ЛАТАС ПАК ИЗЛАЖА: ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ НЕМА НАПРАВЕНО НИТУ ЕДНА УЛИЦА ВО ГРАДОВ!
ЛАТАС ПАК ИЗЛАЖА: ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ НЕМА НАПРАВЕНО НИТУ ЕДНА УЛИЦА ВО ГРАДОВ!
Претседателе Вучиќ, реши се, или ќе одиш по патот на Милошевиќ или по патот на Џинџиќ, не може да правиш цик - цак и да се заебаваш со сите нас на балканот...
Претседателе Вучиќ, реши се, или ќе одиш по патот на Милошевиќ или по патот на Џинџиќ, не може да правиш цик - цак и да се заебаваш со сите нас на балканот...
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: Скопје станува вело град. Субвенциониравме 15.000 велосипеди за само четири години, планираме двојно повеќе во следниот мандат.
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: Скопје станува вело град. Субвенциониравме 15.000 велосипеди за само четири години, планираме двојно повеќе во следниот мандат.
ШИЛЕГОВ: Град Скопје има одлична соработка со „Хера“ и на годишно ниво финансиски ги поддржува неговите бесплатни и доверливи сервиси за сексуално и репродуктивно здравје и за родово базирано насилство
ШИЛЕГОВ: Град Скопје има одлична соработка со „Хера“ и на годишно ниво финансиски ги поддржува неговите бесплатни и доверливи сервиси за сексуално и репродуктивно здравје и за родово базирано насилство
ТРАГЕДИЈА - НА КОЕ ДЕРЕЏЕ ПАДНА БРАНКО: ЛАТАС ДА ГО ЦИТИРА И ДА ГО ФАЛИ НА КУРТОН АЛФА!
ТРАГЕДИЈА - НА КОЕ ДЕРЕЏЕ ПАДНА БРАНКО: ЛАТАС ДА ГО ЦИТИРА И ДА ГО ФАЛИ НА КУРТОН АЛФА!
(ВИДЕО) ГОРАН ТОДОРОВ: ОВИЕ 4 ГОДИНИ ВО КАВАДАРЦИ ВЛАДАТА НА СДСМ ВЛОЖИ 11 МИЛИОНИ ЕВРА, ОВА СЕ ПРОЕКТИТЕ КОИ ГИ НУДИМЕ АКО ЈА ДОБИЕМЕ ЛОКАЛНАТА ВЛАСТ
(ВИДЕО) ГОРАН ТОДОРОВ: ОВИЕ 4 ГОДИНИ ВО КАВАДАРЦИ ВЛАДАТА НА СДСМ ВЛОЖИ 11 МИЛИОНИ ЕВРА, ОВА СЕ ПРОЕКТИТЕ КОИ ГИ НУДИМЕ АКО ЈА ДОБИЕМЕ ЛОКАЛНАТА ВЛАСТ
(ВИДЕО) ФИЛИПОВСКИ: Предвидуваме изградба на две нови градинки, во Мичурин и Ново Лисиче, како и реконструкција на градинката „Пчелка“. Ја барам вашата поддршка и за изведба на младински центар, доградба на ООУ „Блаже Конески“ и два затворени базени
(ВИДЕО) ФИЛИПОВСКИ: Предвидуваме изградба на две нови градинки, во Мичурин и Ново Лисиче, како и реконструкција на градинката „Пчелка“. Ја барам вашата поддршка и за изведба на младински центар, доградба на ООУ „Блаже Конески“ и два затворени базени
(ВИДЕО) МАКСО СТВАРНО ГА Е ОБРАЈА БОСТАН - ЦЕЛО КУМАНОВО ВЕЧЕРВА СЕ ПОЈАВИ НА МИТИНГОТ НА ОЛИВЕР ИЛИЕВСКИ!
(ВИДЕО) МАКСО СТВАРНО ГА Е ОБРАЈА БОСТАН - ЦЕЛО КУМАНОВО ВЕЧЕРВА СЕ ПОЈАВИ НА МИТИНГОТ НА ОЛИВЕР ИЛИЕВСКИ!

Жан Митрев за „А1он“: Секој човек на 25 години одговара за своите постапки, тоа не е мој син

Познатиот кардиохирург, Жан Митрев, во изјава за порталот „А1он“ вели дека обвинетиот Македонец за тероризам во Германија, Филан Митрев не е негов син.

Митрев и вчера и денеска дал две изјави за порталот „А1 он“ кој пренесува дека останува нејасно дали лекарот се откажал од неговиот син или во целост демантира каква било поврзаност со осомниченото лице.

„Тоа не е мој син. Случајно има исто презиме како моето“, изјавил Митрев вчера, по што на дополнително прашање денеска да објасни подетално тој одговорил: „Јас немам ништо со тоа. Секој човек на 25 години одговара за своите постапки. И тоа не е мој син!“.

Подоцна тој рекол и дека станува збор за „лажни вести“.

И „360 степени“ се јави во службата за односи со јавност на д-р Жан Митрев, но коментар до овој момент не добивме, иако ни беше најавено дека дополнително ќе бидеме контактирани.

Веста за обвинетиот терорист од Македонија, кој со уште две лица од Турција беше уапсен во ноември лани, го привлече вниманието на македонската јавноста откако на 2 септември започна судскиот процес во Германија, а германските медиуми пренесоа дека татко на Филан М., е сопственик на клиника за кардиохирургија во Македонија.

„Осомничениот влезе во судницата облечен според салафистички бизнис дрес-код. Со сива јакна, бела маица, долга и бујна брада која не може да ја покрие ниту една заштитна маска. Носеше црни панаталони и кожни обувки. Сликата ја заокружуваа металик-сребрените лисици. Филан М. ваква мода може да си дозволи, бидејќи неговиот татко е сопственик на клиника за кардиохирургија“,

пишува во текстот на локалниот медиум „Франкфуртер Рундшо“ кој детално го опиша судскиот процес.
Филан пред неколку години ја променил својата вера и преминал во ислам, а германскиот медиум сега го опишува како радикален исламист припадник на салафисти-џихадисти.

loading...

Watch anime online for free at KissAnime anime sites

Website https://animedao.nl: Watch Eat-Man '98 animedao Episode 12 tower of god animedao

ANIMEFLIX Watch english anime Online in HD for FREE

Watch anime online for free at AniWatch anime

Telegra: https://telegra.ph/AnimeFreak-06-30

Qooh: http://qooh.me/gogoanimelol