КАКО МИНАТ ГОДИНИТЕ, ФРИЗУРАТА НА БОРИС ЏОНСОН СТАНУВА СЕ ПОЛОША И ПОЛОША, ТЕШКО ЧОВЕК ДА ГО СЛЕДИ БЕЗ ДА ПРСНЕ ДА СЕ СМЕЕ
КАКО МИНАТ ГОДИНИТЕ, ФРИЗУРАТА НА БОРИС ЏОНСОН СТАНУВА СЕ ПОЛОША И ПОЛОША, ТЕШКО ЧОВЕК ДА ГО СЛЕДИ БЕЗ ДА ПРСНЕ ДА СЕ СМЕЕ
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА НАТО, СТОЛТЕНБЕРГ ДО БАЈДЕН: ПРЕТСЕДАТЕЛЕ ФАЛА ВИ ШТО ЕВРОПА МОЖЕ ДА СМЕТА НА САД, ЗНАЈТЕ ДЕКА И САД МОЖЕ ДА СМЕТА НА ЕВРОПА КАКО СИЛЕН СОЈУЗНИК!
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА НАТО, СТОЛТЕНБЕРГ ДО БАЈДЕН: ПРЕТСЕДАТЕЛЕ ФАЛА ВИ ШТО ЕВРОПА МОЖЕ ДА СМЕТА НА САД, ЗНАЈТЕ ДЕКА И САД МОЖЕ ДА СМЕТА НА ЕВРОПА КАКО СИЛЕН СОЈУЗНИК!
(ФОТО ГАЛЕРИЈА) ЗАЕВ СЕ СРЕТНА СО ЏО БАЈДЕН ВО БРИСЕЛ: ПРЕТСЕДАТЕЛОТ РЕЧЕ ДЕКА ЈА ИМАМЕ НЕГОВАТА ПОДДРШКА, ГО ПОКАНИВ ДА ЈА ПОСЕТИ СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА!
(ФОТО ГАЛЕРИЈА) ЗАЕВ СЕ СРЕТНА СО ЏО БАЈДЕН ВО БРИСЕЛ: ПРЕТСЕДАТЕЛОТ РЕЧЕ ДЕКА ЈА ИМАМЕ НЕГОВАТА ПОДДРШКА, ГО ПОКАНИВ ДА ЈА ПОСЕТИ СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА!
СКОПЈЕ ДОБИ НОБО ОДБОЈКАРСКО ИГРАЛИШТЕ ВО АЕРОДРОМ
СКОПЈЕ ДОБИ НОБО ОДБОЈКАРСКО ИГРАЛИШТЕ ВО АЕРОДРОМ
(ВИДЕО) Mерко не е Заев, краток му е фитилот - Откако доби рафал од прашања, до новинарка на ТВ Aлфа: Неписмена си!
(ВИДЕО) Mерко не е Заев, краток му е фитилот - Откако доби рафал од прашања, до новинарка на ТВ Aлфа: Неписмена си!
МЗ: ДЕНЕСКА ПРИСТИГНАА 13 ИЛЈАДИ ФАЈЗЕР ВАКЦИНИ ВО ЗЕМЈАВА
МЗ: ДЕНЕСКА ПРИСТИГНАА 13 ИЛЈАДИ ФАЈЗЕР ВАКЦИНИ ВО ЗЕМЈАВА
ВАКВИТЕ ПОТЕЗИ ГО ОЛЕСНУВААТ МНОГУ ЖИВОТОТ НА ОБИЧНИТЕ ЛУЃЕ: Се укинува роамингот на Западен Балкан – повици, СМС и интернет по домашни цени
ВАКВИТЕ ПОТЕЗИ ГО ОЛЕСНУВААТ МНОГУ ЖИВОТОТ НА ОБИЧНИТЕ ЛУЃЕ: Се укинува роамингот на Западен Балкан – повици, СМС и интернет по домашни цени
(ВИДЕО) 12 ГОДИШНА НАВИКА: Бенџамин Нетанјаху направи грешка и седна на премиерското место во кнесетот, иако веќе не е премиер!
(ВИДЕО) 12 ГОДИШНА НАВИКА: Бенџамин Нетанјаху направи грешка и седна на премиерското место во кнесетот, иако веќе не е премиер!

Зекири за Бугарија: Tие се пред избори и ја користат Македонија за да си билдаат рејтинг

Ние со разумна политика може да се договориме со соседите, изјави потпреседателот на СДСМ и пратеник Мухамед Зекири во денешното гостување во 24 анализа.

Вели дека СДСМ нема да дозволи да биде оспорен индетитетот и нашата држава во преговорите со Бугарија.

„Знаеме дека со договорот со Грција ние ништо не изгубивме туку добивме нашата земја е членка на НАТО, сега имаме нова ситуација со Бугарија, тие се пред избори и ја користат Македонија за да си билдаат рејтинг. Во преговорите ќе изнајдеме решение во кое и двете страни нема да се чувствуваат оштетени“, вели тој.

Од Бугарија има најави за можно блокирање на нашите преговори со Европската Унија ако не се најде решение за спорот околу револуционерот Гоце Делчев.

„Бугарија веќе даде унилатерална забелешка, но го одобри и отпочнувањето на преговорите на нашата земја со ЕУ. Не треба да наметнуваме негативна динамика на притисоци. Кога паѓа комуникацијата, се јавуваат предрасуди. Сега е добар момент да се воспостави интензивна комуникација“, рече министерот за надворешни работи Бујар Османи.
Македонските власти сепак се надеваат дека нема да дојде до блокада.

loading...

AnimeFreak my hero academia season 4 animefreak: Tokyo Ghoul (https://animefreak.ws/m/6WL) Episode 12

4Anime 4anime: Redo of Healer Episode 12