Заев со огромна предност пред Мицкоски според анкетата на реномираниот Брима за “Слободен Печат”
Заев со огромна предност пред Мицкоски според анкетата на реномираниот Брима за “Слободен Печат”
ВМРО ДПМНЕ ПРЕД УШТЕ ЕДЕН ГОЛЕМ ПОРАЗ - Анкета на “Брима” за “Слободен Печат”: СДСМ во предност пред ВМРО ДПМНЕ!
ВМРО ДПМНЕ ПРЕД УШТЕ ЕДЕН ГОЛЕМ ПОРАЗ - Анкета на “Брима” за “Слободен Печат”: СДСМ во предност пред ВМРО ДПМНЕ!
ТРТ МИЛОЈКО, ГЛАСЕН НА УСТА, СЛАБ НА ДЕЛО - АПАСИЕВ: НЕ БИЛО ЛЕСНО ДА СЕ БИДЕ ПРАТЕНИК, СО КРМОВ СМЕ ПО 10 ЧАСА ВО СОБРАНИЕ И НА КРАЈ НИШТО НЕМАМЕ СРАБОТЕНО
ТРТ МИЛОЈКО, ГЛАСЕН НА УСТА, СЛАБ НА ДЕЛО - АПАСИЕВ: НЕ БИЛО ЛЕСНО ДА СЕ БИДЕ ПРАТЕНИК, СО КРМОВ СМЕ ПО 10 ЧАСА ВО СОБРАНИЕ И НА КРАЈ НИШТО НЕМАМЕ СРАБОТЕНО
Заев со честитка за постигнатата бројка од милион попишани граѓани
Заев со честитка за постигнатата бројка од милион попишани граѓани
МАЛО ГНАСНО ХИТЛЕРЧЕ НЕБАЊАТО- АПАСИЕВ: ГРУЈО ЗГРЕШИ, ТРЕБАШЕ ДА ГО УАПСИ ЗАЕВ И ЦЕЛА ШАРЕНА РЕВОЛУЦИЈА ДА ЈА ЗАБРАНИ И ПИКНЕ ВО ЗАТВОР!
МАЛО ГНАСНО ХИТЛЕРЧЕ НЕБАЊАТО- АПАСИЕВ: ГРУЈО ЗГРЕШИ, ТРЕБАШЕ ДА ГО УАПСИ ЗАЕВ И ЦЕЛА ШАРЕНА РЕВОЛУЦИЈА ДА ЈА ЗАБРАНИ И ПИКНЕ ВО ЗАТВОР!
ЗОКИ И ОЛИВЕР ВО АРАЧИНОВО: КОГА НЕКОИ ПЛАШЕА СО ФЕДЕРАЛИЗАЦИЈА, НИЕ ВО АРАЧИНОВО ВЕТИВМЕ КАНАЛИЗАЦИЈА И РЕДИЦА ДРУГИ ПРОЕКТИ КОИ ГИ ОСТВАРИВМЕ!
ЗОКИ И ОЛИВЕР ВО АРАЧИНОВО: КОГА НЕКОИ ПЛАШЕА СО ФЕДЕРАЛИЗАЦИЈА, НИЕ ВО АРАЧИНОВО ВЕТИВМЕ КАНАЛИЗАЦИЈА И РЕДИЦА ДРУГИ ПРОЕКТИ КОИ ГИ ОСТВАРИВМЕ!
ПРЕМИЕРОТ ЗАЕВ СО СОПРУГАТА ЗОРИЦА ВИКЕНДОВ НА СВАДБА ВО КАВАДАРЦИ
ПРЕМИЕРОТ ЗАЕВ СО СОПРУГАТА ЗОРИЦА ВИКЕНДОВ НА СВАДБА ВО КАВАДАРЦИ
КАКО ШТО ДОЛИКУВА НА ЕДЕН ДЕМОКРАТ, ЗАЕВ ПРИФАТИ ТВ ДУЕЛ СО МИЦКОВСКИ, ЌЕ СЕ СООЧАТ УТРЕ ВО 18.30 ЧАСОТ НА КАНАЛ 5 ТЕЛЕВИЗИЈА
КАКО ШТО ДОЛИКУВА НА ЕДЕН ДЕМОКРАТ, ЗАЕВ ПРИФАТИ ТВ ДУЕЛ СО МИЦКОВСКИ, ЌЕ СЕ СООЧАТ УТРЕ ВО 18.30 ЧАСОТ НА КАНАЛ 5 ТЕЛЕВИЗИЈА

ЗБРКА ВО ВМРО ДПМНЕ: ЗАПУКАА ПО ФРЧКО, ГО УТЕПАА ПОЧИНАТИОТ ЅИНГО!

ВМРО ДПМНЕ денеска во соопштение запукаа со дрва и камења по Фрчковски:

И кога е од Заев многу е. Да поставиш соработник на Милошевиќ и шверцер нанафта за амбасадор во САД, значи прво дека не ја почитуваш сопствената земја, а потоа ниту САД.

Ама изгледа во ВМРО ДПМНЕ заборавија дека уште се во коалиција со Социјалистичката Партија чиј довчерашен лидер беше горд соработник на Милошевиќ целите 90-ти, па дури отиде на средба со него само неколку дена пред бомбардирањето на НАТО во 1999-та а на средбата беше и уредникот на Сител, инаку неофицијален српски амбасадор во земјава 30 години.

Ај што беше со Милошевиќ, целиот шверц на нафта и се друго особено бакар одеше преку Силекс на Ѕинго, тој за време на ембаргото се збогати затоа што извезуваше српска роба на која и удараше печат дека е произведена во Силекс, па во 90-тите Силекс произведуваше се од мотори до авиони и се тоа одеше со камионите на Ѕинго од Белград за Солун и обратно за што веројатно Милошевич сакал да му се заблагодари лично на средбата од фотката погоре.

loading...

Website https://gogoanime.be: Watch Flip Flappers (Dub) gogoanime Episode 13 gogoanime gintama

https://wcostream.cc wcostream harley quinn

AnimeKisa: Bleach KaraBuri!: Gotei Juusan Yatai Daisakusen! anime episode Full online free at https://animekisa.in anime online

Website https://animedao.nl: Watch Saber Marionette J Again animedao Episode 6 hunter x hunter animedao

Bitchute: https://www.bitchute.com/channel/gogoanimelol/

Hulkshare: https://www.hulkshare.com/animeflixnl