Отворени избирачките места, право на глас имаат 1 824 864 граѓани, се гласа од 7 до 19, сите ќе се проверуваат со фингерпринт
Отворени избирачките места, право на глас имаат 1 824 864 граѓани, се гласа од 7 до 19, сите ќе се проверуваат со фингерпринт
ДИК: Досега гласале 10.653 лица кои се болни или во затвор кои по правило гласаат 1 ден пред денот на гласање
ДИК: Досега гласале 10.653 лица кои се болни или во затвор кои по правило гласаат 1 ден пред денот на гласање
ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ВМРО ДПМНЕ: УАПСЕН КАНДИДАТОТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ДЕЛЧЕВО, НУДЕЛ ПО 50е ЗА ГЛАС!
ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ВМРО ДПМНЕ: УАПСЕН КАНДИДАТОТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ДЕЛЧЕВО, НУДЕЛ ПО 50е ЗА ГЛАС!
И ЗА ОВИЕ СЕ ШПЕКУЛИРА ДЕКА СЕ ВМРОВЦИ: Кривична пријава против две лица од Кочани за "повреда на слободата на определување на гласачите"
И ЗА ОВИЕ СЕ ШПЕКУЛИРА ДЕКА СЕ ВМРОВЦИ: Кривична пријава против две лица од Кочани за "повреда на слободата на определување на гласачите"
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: МИЦКОВСКИ ФАТЕН КАКО КРШИ ИЗБОРЕН МОЛК, ОВА Е КРИВИЧНО ДЕЛО ЗА ШТО КАЗНАТА Е 3 ГОДИНИ ЗАТВОР!
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: МИЦКОВСКИ ФАТЕН КАКО КРШИ ИЗБОРЕН МОЛК, ОВА Е КРИВИЧНО ДЕЛО ЗА ШТО КАЗНАТА Е 3 ГОДИНИ ЗАТВОР!
ВНИМАВАЈТЕ - Отворен е лажен профил во име на Елизабета Пендаровска, се крадат податоци од граѓаните, се земаат и информации за кредитни картички
ВНИМАВАЈТЕ - Отворен е лажен профил во име на Елизабета Пендаровска, се крадат податоци од граѓаните, се земаат и информации за кредитни картички
БРАВО - Гласањето на болните, немоќните, лицата со Ковид-19 и затворениците за локалните избори тече без проблем
БРАВО - Гласањето на болните, немоќните, лицата со Ковид-19 и затворениците за локалните избори тече без проблем
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ДИК - Даштевски : Максимално сме подготвени за локалните избори
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ДИК - Даштевски : Максимално сме подготвени за локалните избори

ЖИВАТА ЛЕГЕНДА НА МАК НОВИНАРСТВОТО, САШО ОРДАНОВСКИ СТАНА УРЕДНИК НА ВИДЕО И НЕТ СОДРЖИНИТЕ НА ВЕСНИКОТ СЛОБОДЕН ПЕЧАТ

Инаку Сашо Ордановски важи за еден од највредните македонски новинари иако одамна веќе не е во цутот на младоста, секој ден пишува колумна за Цивил Медиа и секој ден уште рано сабајле во 8 часот води емисија во живо на Слободна ТВ, Утрински Брифинг.

Сега со негово уредништво, порталот на Слободен Печат ќе се искачи високо на скалата на популарни портали затоа што имаат свои камермани, деск, студија, ресурси за да се борат со порталите на најголемите телевизии во земјава.

Честитки од Мактел.мк

loading...

Chihayafuru 2 (https://animeheaven.pro/m/xBQ) Episode 25

ANIMEFLIX: Pikotaro's Lullaby La La By (Web) anime episode 3 online free at https://animeflix.nl fairy tail animeflix

Mai no Mahou to Katei no Hi (https://gogoanime.be/m/op2E) Episode Full

Website https://animefreak.ws: Watch Princess Lover! Picture Drama animefreak Episode 6 hunter x hunter animefreak

Mydramalist: https://mydramalist.com/profile/animeflixnl

Pozible: https://www.pozible.com/profile/flix-anime