА ДА СЕ ОДМАЗДАТ НА СДСМ И ЗАЕВ!!!
ПРОФЕСОРОТ МАЛЕСКИ СЕ ИЗНЕРВИРА ОД ИЗЈАВИТЕ НА МИЦКОВСКИ И БАНДАТА: Проклето опасно поведение на опозицијата!
ПРОФЕСОРОТ МАЛЕСКИ СЕ ИЗНЕРВИРА ОД ИЗЈАВИТЕ НА МИЦКОВСКИ И БАНДАТА: Проклето опасно поведение на опозицијата!
МВР: Категорично ги отфрламе невистините пласирани од ВМРО-ДПМНЕ
МВР: Категорично ги отфрламе невистините пласирани од ВМРО-ДПМНЕ
СЕМЕЈНАТА ТАЈНА НА КАНДИДАТОТ НА ВМРО ВО ОХРИД: ТАТКОТО НА КИРИЛ ПЕЦАКОВ ПРЕД 10 ГОДИНИ ГО УНИШТИЛ ВМРО ДПМНЕ ВО ОХРИД КАКО КАНДИДАТ НА ЛИГА ЗА ДЕМОКРАТИЈА!
СЕМЕЈНАТА ТАЈНА НА КАНДИДАТОТ НА ВМРО ВО ОХРИД: ТАТКОТО НА КИРИЛ ПЕЦАКОВ ПРЕД 10 ГОДИНИ ГО УНИШТИЛ ВМРО ДПМНЕ ВО ОХРИД КАКО КАНДИДАТ НА ЛИГА ЗА ДЕМОКРАТИЈА!
(ВИДЕО) Заев од Кочани: Од први јануари минималната плата ќе биде 18.000 додека просечната плата порасна на 28.642 денари, да се обединиме да продолжи економскиот раст
(ВИДЕО) Заев од Кочани: Од први јануари минималната плата ќе биде 18.000 додека просечната плата порасна на 28.642 денари, да се обединиме да продолжи економскиот раст
ШИЛЕГОВ: Гневот го искажавте во првиот круг и со право, но сега е време да се договориме за доброто на Скопје
ШИЛЕГОВ: Гневот го искажавте во првиот круг и со право, но сега е време да се договориме за доброто на Скопје
ЗАЕВ И ЛАДИЧ: 31 октомври ќе значи продолжување на концептот на работење и проектите што ги реализиравме во изминатите четири години во Пробиштип!
ЗАЕВ И ЛАДИЧ: 31 октомври ќе значи продолжување на концептот на работење и проектите што ги реализиравме во изминатите четири години во Пробиштип!
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: ВОДНО ГО ВРАТИВМЕ НА ГРАЃАНИТЕ – УШТЕ ЕДНА НОВА ВЕЛОПАТЕКА НИЗ ШУМИТЕ НА ПЛАНИНАТА
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: ВОДНО ГО ВРАТИВМЕ НА ГРАЃАНИТЕ – УШТЕ ЕДНА НОВА ВЕЛОПАТЕКА НИЗ ШУМИТЕ НА ПЛАНИНАТА

Захариева: Бугарски универзитети и медиуми со години чекаат да влезат во С. Македонија

„Бугарија, повеќе од другите земји во ЕУ и прекуокеанските земји, сака Северна Македонија да стане членка на Европската унија, но нашата поддршка не е безусловна“, рече министерот за надворешни работи на Бугарија, Екатерина Захариева за „БТВ“, по повод блокираното членство на Скопје.

„ Не инсистираат сите во ЕУ да ја видат С.Македонија како членка на Унијата“, рече Захариева.

Таа повтори дека Бугарија инсистира Северна Македонија да го спроведе Договорот за соседство.

„Да се разбереме за историјата, да се изградат патишта, да нема говор на омраза. Два бугарски универзитета со години чекаа одобрување за отворање филијала, бугарските медиуми чекаат одобрување за емитување во Северна Македонија“, рече министерката за надворешни работи.

loading...

AnimeBee: Baka to Test to Shoukanjuu Specials anime episode 6 online free at https://animebee.to anime stream

Website https://animeheaven.pro: Watch The Last: Naruto the Movie animeheaven Episode Full free anime

Watch anime online for free at AnimeTV www2 anime tv

ANIMEFLIX: The Heroic Legend of Arslan: Dust Storm Dance anime episode 8 online free at https://animeflix.nl animeflix dr stone

Krachelart: http://krachelart.com/UserProfile/tabid/43/userId/1101562/Default.aspx

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCVm_RmjBiLBkalNxAckgQlQ/about