Ципрас: Шест авиони „рафал“ ќе летаат над С Македонија
Ципрас: Шест авиони „рафал“ ќе летаат над С Македонија
ЕКО ФАНАТИЦИТЕ ЈА ЧИНАТ СРБИЈА 2,5 МИЛИЈАРДИ ЕВРА: Српската влада ја прекина соработката со Рио Тинто по масовните протести низ цела Србија
ЕКО ФАНАТИЦИТЕ ЈА ЧИНАТ СРБИЈА 2,5 МИЛИЈАРДИ ЕВРА: Српската влада ја прекина соработката со Рио Тинто по масовните протести низ цела Србија
На Русија може да ѝ се случи втор Авганистан доколку ја нападне Украина, предупредува британската министерка Лиз Трас
На Русија може да ѝ се случи втор Авганистан доколку ја нападне Украина, предупредува британската министерка Лиз Трас
Друштвената игра „Катан“ конечно достапна и на македонски јазик
Друштвената игра „Катан“ конечно достапна и на македонски јазик
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ЦУК, АНГЕЛОВ: ГОЛЕМА КАРПА ОД 20 ТОНА ВО МАТКА ЗАКАНА ЗА БРАНАТА НА НАШАТА НАЈСТАРА ХИДРОЦЕНТРАЛА, ИЗВЕСТЕНИ СЕ СИТЕ ИНСТИТУЦИИ
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ЦУК, АНГЕЛОВ: ГОЛЕМА КАРПА ОД 20 ТОНА ВО МАТКА ЗАКАНА ЗА БРАНАТА НА НАШАТА НАЈСТАРА ХИДРОЦЕНТРАЛА, ИЗВЕСТЕНИ СЕ СИТЕ ИНСТИТУЦИИ
Телефонски разговор на претседателот Пендаровски со бугарскиот претседател Радев
Телефонски разговор на претседателот Пендаровски со бугарскиот претседател Радев
МАРИЧИЌ: Од големо значење ни е американската подршка во процесот на евроинтеграција на нашата земја
МАРИЧИЌ: Од големо значење ни е американската подршка во процесот на евроинтеграција на нашата земја
ВМРО МУ ВОДИ НА СДСМ ЗА 5%, НО ВЛАДЕЈАЧКАТА КОАЛИЦИЈА ДОБРО СЕ ДРЖИ, КОВАЧЕВСКИ ИМА ВРЕМЕ ОД 3 ГОДИНИ ДА ГИ ПОПРАВИ ОВИЕ БРОЈКИ
ВМРО МУ ВОДИ НА СДСМ ЗА 5%, НО ВЛАДЕЈАЧКАТА КОАЛИЦИЈА ДОБРО СЕ ДРЖИ, КОВАЧЕВСКИ ИМА ВРЕМЕ ОД 3 ГОДИНИ ДА ГИ ПОПРАВИ ОВИЕ БРОЈКИ

ЖЕСТОКА РЕАКЦИЈА НА ГРАД СКОПЈЕ: ВМРОВЦИТЕ НЕ РАЗБИРААТ ДЕКА БУЛЕВАР СЕ ГРАДИ ПРВО ПОД ЗЕМЈА А ПОСЛЕ СЕ ТУРА АСФАЛТ

СООПШТЕНИЕ
Скопје, 18.07.2021 година

РЕАКЦИЈА

Град Скопје изразува жалење што советничката Колариќ не може да го увиди она што цело Скопје го гледа. Во изминатите 4 години низ Скопје се гради плански, по ред и со сите фази на градба. Колариќ не може да ги види работите на Борис Трајковски затоа што во моментов се гради атмосферската канализација под земја, а без чие завршување не може да се почне со надземната инфраструктура.

Со оглед дека првиот дел на булеварот Борис Трајковски е изведен без канализација од страна на поранешната градска администрација, не зачудува ни очекувањето и овој дел да биде сработен на истиот начин. Ќе мораме да ја разочараме советничката и преку овие фотографии да и покажеме на јавноста што се работи во моментов на потегот помеѓу Пинтија и Драчево.

Со почит,
Град Скопје

loading...

AnimeFreak - Watch Anime Online for Free. Subbed & Dubbed. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

AnimeFreak Josee, the Tiger and the Fish Episode Full

Bleach (Dub) Episode 364

AnimeFreak Horimiya (Dub)

old animefreak Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!!

dubbed anime Hunter x Hunter (2011) (Dub)